Evliliğim bitmek üzere! Lütfen Yardım Edin

Lütfen yanlış anlaşılmasın bu sözüm; ben dul birisi değilim, ilk evliliğim ama yaşananlar çok can sıkıcıydı.
Öncelikle bi kadın olarak hemcinslerini sınıflandırman hoş olmamış (dul ilk evlilik) gibi...
Dul, bakire, kadın, erkek, çocuk, hayvan kısacası tüm yaratılanlar iyi muameleyi hak eder!
Ayrıca ayıptan kastınız nedir ?
İnsanız nihayetinde herşey bizler için kusursuz olan Allah'tır!
Bizler hataları ve kusurları olabilen varlıklarız fakat hiçbir gerekçeyle (başkasına zarar vermek dışında) bir hatamızın bedelini yada hatanın karşısındaki değerimizi belirleyemez.
Bir kadın olarak bu bakış açınızı değiştirin bence.

Ayrıca yaşadığı durum ve şartlarda kendilerini geliştirip eğitememiş olan bu kişilerden kendinizi bir an evvelkurtarmaya bakın
beni bi ayıbım varmışçasına aldınız dedim.

Kardeşim..böyle arkanda duran güzel bir ailen var..neyi düşünüyorsun daha. Bu adamdan sana koca olmaz.

Boşan demek bana düşmez ama Beklerseniz çok yıpranırsınız gibi. Yani huylu huyundan kolay vazgeçmez. Çocuk yokken yolları ayırmak mantıklı geliyor bana.

yasalara göre düğünde takılan altınlar kadınındır. erkeğe de takılsa kadınındır diye biliyorum ben. bu konuda davalar falan vardı.

Merak ettim ne yaptınız okurken pes dediim ve Ne yazık ki şaşırmadım altın meselesi toplumun bazı kesimlerinde aileyi dagıtmaya kadar götürüyor hala ... Gerçekten cok üzüldüm boşanın veya boşanmayın demek bana düşmez ama güçlü olmaya çalışın kendinize değer verin psikolojik destek almayı deneyin..

Yaşı on yaş büyük oluşu sıkıntı kafa yapınız uymuyor
Keşke kafa yapınız uyumlu koca alsaydın aşka inanmayanlardanım uyuma inanırım

çocuğunuz vs. olmadan kesinlikle boşanmanızı tavsiye ediyorum.Kocanız çok terbiyesiz aileniz sizi elin oğlu üzsün diye büyütmedi herhalde .Çok üzülüdüm umarım bir an önce boşanabilirsiniz.Darp ettiği halde neden evli kaldınız onu da anlayamadım (((((

Çanakkale de böyle insanlar yoktur ya ben orda büyüdüm Gelibolu da mı oturuyorlar? Ayrıca çok üzüldüm sizin içinn simdi nasıl aranız

Eşinizin ve ailesinin tavrinin değişeceği yok maalesef.Sizi önemsemiyor hem de en başından beri .Sizin hiçbir şeye hakkıniz yok onun gözünde .Ah kardeşim eşinizde kişilik bozukluğu var üstelik ailece benciller. İnşallah en kısa zamanda hayatınız düzene girer.Size sabır diliyorum

Sana silah çekti alnına dayadı peki sen niye evlendin çok merak.ettim

Siz hiç sevilmemissiniz ki üzgünüm, seven taraf sizsiniz sadece

Boşanmak için daha neyi bekliyorsunuz?
Evlilik birliği içerisinde olması gereken hiç birşey yok. Maddi birlik yok. saygı yok. Sevgi yok. Şiddet var. Daha ne olması gerekiyor bu evliliği yürütmemeniz için sizi aldatması mı lazım?
Biraz sert girdim ama kusura bakmayın ciddi anlamda yaşadıklarınıza üzüldüm. Daha çoluk yok çocuk yok yol yakınken hayatınızın çok daha güzel olma şansını niye değerlendirmiyorsunuz?

Bakın ben evlendiğim gün üzerimizdeki altınları bi çantaya koyduk onu eşim bana verdi veriş o veriş. Yerini bile sormadı. Lazım olursa ben verdim. Bana lazım olursa aldım. Ne kaldı ne vardı demedi hâlâ demez. Eltimin kızının düğünü vardı o ara biraz sıkışıktık hemen ordan takviye yaptık. Kardeşim kalmaya yanıma geldi oğlum yeni aldığı telefonunu aldı balkondan attı hemen ordan yenisini alıp verdik. Bir kere de birbirimize hesap sormadık. Karı-koca olmak bunu gerektirir.

Size bu şekil davranan bir adamın sizi sevdiğini falan düşünmeyin. Zaten size el kaldırmış en başta ne sevgisi.

Bunu söylemeyi sevmiyorum ama bu evlilik devam ederse siz, siz olmaktan çıkacaksınız. İnanın çok daha iyisini ve güzelini hak ediyorsunuz. Kendinizi düşünmüyorsanız ailenizi düşünün. Kimse evladına böyle bir muameleyi reva görmez.

Umarım en kısa zamanda bu gaflet uykusundan uyanır hak ettiğiniz hayatı yaşarsınız

Konu eskiymiş ama nedense konu sahibi boşanmamış hatta çocuk yapmış gibi hissettim…

Konu eski ama yazmadan duramayacağım. Adam sizi darp etmiş siz hala görümcemin kızına daha çok altın takıldı derdindesiniz. Nasıl bu kadar kör olabiliyorsunuz aklım asla almıyor. Nasıl hayatınız altınlardan daha değersiz olabiliyor? Nasıllllll?

Boşan diyenler çok haklı.
Ama ben idare ederim. Onlar benle aşık atamaz diosan. Buyur. Meydan senin

Sadece darp etse...
Bir de silah cekip alnina dayamis. Buna ragmen evlenmis konu sahibi. Yazik vallahi yazik

Sadece darp etse...
Bir de silah cekip alnina dayamis. Buna ragmen evlenmis konu sahibi. Yazik vallahi yazik
Korkunç bir şey ya !!! Umarım boşanmıştır bir buçuk yıl çekmiş bir de bu pisliği. Ben daha o ceyrekleri ailesine verdiği gün, hadi bilemedin aktı karı sayıp beni suçladığı gün basardım tekmeyi iyi sabretmis

Korktuğum için değil çok seviyordum, düzelir diye düşündüm hep.
Kendisi polis memuru, o yüzden silahı var. Araştırıyorum boşanmak için neler yapılması gerektiğini.
Canım çok dikkat et, yaşın da küçük herhalde, adam tehlikeli birine benziyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…