Evli mi, değil mi?

Imsh3kill

Guru
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
803
303
Merhabalar,

26 yaşındayım ve bir firmada mühendis olarak çalışıyorum.Eylül sonu yüksek lisansa başladım. Birkaç hafta sonra sınıftaki bir adam esprileriyle, bilgisiyle, kariyer hayatıyla dikkatimi çekmeye başladı. (aramızda yaklaşık 7-8 yaş var)

Arabam olmadığından ve okul-ev arası 3 km olduğundan, haftada iki gün ders çıkışı taksi çağırıyorum.
Son haftalarda çıkışta istersen bırakabilirim demişti fakat öncesinde taksiyi çağırmış olduğumdan binmiştim. Geçtiğimiz hafta da sınav vardı, ben sınavdan ondan 15 dk kadar sonra çıktım, baktım çıkışta bana sesleniyor.Beklediğini düşündüm. Kısa mesafe olduğundan fazla laflamaya zamanımız olmadı, 2 erkek arkadaşıyla içmeye gideceğini söyledi ben de mekan önerdim Kadıköy'de. Eve vardığımda da whatsapptan (sınıf grubu var ordan nosunu aldım) mekanın konumunu, sayfasını gönderdim. Akşam oraya gitmiş konum ve masanı fotosunu atmış. Nasıl falan birkaç cümle konuştuk o kadar.

2 hafta sonra yani dün işteyken ödevle ilgili bir şeyler sordu sonra da akşam işten mi geçeceksin okula, evden mi diye sordu. Evden geçeceğim deyince ben seni alabilirim dedi ve birlikte geçtik okula. Bu sabah da aradı, uyandın mı ben evden çıkıyorum yarım saate seni alabilirim dedi. Yine birlikte geçtik, bu akşam da eve bıraktı.

Bugün eve dönerken buralarda starbucks var mı dedi, avm'de var ama çok kalabalıktır dedim, alırdım falan dedi. Belki de davet edecekti. Sonra mesaj attım ayrıldıktan sonra. Ya bizim sitede güzel kahve yapıyorlar ama şimdi aklıma geldi kafam çok dolu :)) yazdım. Ohoo geçmiş olsun günaydın yazmış. Güldüm bende o kadar. Ben de adım atıyorum yani bu şekilde.

Asıl mesele şu bu adamın 2 farklı arabasına bindim, 2si de şirket aracı değil. Dün bindiğimde arkada bebek oto koltuğu vardı. Telefonun ekranında 2-3 yaşlarında bir kızın fotoğrafı vardı daha önce de görmüştüm. Sınıfta da çocuk sohbetlerine dahil oluyor mama, bebek bezi vs. Çocuğu olduğu kesin fakat evli mi bir türlü anlayamıyorum.
Alyansı yok, bir defasında hocaya 6 yıllık bankacı eşi olduğu gibi bir şey söylerken duymuştum ama geçmişten mi konuştu devam mı ediyor bilmiyorum. Sosyal medya kullanmadığından araştırma yapamıyorum.

Cool, yakışıklı veya iyi giyinen biri kesinlikle değil bu arada, sempatikliği beni çeken. Hatta bankacı bir eşi olsa eminim eşini özenli giydirirdi falan diye düşündüm.

Ben yalnız yaşıyorum bahsetmiştim bundan laf arasında, bakımlı ve güzel giyinen biriyim ortamlarda dikkat çektiğimi söylerler genelde. Acaba evliliği rutinde giden, heyecan arayan biri olabilir mi?
Öyle olsa göz göre göre benim olduğum ortamda kızından neden bahsetsin? Rahatça saklayabilir.
Veya ayrılmış veya ayrılmak üzere mi? Anlam veremiyorum.

Nasıl yapmalı, ne şekilde davranmalıyım? Yardımınızı rica ediyorum.

Not: Eski erkek arkadaşım aşırı tembel olduğundan, kariyer sahibi sempatik adamlar inanılmaz ilgimi çekiyor. Onun da etkisi var.

Çoğu evli erkek alyans takmıyor o yuzden alyans bir işaret değil. Hani sizden saklasa evli olabilir derdim ortamda konuşur gibi olmus evli olduğunu. Belki boşanmak üzeredir yada boşanmıştır.

