Evlilik arefesinde saklamak

Arkadaşım yalan değil bana sorduğu kadar söyledim herşeyi neden dökeyim ortaya sormadan sadece iki üniversite okudum üni. adlarını söyledim nişanlım sormadı önlisans mı lisans mı diye bende söylemedim ne biliyim bana sadece hangi üniversite de okudun diye sordu eğitim takıntısı olmasını da ben söylüyorum aslında çünkü herşeye böyle muhteşem olsun diye gözü yüksek bakıyor gibi benim eğitim durumumda da hayal kırıklığı yaşamazmı herseye güzel olsun diyen Bi insan aslında gereksiz çok saçma konu bu benim takıntım arkadaşlar nişanlım belki takmaz öğrenince iyi kalite güzel olsun hayat şartlarını kaliteli olsun falan ee benimde aklıma geldi ee herşey güzel hoş olsun diyor kendiside öğretmen benimde öyle olmamı ister oyüzden ya nişanlım takarsa diye korktum ondan konu açtım şok olur diye ben hep sormasını bekledim sormadı bnde utanıyorum kalbim durucak sanki offffff artık sınava yakın söylerim 😃
Kendi öğretmen diyorsun ama öğretmenlik yapmıyor sanırım belki hiç bir zaman yapamayacak bölümü kolay atanabileceği bir bölüm değil sen onu öyle kabulleniyorsun oda seni böyle kabullenir merak etme eğer o seni küçük görürse 2 yıllık okuduğunu söylediğinde sende ona bunu söyle

Arkadaşım yalan değil bana sorduğu kadar söyledim herşeyi neden dökeyim ortaya sormadan sadece iki üniversite okudum üni. adlarını söyledim nişanlım sormadı önlisans mı lisans mı diye bende söylemedim ne biliyim bana sadece hangi üniversite de okudun diye sordu eğitim takıntısı olmasını da ben söylüyorum aslında çünkü herşeye böyle muhteşem olsun diye gözü yüksek bakıyor gibi benim eğitim durumumda da hayal kırıklığı yaşamazmı herseye güzel olsun diyen Bi insan aslında gereksiz çok saçma konu bu benim takıntım arkadaşlar nişanlım belki takmaz öğrenince iyi kalite güzel olsun hayat şartlarını kaliteli olsun falan ee benimde aklıma geldi ee herşey güzel hoş olsun diyor kendiside öğretmen benimde öyle olmamı ister oyüzden ya nişanlım takarsa diye korktum ondan konu açtım şok olur diye ben hep sormasını bekledim sormadı bnde utanıyorum kalbim durucak sanki offffff
Peki siz mesleğinizi ne olarak söylediniz bazı mesleklere sadece lisans mezunları sahip olabiliyor öyle bişey dediyseniz direk lisans mezunu sanması normal

X