EVLİ BAYANLAR!!!

Şuan tam beni anlattınız sizle aynı durumu yaşadım, metropol bir yerden daha farklı bir yapılanmanın olduğu yer, normale dönmüş olmanız çok iyi, çünkü endişe insanı arada bırakıyor, bende çok açık giyinmiyorum hatta açık giyinmiyorum ama çok dikkat ederim saçlarıma, kıyafetime, yürüyüşte dahil..
Ben çok iyi anladım sizi, çünkü aynısını yaşadım. İstanbul gibi büyük şehirlerde birini üçüncü beşinci kere görmeniz zor ama küçük şehirlerde aynı kişiyi her dışarı çıktığınızda görüyorsunuz. İnsanda ister istemez saçma bir baskı psikolojisi oluşuyor.
Size tavsiyem eski tarzınıza dönmek istiyorsanız birkaç kez kendinizi zorlayın ve dışarı eskisi gibi çıkın, zamanla bunu kendi içinizde normalleştireceksiniz

Ben çok iyi anladım sizi, çünkü aynısını yaşadım. İstanbul gibi büyük şehirlerde birini üçüncü beşinci kere görmeniz zor ama küçük şehirlerde aynı kişiyi her dışarı çıktığınızda görüyorsunuz. İnsanda ister istemez saçma bir baskı psikolojisi oluşuyor.
Size tavsiyem eski tarzınıza dönmek istiyorsanız birkaç kez kendinizi zorlayın ve dışarı eskisi gibi çıkın, zamanla bunu kendi içinizde normalleştireceksiniz
Evet bunu demiyorum burda da paylaşıp fikir almak benim için olumlu güzel bir gelişim olucak 🌸🌺şuan siz nasılsınız yerleştiğiniz yerde, hersey normale döndüyse süper bişey 🙏🕊️

Evet bunu demiyorum burda da paylaşıp fikir almak benim için olumlu güzel bir gelişim olucak 🌸🌺şuan siz nasılsınız yerleştiğiniz yerde, hersey normale döndüyse süper bişey 🙏🕊️
Büyük metropolden küçük şehre gelmek zor, en azından bir süre boyunca beni zorlamıştı. Şimdi para verseler İstanbul'a dönmem diyorum. Sizde yakında taşındığınız yere alışacaksınız, kendinize zaman tanıyın.
İlk 4-5 ay giyim konusunda tedirgin hissettim ama şimdi her şey normal seyrinde 🌸

Büyük metropolden küçük şehre gelmek zor, en azından bir süre boyunca beni zorlamıştı. Şimdi para verseler İstanbul'a dönmem diyorum. Sizde yakında taşındığınız yere alışacaksınız, kendinize zaman tanıyın.
İlk 4-5 ay giyim konusunda tedirgin hissettim ama şimdi her şey normal seyrinde 🌸
Süper... Sizin adınıza sevindim

Arkadaşlarım çok bakımlı biriydim evlenince farklı şehre yerleştim ve eskisi gibi bakımlı olmaya çekinir oldum, evlenince bu ruh hali sizde de oldu mu? Eski kıyafetlerim normal açıklıkta ama şimdi onları giymeye, makyaj yapmaya çekinir oldum 🫠🫠kısa mont bile giymek tedirgin ediyor 😑😑😑

Yok ben dahada süslü oldum evlendikten sonra🤣
Eşinizden dolayı olabilirmi?

Yok ben dahada süslü oldum evlendikten sonra🤣
Eşinizden dolayı olabilirmi?
Ayyyyy süpersiniz sanırım doğru olanda bu 😁benim ki tamamen ters orantı insan evlenince tersine daha süslü olur değil mi 😁🫠eşimle ilgili değil sorun o da değil, benim takıntım mesela zayıf biriyim, dar pantalonlarım var, dar paça yada tayt onları bile giymez oldum 😑😑😑

Ayyyyy süpersiniz sanırım doğru olanda bu 😁benim ki tamamen ters orantı insan evlenince tersine daha süslü olur değil mi 😁🫠eşimle ilgili değil sorun o da değil, benim takıntım mesela zayıf biriyim, dar pantalonlarım var, dar paça yada tayt onları bile giymez oldum 😑😑😑

Ay ne güzel. Fitsin. İstediğini giyersin😁

Ben anladım ya. Mesela eşin popona iltifat etmiştir. Sen de poponun dikkat çekebileceğini düşünür rahat hissedemezsin. Bir kere ergenken eşimin ergen arkadaşlarından birinin çapraz çanta takılı iken göğüsleri çekici bulduğunu duymuştum o dönem hiç öyle takamadım. Ki memem yok yani benim. Buna rağmen.

Bu arada şey var mesela zaten tesettürlüyüm dikkat ederim. Daha da bu dozu arttırmak istiyorum dış kıyafet giymek istiyorum. Eğer inanansanız bu gibi bir düşünce de olabilir.

Hayır hiç olmadı çok alakasız bence kilo alınca farklı düşünüyor olabilirsiniz tabi bilemem orasını ondanmi degilmi ...Bence evlenince giyim tarzı değişen bosanincada giyim tarzını değişitirir yani kisilere göre değil kemdimize göre sekillenmeliyiz bu yüzyılda giysi vs çok boş geliyor bana yani konu olması üstünde çok konuşulup tartışılması ama kimsenin kimseyi takmadığı gerçeğide ortada ....Birazda kocayı buldu kendini saldı tam mesele koca bulana kadarmis diye güldür güldür deki skeç geldi aklıma 😂Siz bilirsiniz tabi ister öyle ister böyle yani ister makyaj ister sade ben kimseye dikkat etmiyorum mesela evli ağırbaşlı giyinmeli bekar cıvıl cıvıl gibi bişey yok bence.....varsada kişilerin kafasında mesela banane gibi.....yorumum bu ....

Bu arada olaya tesettür olarak yorum yapmadım onu belirteyim normal giyinmek bakımlı olmak yada sade tercih etmek üzerine yorumum

X