Evliliğim tehlikede ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yıllardır istiyormuş adam. Vala şahsen benim sabrım tükenir bende çirkinleşirdim. Fazla naz aşık usandırır misali.
Ha bide inanın adam istese pek çok kadın bulabilir. Her kadın siz biz gibi düşünmüyor 🤷🏻‍♀️
Şuna bir açıklık getireyim hiçbir talebine yanıt vermiyor değilim inanın dedigi gibi de giyindim ama su sıra anneliğin getirdiği bir isteksizlik var ve onun üslubu da beni uzaklaştırıyor yapmam etmem değilim

Fileli kıyafet giyinmesini istemek başka bir türe çevirmek mi?
Adam onu bile isteyemeyecekse ne isteyecek mesela?

Ben sorunu anlatamadim galiba: kadin kendini buna hazir hissetmiyor. Bunun sebebi farklidir. Kimin öz güveni yok, kimi bastirilmis cinsellik ile yetisiyor, kimi esine karsi rahatlayacak kadar güven hissetmiyor, kiminin gündelik hayatindan sonra enerjisi yok. Böyle bir insana (birde elimin altinda iste sen varsin) sunu yap bunu yap diye gelseniz en fazla daha da sogur. Kadin zaten söylüyor isteksizligin olustugunu. Bunu cözmeden ne giyerse giysin cinsel hayatlari tatmin edici olmayacak. 🤷🏻‍♀️

Ben sorunu anlatamadim galiba: kadin kendini buna hazir hissetmiyor. Bunun sebebi farklidir. Kimin öz güveni yok, kimi bastirilmis cinsellik ile yetisiyor, kimi esine karsi rahatlayacak kadar güven hissetmiyor, kiminin gündelik hayatindan sonra enerjisi yok. Böyle bir insana (birde elimin altinda iste sen varsin) sunu yap bunu yap diye gelseniz en fazla daha da sogur. Kadin zaten söylüyor isteksizligin olustugunu. Bunu cözmeden ne giyerse giysin cinsel hayatlari tatmin edici olmayacak. 🤷🏻‍♀️
Evet inanın durum bu ve rol yapmak istemiyorum bir kere o şekilde de denedim sonuc cok kötü oldu

Aile içinde mutsuz eden seyler vardı elbette ama sevdiğim için evlendim ve göze aldım suanda da sorguluyorum nerede hata ettim diye
Bu adam 2 günde böyle olmadı değil mi? Ailenizi bırakmışsınız, bir çocuk vermişsiniz, türlü lafını yutmuş sıkıntısına katlanmışsınız, o çorabı da giyiverin ya artık. Yani, en az mesele yapılacak şey şu an.

Bu adam 2 günde böyle olmadı değil mi? Ailenizi bırakmışsınız, bir çocuk vermişsiniz, türlü lafını yutmuş sıkıntısına katlanmışsınız, o çorabı da giyiverin ya artık. Yani, en az mesele yapılacak şey şu an.
Çorap giyme kadar basit bir mesele değil aslında kafamda düşünmeyin rolde olsa yapın kurtarın evliliğinizi diyorsunuz

Bu durum sizce nasil cözülebilir? Kendiniz icin birseyler yapiyormusunuz bu konuda?
Kendime bakmaya çalışıyorum saçımı falan boyadım en azından aynaya baktığımda kendimi beğeneyim sonra eşime beğendireyim istiyorum ama eşim senin saçınla bir işim yok benim istediğim şey cok açık belli diyor erkekler kadar düz düşünemiyoruz sanırım

Çorap giyme kadar basit bir mesele değil aslında kafamda düşünmeyin rolde olsa yapın kurtarın evliliğinizi diyorsunuz
Rol yapmak istemiyorsanız boşanın madem. Adamın aldatmasını da engelleyin kendiniz de istediğiniz gibi yaşayın.
Siz istiyorsunuz ki aynı evde kalalım, yiyelim içelim ama sevişmeyelim.
Ev arkadaşı gibi.
Bu bi yere kadar devam eder. Sonrası maalesef aldatmaya kadar gider. Bu sefer gene adam suçlu olur

Rol yapmak istemiyorsanız boşanın madem. Adamın aldatmasını da engelleyin kendiniz de istediğiniz gibi yaşayın.
Siz istiyorsunuz ki aynı evde kalalım, yiyelim içelim ama sevişmeyelim.
Ev arkadaşı gibi.
Bu bi yere kadar devam eder. Sonrası maalesef aldatmaya kadar gider. Bu sefer gene adam suçlu olur
Hayır tabiki de sadece ruhsal durumumun düzelmesi için beklemesini ve üstüme gelmemesini istiyorum

Evet erkekler icin durum böyle yıllardır söylüyorum benim için hiçbir şey yapmıyorsun diyor
eşinizin söyledikleri adice ağır ve terbiyesiz
ama fileli çorapla ruhunuzun ne ilgisi var anlamadım
erkekler genelde ister eşleri seksi gecelik fileli çorap vs giysin

yanlış anlaşılmasın örtülü bir kadınım evde gayet de giyerim böyle şeyler

giyince ruhunuz şekil değiştirmez merak etmeyin :)

Kendime bakmaya çalışıyorum saçımı falan boyadım en azından aynaya baktığımda kendimi beğeneyim sonra eşime beğendireyim istiyorum ama eşim senin saçınla bir işim yok benim istediğim şey cok açık belli diyor erkekler kadar düz düşünemiyoruz sanırım

Esinizin uslubu odunun önde gideni kusura bakmayin. Uslup var, uslup var iste. Kendinizi öz güvensiz hissetmenizin sebebi nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X