Evlilik dışı bebek

Bebeğin babası da bu fikirde ama çok büyük bir hata yaptım elbette allahın verdiği canı almak istemiyorum ama aileme nasıl söyleyebilirim ki nasıl anlatabilirim bu durumu

Evet düzgün korunamamak büyük hata.
Bebeğin 3 aylık olana kadar beklemen daha büyük hata.
Maalesef artık pek bir şey yapılabileceğini sanmıyorum 13 haftalık olmuş artık. Doktorlar bu riski almaz.

Mide bulantısı falan olmasına gerek yon. Tek ve en önemli belirti regl olmamaktır. Bunun yanında yan belirtiler olur vücudunu dinledikçe görürsün. 26 yaş doğru ise anlamaması mümkün değil.

Ben 3 gün geciktim diye panik atak geçirdim geçen gün üstelik evliyim. Koştur koştur gece yarısı nöbetçi eczaneden test aradık. Nasıl farketmediniz şok cidden

Mide bulantısı falan olmasına gerek yon. Tek ve en önemli belirti regl olmamaktır. Bunun yanında yan belirtiler olur vücudunu dinledikçe görürsün. 26 yaş doğru ise anlamaması mümkün değil.

Doğru ama adet düzensizliği olunca pek fark edememiştim açıkçası önemsememiştim de…

Ablacım 3 defa adet görmemişsin . Şimdi mi aklına geldi ? Saçma sapan kasap yerlerde kürtaja kalkışma . Evleniyormussunuz otur yerine ve doğur. Aileler konuşur konuşur susar . Bebeği geç sen canından olursun

3 ay regl görmediğinizi nasıl fark etmiyorsunuz.
kimse size yasal olmayan yerleri tavsiye etmez.
evlenmeye niyetiniz olsa doğurursunuz zaten. Boşa yalan söylemeyin.

Korunmayi bilmeyenler evlenmeden sevismesin madem. Olan bebeklere oluyor.
Üstelik neredeyse 3.5 aylik.

Kürtaja hic karsı değilim ama bu cinayet yuh artık. Cinayetten yargılanmanız gerekir merdiven altı yaparsanız.
salak salak ilaç falan içmeyin düssün diye sakat olur cocuk ölmez öyle doğar görürsünüz gününüzü

Aldirmak icin 3 aylik olamsini neden bekledin fark etmedim deme

Delinin teki kuyuya taş atıyor rehavete kapılmayın arkedeşler. Kafanın içinde güzel bir organ var onu kullanır mısın konu sahibesi

Konu gerçeksee eğer arkadaşım da tüp bebek için uğraşıyor ah doğa ana çok adaletsiz yersin. Kendi çocuğunun katili damgasını da ömür boyu boynunda taşırsın. O artık bir insan!

Nisanliniz oldugunu sanmıyorum şayet olsa nikah tarihinizi öne alırdınız,linc yememek icin nişanlım diyorsunuz gerçi gene linc yiceksinizde.
Merdiven altı diyosunuz bisey dicem de olmicak neyse.

Ben de bunu düşünüyorum. Ortada muhtemelen o ciddiyette bir ilişki yok.

Adet gecikmeden kusmalar ,bulantılar, halsizlikler başlamistidoğum catalinda bile kusuyordum 5 yıl olmak üzere asla unutmadım bir hamile görsem ruhum şişiyor, Allah im hemen dogursun diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…