Evliligin yuzde kaci cinsellik?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gecen ki konu geldi aklima... 😂😂 Konu sahibi regl oldu diye sevgilisi bilet iptal etmişti de herkes seni kullaniyor diye yirtmişti.

Bu konu sahibi evli olmasa ve sohbet edemiyoruz, ortak zevkimiz yok l, birlikte en cok yaptigimiz şey sevişmek deseydi f.buddyden tut,
kullaniyorr sevmiyor diye bir ton yorum gelirdi.
Evli olunca başka... 👍😁
Asıl evlilikte olur kullanmanin daniskasi. Üstüne bir de temizligi yemeği bir sürü işi var.

Bebekten sonra zaten sekteye uğrayacak, hamilelik döneminde bile etkileniyor.
Bu yüzden alternatifler bulmanız gerekiyor.
Miss Bride, ben hamile olduğumu öğrendikten sonra resmen frijit oldum. Eşim “inşAllah 9 ay böyle gitmez bu” dedi. En yakın arkadaşıma sordum “Bende emzirirken de devam etti” dedi. Hormonlarla mı alakalıdır nedir, ya da sadece bebeğe kitlendiğim için midir nedir ne canım çekiyor ne de kendimi verebiliyorum 🤦🏻‍♀️
Cinsellik evlilikte çatıdır ama onu ayakta tutan diğer şeylerdir sohbet, anlaşma, karşılıklı duyulan şefkat, beraber paylaşılan zaman... bence Cinsellik olmayan evlilik sürmeyeceği gibi paylaşım, sohbet olmayan evlilikte sürmez.

Gecen ki konu geldi aklima... 😂😂 Konu sahibi regl oldu diye sevgilisi bilet iptal etmişti de herkes seni kullaniyor diye yirtmişti.

Bu konu sahibi evli olmasa ve sohbet edemiyoruz, ortak zevkimiz yok l, birlikte en cok yaptigimiz şey sevişmek deseydi f.buddyden tut,
kullaniyorr sevmiyor diye bir ton yorum gelirdi.
Evli olunca başka... 👍😁
Cinsellik kadin ve erkek icin. Neden seks yapan kadin kullaniliyor olsun ki? Zaten rizasi disi yapiliyorsa bu tecavuze girer. Ustume alindigim icin cevap verme gereksinimi duydum da. Esim sevistikten sonra totosunu donenlerden degil. Libidolarimiz iyi masallah onu demek istedim ben. İkimizden biri istemedigi takdirde zaten olmaz.

Birlikte alışveriş, yürüyüş yapıp dizi film izleyip zaman geçiriyormuşsunuz zaten. Bunları yaparken hiç mi konuşmuyorsunuz?

Belki eşiniz bebek alışverişi konusunda ya da bebek gelişimi konusunda ilgili değildir? Onlardan bizim kadar ilgilenmelerini bekleyemeyiz, herkes farklı.

Benim eşim sadece bebek o hafta hangi meyve boyutuna gelmiş, onunla ilgileniyor 🤣 Tabi gelecek planı yapıyor ama kıyafet göstersem o da bana “sen ne lazımsa al, ben anlamam” der. Alınmayın bence
Konusuyoruz tabi. Dediginiz dogru galiba ilgi alanina girmiyor bu tarz seyler. Yoksa cocuk icin cok heyecanli o benden cok istiyordu bayiliyor cocuklara.

Neden seks yapan kadin kullaniliyor olsun ki? Cinsellik erkek icin mi? Siz esiniz icin mi yapiyorsunuz sizin icin bir ihtiyac degil mi mesala?
Ben mesajını alintiladigim kişi için yazdım. Başka konu hakkındaydi. Neden bu kadar sinirli yazdınız ki? Suçlayıcı kendinizce aşağılayıcı falan? Sizin eşiniz sizinle konuşmuyor iletişim çok yok diye sanırım hepsi
Ayrıca soru"larınıza" cevabim Benim için gayet onemli bir ihtiyaç. Ve kullanma olarak bakmıyorum.

