evli biri ile birliktelik

bilmiyorum53

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
639
86
aramda 15 yaş fark bulunan biriyle bir ilişkisi var. evli fakat eşini sevmiyormuş kiz cok vicdan azabı çekiyor. çok gel gitleri oldugu oldu. Eşiyle sorunları varmis eşi de onu sevmiyormuş.Ayrilmayi düşündüğü oluyor ama eşi istemeyebilirmis. Kiz olgun olusünü düzgün oluşunu değer vermesini sevmiş. ayrılıkları cok oldu ama birbirinden vazgeçemediler kiz hem cok istiyor evlenmek hemde istemiyor.Ama adam onu cok seviyormuş kız da adami seviyor sadece vicdanen yuva yikan mi oluyorum benim yuzumden mi diye dusundugu. adam senle alakasi yok demis.
not:hemen bana saldırmayın bende çok yakınım icin soruyorum. Ben kendisine diyeceğimi dedim o buraya yazdırmak istedi. Bu durumda sizce ne yapmalı? ben ne demeliyim ?

Yaptigi sey cok egoistce bir davranis. Ona bunun yanlis oldugunu ve baska bir insana ne kadar zarar verdigini anlatin.
Bu yasadigi sey ask degil. Adamla iki üc ay görüsmeyi kezse, zaten onu unutur. Hem o kadinin, hemde kendi hayatini bir hic ugruna karatmazin.

Nesine güveniyo yahu adam evli evli . Eşini sevmiyomuş isyemiyomuş. Arkadaşınız bu basit yalanlara nasıl inaniyo
Öyle dahi olsa, adam nikahlı karısını aldatan biri ayrıca karısını boşalmadan aşk yaşayacak kadar cesaretsiz .... Hala güveniyor diyor hey hey🤢🤮

Ne dememizi bekliyorsunuz? Ayrılsın karısından onunla mi evlensin dememizi yoksa adam zatrn sevmiyormuş ne yuva yıkmasi mi?
Baska erkek kalmadı gitti kendinden 15 yas büyük adami sevdi onun yuvasina huzursuzluk belki de o soktu. Her gece başkasının yanında uyurken sevgili kızımız nasıl rahat ediyor acaba?
Bu yuva yıkmak değil de ne?
Git başkasını sev de o kıza arkadaşına neyinse işte....

Yani?
Ne yapalım güveniyorsa?
Helal olsun, ikinci kadın olarak beklesin belki onu alır adam mı diyelim?

Bir arkadaş olarak sizin amacınız arkadaşınızı hatadan vazgeçirmek mı teşvik mı?
ben bu konuda demem gerekeni dedim. çok uzun birliktelik olduğu için kopamıyoruz falan dedi

X