Evlilik- Aileler- Hepinizin desteğine yorumlarına ihtiyacım var 🤍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah gözünü doyursun ne diyim ya. bu terbiyesizliktir benim için.

üni mezunu mastırlı insanlarsınız
yurtdışında yaşayıp euro cinsinden para kazanıyorsunuz,
Türkiye’deki aileler Türk parası göndererek Avrupa’da ev dizmenize yardım etmeye çalışıyor
Ama miktar az olduğu için sinir krizindesiniz
???
Böyle saçmalık görmedim ya dışardan bi gözle oku hikayeni gerçekten saçma

Ay yok ne savcısı ya böyle basiretsiz muhakeme güçlüğü çeken savcı mı olur zaten nasıl oluyorsa türkiyede hukuk eğitimi almış yurtdışında master yapıp da savcı olmuş yine yurtdışında çalışıyormış

Keşke eşini de kkne alsak.Senden neler çektiğini yazsa da ,bizde arkana bakmadan kaç diyebilsekBelki adamın hayatı kurtulur
İki hafta olmasına rağmen eşimde bana destek olurken konuyu bir şekilde ailesine bağlıyıp kavga çıkariyorum.

kendimi de yıpratiyorum ağlaya

Bir de asgari ucretin az ustunde maas almasi var Avrupa'da bir savci olarak.

İnsanlar kendisine "Türkiyede hukuk okuyup yurt dışında nasıl savcılık yapabiliyor? " diye sorduklarında da sonrasında bir yerde "türkiyede okumadı yurt dışında oranın hukuğuna göre okudu" dedi. Ama üç yıldır yurt dışında yaşıyorlarmış?! Başka ülkelerde hukuk eğitimi ne kadar? Bilmiyorum ama üç yıl değildir diye düşünüyorum, hele ki savcılık. Bir de bir deeee bu üç yılın içine dil kursu da var bir yabancı dilde savcılık yapabilecek kadar kendini üç yılda geliştirebileceğini sanmıyorum.
Konu sahibinin bir günde 25 yaşından 22 yaşına küçülmesi de Allah'ın başka bir hikmeti kısacası konu sahibi osurup osurup ipe dizdi ama kk yemez

kocayıda esir almışsınız ,ailesini aratmamak ney yaasiz resmen despotsunuz peki sizin evde hiçmi çalışıp bişeyinizi almayacaksınız koca tarafına bu kadar düşman olmayın bence içinizde biraz fesatlıkla doldurmayın

Birine gıcık olunca böyle araştırmadan duramıyorum ben zaten

Kuzenim avukatlik okuyo, 5yil
Uzerine master yapacak 3 yil
Hakim olmak icin ekstra kac ondan emin degilim bos konusmak istemiyorum
Yani avukatlik bile 8yilsa dusun yani
Haa evet su dil konusu
Neredeyse ana dilim gibi fransizca konusurum ama hakim olmak icinde nebilim yani benim bile fransizcam yetersiz kalir, ki o 3yilda cozmus olayi.

Atiyonda guzel at be cocuk gibi yalanlar atiyon yuh

Diğer 3 cocuga ne yapmış bu kısım önemli. Anne baba onlara evlatlara Esit yapmak hakları. 40 bine tr de ev dizilir. Orada olmadıysa bastan sorsanız daha uygun olurdu. Varlıkları var diye bastan yagdırmak zorunda değiller. Kaldı ki eşinizi okumuşlar.
Benim görüşüme göre annr baba okutmuşsa ve evladı kazanıyorsa ev kurmak zorunda olan evlattır. Ben de evlenirken Herseyimi kendim yaptım. Aileme de gerek yok dedim
Kısaca kendinizi doldurmayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…