Gerci şöyle bir ihtimal de var adam rahat cool bir tip mi? Belki de evli ama sizinle güya arkadaşça takılıyor gibi gözüküp gün geçirme derdinde olabilir mi? Kimisi macera arıyor çünkü, sorsan kur yapmadım sevgili olmadım iyi niyetle
evine bıraktım diyebilecek biri olabilir.

Çoğu evli erkek alyans takmıyor o yuzden alyans bir işaret değil. Hani sizde saklasa evli olabilir derdim ama belko boşanmak üzeredir yada boşanmıştır.

Gerci şöyle bir ihtimal de var adam rahat cool bir tip mi? Belki de evli ama sizinle güya arkadaşça takılıyor gibi gözüküp gün geçirme derdinde olabilir mi? Kimisi macera arıyor çünkü, sorsan kur yapmadım sevgili olmadım iyi niyetle
evine bıraktım diyebilecek biri olabilir.

Yaşının vermiş olduğu bir coolluk var evet ama öyle kendine bakan coollardan da değil :)))
Evet belki şuan duygusal olarak ona ilgim olduğunu anlayarak bile kendini tatmin edebilir. Böyle tipler de var.

bilmiyorum hadsizlikte yapmaktan korkuyorum erken gibi sanki. Evet evliyim sen yanlış mı anladın seni alıp bırakmamı sadece yardım için falan derse apışıp kalmaktan korkuyorum :110:
Ama bunu öyle sormayacaksın işte , ne bileyim mesela çocuğunuz kaç yaşında , kız mı erkek mi ? Gibi ..
valla kusura bakmasın da yardıma muhtaç biri değilsin , yardım isteyen de değilsin .. sabah kim kimi arayıp günaydınlaşırda seni de alayım der ki ?

Ama bunu öyle sormayacaksın işte , ne bileyim mesela çocuğunuz kaç yaşında , kız mı erkek mi ? Gibi ..
valla kusura bakmasın da yardıma muhtaç biri değilsin , yardım isteyen de değilsin .. sabah kim kimi arayıp günaydınlaşırda seni de alayım der ki ?

Sadece çocuğuyla ilgili yanıtlarsa yine istediğim cevabı alamamış olacağım.
Evet mesela bir bayan hocam direk yan sitemde oturuyor, bir kere bile akşam seni bırakıyım demedi. adam benim için yolunu değiştirip geliyor.

Sadece çocuğuyla ilgili yanıtlarsa yine istediğim cevabı alamamış olacağım.
Evet mesela bir bayan hocam direk yan sitemde oturuyor, bir kere bile akşam seni bırakıyım demedi. adam benim için yolunu değiştirip geliyor.
Belli olmaz belki konu konuyu açar , boşanmışsa seni kaçırmamak için “kızım 4 yaşında ama annesiyle boşandık benimle yaşıyor” gibi mesela bir açıklama yapabilir , kısa kesiyorsa sakladığı birşeyler vardır diye düşünürüm ..

Yaşının vermiş olduğu bir coolluk var evet ama öyle kendine bakan coollardan da değil :)))
Evet belki şuan duygusal olarak ona ilgim olduğunu anlayarak bile kendini tatmin edebilir. Böyle tipler de var.

Birkaç kere evli olup bekar gibi olanan erkek cok gordum o yuzden sordum. Belki de iyi niyetli gibi gözüküp sohbet muhabbet edeyim zaman gecireyim kafasında iste. Bence bir daha bindiğinizde arabada bebek koltuğu varsa bebeğiniz kac yaşında diye konuya girin. Sonra annesinde kalıyor der yada başka bir yere bağlanır konu . Öğrenebilirsiniz böylece.

bilmiyorum hadsizlikte yapmaktan korkuyorum erken gibi sanki. Evet evliyim sen yanlış mı anladın seni alıp bırakmamı sadece yardım için falan derse apışıp kalmaktan korkuyorum :110:
Konuyu bebek koltuğundan aç. Ya da ya sende bebek bezi vs her şeyi biliyorsun. Çocuğun var sanırım de.

X