Ben mesajını alintiladigim kişi için yazdım. Başka konu hakkındaydi. Neden bu kadar sinirli yazdınız ki? Suçlayıcı kendinizce aşağılayıcı falan? Sizin eşiniz sizinle konuşmuyor iletişim çok yok diye sanırım hepsi
Ayrıca soru"larınıza" cevabim Benim için gayet onemli bir ihtiyaç. Ve kullanma olarak bakmıyorum.
Alinti yapan kisi konu sahibi evli olunca vs diye yazinca ustume alindim siz de yorum yaptiginiz icin cevap verdim. Sanki esim beni sadece cinsellik icin kullaniyormus gibi algiladiginizi dusundum de. Benim konumla o dediginiz konunun alakasi yok cunku. İletisimsizlik olmasin diye cevap verdim ben de size. İletisim onemli 😅 tesekkurler

Cinselllikk cooook cook onemli ama cinsellik zor birşey degil istedigin, hosuna giden hemen hemen herkesle yasayabilirsin.
Sohbet etmek, birlikte vakit gecirebilmek, uyum, birbirini anlayabilmek, anlasabilmek kolay bulunmuyor, gunun sonunda huzur bulmak bu gibi şeyler hosuna giden herkesle olmuyor.
Evlilik sadece cinsellik yaşama kurumu degil bana gore, hayat arkadaşligidir içinde cinsellik olmazsa olmazdir ama sadece cinsellikle de yurumez.

O çocuğu çok pis harcadılar matmazel. Suçu da yoktu halbuki. Allah insanları kk şerrinden korusun:):)

Konu sahibi senin beklentin bana biraz fazla geldi. Öyle güle oynaya reklam filmlerindeki gibi beraber kahvaltı hazırlayan kaç evli çift var? Ya da bebek alışverişine ilgi duyan erkek falan. Bana biraz uç geldi. Zaten ten uyumu en önemli şey zamanla oturtursunuz bazı şeyleri de.

Bebek alisverisine heyecanlanan cok erkek yoktur. Cocuk gelisimi kitabi okuyan da pek azdir.

Kahvalti hazirlayan erkek cok ama bu birlikte hazirlamali story atmali cok da romantikli bir olay degil :)
Benim adam bize kahvaltida ciger yapar mesela 🤦‍♀️

Ortak noktaniz olmayan adamla evlenmissiniz. Kisa surede bebek yapmissiniz, cok buyuk beklentileriniz yokmus demekki.
Yine de hic paylasim olmamasi sorun. Haklisiniz tabiki. Ortak dikkatinizi ceken seyler bulmaya odaklanin. Doktor cinsellik riskli demedikce de tempoyu bozmayin 🧿

O çocuğu çok pis harcadılar matmazel. Suçu da yoktu halbuki. Allah insanları kk şerrinden korusun:):)

Konu sahibi senin beklentin bana biraz fazla geldi. Öyle güle oynaya reklam filmlerindeki gibi beraber kahvaltı hazırlayan kaç evli çift var? Ya da bebek alışverişine ilgi duyan erkek falan. Bana biraz uç geldi. Zaten ten uyumu en önemli şey zamanla oturtursunuz bazı şeyleri de.
Bana da oyle geldi dusununce ,haklisiniz galiba. Turk aile yapisi belli sonucta 😆

Bebek alisverisine heyecanlanan cok erkek yoktur. Cocuk gelisimi kitabi okuyan da pek azdir.

Kahvalti hazirlayan erkek cok ama bu birlikte hazirlamali story atmali cok da romantikli bir olay degil :)
Benim adam bize kahvaltida ciger yapar mesela 🤦‍♀️

Ortak noktaniz olmayan adamla evlenmissiniz. Kisa surede bebek yapmissiniz, cok buyuk beklentileriniz yokmus demekki.
Yine de hic paylasim olmamasi sorun. Haklisiniz tabiki. Ortak dikkatinizi ceken seyler bulmaya odaklanin. Doktor cinsellik riskli demedikce de tempoyu bozmayin 🧿
Tesekkurler yorumunuz icin. Ortak noktamiz hic yok degil ya sadece ben onunla daha cok paylasimda bulunmak istiyorum. Pandemiden dolayi evde kaldik bunun da etkisi olabilir.

