EVLİ BAYANLAR!!!

eskisi gibi bakımlı olmaya çekinir oldum,
Gerçekten çok saçma bir insan bakımlı ise hep bakımlıdır bunun evlilik ile yaşadığın yerle bir alakası da yok yaşla da bir alakası yoktur ne 60 yaşında teyzeler görüyorum dudaklarında ruj boyunlarında inci kolyeleri canınız istemiyor demek ki başlığa da evli bayanlar ünlem ünlem?

Neden cekiniyorsun ki?
Esin,Kayın ailen,çevre... faktörü mu ?
Dış çevreye karşı oluşan bir durum.. Dikkat çeker mi
Kocanız kıskançlık takıntılı değilse ya da baskı kurmuyorsa sizin süslenmenizle bakımlı olmanızla gurur bile duyar toplum içinde
Takıntılı değil saygı duyar.. Belli çizgileri vardır onun dışında herseye laf eden bir tip değil..

Hiç alakası yok altında başka bir sebep vardır. Ben tamamen bekarlıktaki gibi bakımlıyım, kıyafetler de birebir aynı devam..

Dış çevreye karşı oluşan bir durum.. Dikkat çeker mi

Takıntılı değil saygı duyar.. Belli çizgileri vardır onun dışında herseye laf eden bir tip değil..

Dikkat çekmek var dikkat çekmek var... Bakımlı ve güzel kadın heryerde dikkat çeker. Bu çok normal. Ne diyecekler yani ay süslenmiş püü rezil mi diyecekler nasıl bir pencereden baktığınızı anlamakta zorlandım resmen.

Gerçekten çok saçma bir insan bakımlı ise hep bakımlıdır bunun evlilik ile yaşadığın yerle bir alakası da yok yaşla da bir alakası yoktur ne 60 yaşında teyzeler görüyorum dudaklarında ruj boyunlarında inci kolyeleri canınız istemiyor demek ki başlığa da evli bayanlar ünlem ünlem
İnsanlara üstten üstten çok saçma yorumları yapmak ne kadar
Dikkat çekmek var dikkat çekmek var... Bakımlı ve güzel kadın heryerde dikkat çeker. Bu çok normal. Ne diyecekler yani ay süslenmiş püü rezil mi diyecekler nasıl bir pencereden baktığınızı anlamakta zorlandım resmen.
Evet sanırım normal olan bir durum şuan beni rahatsız ediyor olabilir, ben de bu konuda kendimi anlamakta zorlandığım için foruma yazdım kendimi bu aralar çok engellediğimi farkettim

İnsanlara üstten üstten çok saçma yorumları yapmak ne kadar

Evet sanırım normal olan bir durum şuan beni rahatsız ediyor olabilir, ben de bu konuda kendimi anlamakta zorlandığım için foruma yazdım kendimi bu aralar çok engellediğimi farkettim

Sosyal fobik olabilir misiniz? Toplum içinde konuşmak, görünmek vs rahatsız ediyor mu sizi? Ama bunun evlenmekle alakası yok varsa eskiden de vardır.

Sosyal fobik olabilir misiniz? Toplum içinde konuşmak, görünmek vs rahatsız ediyor mu sizi? Ama bunun evlenmekle alakası yok varsa eskiden de vardır.

Hayır hayır çalışıyorum, dışarda da iş görüşmelerim oluyor,

Arkadaşlarım çok bakımlı biriydim evlenince farklı şehre yerleştim ve eskisi gibi bakımlı olmaya çekinir oldum, evlenince bu ruh hali sizde de oldu mu? Eski kıyafetlerim normal açıklıkta ama şimdi onları giymeye, makyaj yapmaya çekinir oldum 🫠🫠kısa mont bile giymek tedirgin ediyor 😑😑😑
Neden çekiniyorsunuz? Ben aksine bekarken daha özensizdim evlenince daha bakımlı oldum, boşandım ve şimdi kendime ve giyimime özenmeye başladım.

Evlenmeden önce de öyle her gün makyaj yapan biri değildim şimdi de aynı makyaj konusuna bir şey diyemeyeceğim bu yüzden ama evliliğimin 5.yılında istanbul gibi büyük bir metropolden bir sahil kasabasına taşınınca ilk birkaç ay kıyafet konusundaki güvensizlik bende de oldu.
Giydiğim şey çok açık olmasa bile, küçük yer dikkat çeker miyim diye düşündüm çünkü aynı insanları yolda, markette, dışarıda sık sık karşılaşmak suretiyle tanımasanız bile görüyorsunuz.
İlk birkaç aydan sonra normale döndüm

O zaman evlendiğiniz için kendinizi saldınız canınız süslenmek istemiyor bu da bi

Evlenmeden önce de öyle her gün makyaj yapan biri değildim şimdi de aynı makyaj konusuna bir şey diyemeyeceğim bu yüzden ama evliliğimin 5.yılında istanbul gibi büyük bir metropolden bir sahil kasabasına taşınınca ilk birkaç ay kıyafet konusundaki güvensizlik bende de oldu.
Giydiğim şey çok açık olmasa bile, küçük yer dikkat çeker miyim diye düşündüm çünkü aynı insanları yolda, markette, dışarıda sık sık karşılaşmak suretiyle tanımasanız bile görüyorsunuz.
İlk birkaç aydan sonra normale döndüm
Şuan tam beni anlattınız sizle aynı durumu yaşadım, metropol bir yerden daha farklı bir yapılanmanın olduğu yer, normale dönmüş olmanız çok iyi, çünkü endişe insanı arada bırakıyor, bende çok açık giyinmiyorum hatta açık giyinmiyorum ama çok dikkat ederim saçlarıma, kıyafetime, yürüyüşte dahil..

X