Tesekkurler yorumunuz icin. Ortak noktamiz hic yok degil ya sadece ben onunla daha cok paylasimda bulunmak istiyorum. Pandemiden dolayi evde kaldik bunun da etkisi olabilir.

Ortak zevklerimiz cok az, hayat görüslerimiz bambaska demissiniz onun icin öyle dedim.

Paylasimda bulunmak istediginiz konular genelde pek erkeklerin dikkati cekmeyecek konular malesef. Evet pandemi de etkendir. Cok sıkmayın canınızı, bebeginiz de etkilenir. Olan ortak noktalardan devam edin. Biz aksamlari dominoyla baya oyalanip gülüyoruz cocuklar da var, haftada 1 2 de satranc. Cocuklar olmasa iskambil falan da oynardik sanirim. Sevmez mi esiniz? Pandemide iyi gidiyor :))
Sukur sagliginiz yerinde, bebeginiz geliyor, kavga gurultu ihanet siddet yok 🙏

Cinsellik çok önemli ama görücü usulü evlenmediyseniz neyine aşık oldunuz eşinizin? Ortak bir noktanız olmadan nasıl olay evliliğe geldi.
Hayat görüşümün ayni olmadigi, sohbet edemediğim insanla evlenmezdim çok net.
Aynen
Mesela ben mizah anlayışımızın uymasına sevinmiştim en çok. Dilimden anlıyordu. Pek sarılarak oturmayı film izlemeyi sevmezdim eşimle sever oldum bu durumu. Her konu hakkında konuşup espri yapabiliriz somurtarak oturduğumuz anlar nadirdir. Bence özel hayattan çok iletişim daha önemli benim için. Zaten duygusal yönden doyum olmasa cinsel yönden görev gibi tatsız gelir bu durum, sadece tek konuda anlaşabildiğim keyif aldığım bi eş istemezdim. Zaten neden eş oluyoruz, birçok aktiviteyi keyifli yaptığımız insan olduğu için evleniyoruz dimi ama :KK30:

Burada, özellikle cinsellik başlığında da tam tersi dertten muzdarip çoğu kadın. Bence ikisi de gerekli olmalı hem ten uyumu hem hayat görüşü ortak zevkler vs.

Aynen
Mesela ben mizah anlayışımızın uymasına sevinmiştim en çok. Dilimden anlıyordu. Pek sarılarak oturmayı film izlemeyi sevmezdim eşimle sever oldum bu durumu. Her konu hakkında konuşup espri yapabiliriz somurtarak oturduğumuz anlar nadirdir. Bence özel hayattan çok iletişim daha önemli benim için. Zaten duygusal yönden doyum olmasa cinsel yönden görev gibi tatsız gelir bu durum, sadece tek konuda anlaşabildiğim keyif aldığım bi eş istemezdim. Zaten neden eş oluyoruz, birçok aktiviteyi keyifli yaptığımız insan olduğu için evleniyoruz dimi ama :KK30:
Tabiki öyle, insan konuşamadığı biriyle tamam bu adamla evleniyim diye nasıl düşünür inanın aklım almıyor.
Sadece cinsellik yapalım bitti, ama evde 7 24 cinsellik olmaz ki. Insan sohbet etmeye birlikte başka şeyler yapma ihtiyacı hisseder. Konuşurken aynı frekansta olmadigin kişiyle nasil uzun yillar evli kalinir. Bilmiyorum bana ilginç geliyor öyle evlilikler
Eşim doğayı severdi ama iç içe hiç olmamış yavaş yavaş alıştırdım şimdi benden önce kendisi söylüyor şurası çok güzelmiş günü birlik kaçalım yürüyüş yapıp geliriz ormanda diyor ☺️ bu ay likya yolu yürüyüşüne gitmek için izin almaya çalıştı ama olmadı ekime kaldı artık. Nasıl mutlu oluyorum o böyle oldukça, hem cinsellikte daha iyi oluyor hal böyle olunca

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X