Gelinlik Modelleri EVLILIK GÜNLÜGÜM 11*iste kuuuu gibi GELINLIGIM

aylin90

9.Takm•Bşlgç 128kg•Gncl 103.3kg•hdf 80kg•boy 168
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
8.660
3.741
Merhaba Kizlar
Gecen hafta Konu acmistim Gelinlik secimi icin
Valla Izmirdeydim dün yeni geldim evime
ILK DÜKKANdan, 10 dakika icinde SECTIM

Eleman 38beden gelinligin icine sigdirdi beni. öyle zayif durdumki ben bile etkilendim ve BUDUR dedim... (tabiki olmadi gelinlik, arkadan igneledi hehe)
Kayinvalidem cok yürüyemiyor. asagda bekliyordu. gidikten sonra GELSIN dedim
Merdivenden Dogru AY AYLIIIIIIIIIIIIIIIIIIN dedi sasirdi. iste bu dedi. aliyoruz dedi :KK16::KK16::KK16::KK16:

herkes cok begendi. Incili dantelli... tam istedigim gibi.. arkasi dekolteli INCI Dügmeli olacak

Ilk provamdan da resimler yüklüorum. BIRINCI BÜYÜK RESIM 38 beden HAZIR. arkasi igneli yani öyle dekolte olmicak tabiki dikiliyor yeniden aynisi.
Teslimatim 21 Temmuz...

Dügün 2 Agustos.

Bakalim begenecekmisiniz???

Kolum kötü mü kizlar???????? cesaretimi topladim ve kolsuz yapiyorum

SAG ORTA: benim gelinligin aynisi nerdeyse, ve arkasida öyle olacak. provamda cok yukardan olmus, daha asgdan olacak sirt dekolte.
Askilari da YAPRAK seklinde olcak danteller

Gelin Ayakkabilarim, (sade olanini ilk bulmustuk, sonra begenmediler incili olanini bulduk :))) artik hangisi Uygun olursa ikisinide giyerim)
Gelin cicegimin de ORKIDE olmasini cok istiyorum

Son düzenleme:
Hayrlı ugurlu olsun gelınlıgınız güzel size de yakısmıs ama nacızane onerım ben olsaydım kolsuz gıymezdım bu gelınlıgı cunku kol ve gögüs bölümü hoş durmamış çok açık ve abartı bır goruntu olusmus.

Hayrlı ugurlu olsun gelınlıgınız güzel size de yakısmıs ama nacızane onerım ben olsaydım kolsuz gıymezdım bu gelınlıgı cunku kol ve gögüs bölümü hoş durmamış çok açık ve abartı bır goruntu olusmus.

:KK9: büyük olan resim provamdan degil :KK3:
38 beden o
denemeydi sadece, tabiki dikiliyor su an :KK16:

:KK9: büyük olan resim provamdan degil :KK3:
38 beden o
denemeydi sadece, tabiki dikiliyor su an :KK16:

sağdaki ılk ve son resımde kı sız degılmısınız ?
ben kollarınızın en azından dırsege kadar kapatılmasının sızı daha hos ve zarıf gosterecegını dusundum

Hayırlı olsun gelinlik güzel fakat üst kısmını tekrar bi gözden geçirin derim.
Göğüs kısmını çok sıkmış duruyor..

sağdaki ılk ve son resımde kı sız degılmısınız ?
ben kollarınızın en azından dırsege kadar kapatılmasının sızı daha hos ve zarıf gosterecegını dusundum

sicakda oyle giyemem malesef :KK43:
evet benim

Hayırlı olsun gelinlik güzel fakat üst kısmını tekrar bi gözden geçirin derim.
Göğüs kısmını çok sıkmış duruyor..

o provadan canim, dikiliyor bedenime göre.

Guzel ama bencede kollar kapatilmali azcik tombik kollar. Kapatilirsa daha zarif bi goruntu olur

Mutluluklar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bedeninize göre dikilince fotograftaki taşmaların, potlukların olacagını sanmıyorum daha rahat olur ben çok begendim çok da yakıstırdım kolları kapatmanıza gerek yok kendinizi begendiyseniz budur bence de güle güle giyin :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Guzel ama bencede kollar kapatilmali azcik tombik kollar. Kapatilirsa daha zarif bi goruntu olur

Mutluluklar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tskler
gelinlik okadar guzel romantik olacakki. Kollarima bakmayacaklar bile :))

Bedeninize göre dikilince fotograftaki taşmaların, potlukların olacagını sanmıyorum daha rahat olur ben çok begendim çok da yakıstırdım kolları kapatmanıza gerek yok kendinizi begendiyseniz budur bence de güle güle giyin :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Guzel yorumun icin tsk ediyorum.
Bedenime gore dikilio tabiki.
hafif yan gidecek askilar.
:)

Merhaba Kizlar
Gecen hafta Konu acmistim Gelinlik secimi icin
Valla Izmirdeydim dün yeni geldim evime
ILK DÜKKANdan, 10 dakika icinde SECTIM

Eleman 38beden gelinligin icine sigdirdi beni. öyle zayif durdumki ben bile etkilendim ve BUDUR dedim... (tabiki olmadi gelinlik, arkadan igneledi hehe)
Kayinvalidem cok yürüyemiyor. asagda bekliyordu. gidikten sonra GELSIN dedim
Merdivenden Dogru AY AYLIIIIIIIIIIIIIIIIIIN dedi sasirdi. iste bu dedi. aliyoruz dedi :KK16::KK16::KK16::KK16:

herkes cok begendi. Incili dantelli... tam istedigim gibi.. arkasi dekolteli INCI Dügmeli olacak

Ilk provamdan da resimler yüklüorum. BIRINCI BÜYÜK RESIM 38 beden HAZIR. arkasi igneli yani öyle dekolte olmicak tabiki dikiliyor yeniden aynisi.
Teslimatim 21 Temmuz...

Dügün 2 Agustos.

Kolum kötü mü kizlar???????? cesaretimi topladim ve kolsuz yapiyorum

SAG ORTA: benim gelinligin aynisi nerdeyse, ve arkasida öyle olacak. provamda cok yukardan olmus, daha asgdan olacak sirt dekolte.
Askilari da YAPRAK seklinde olcak danteller

Gelin Ayakkabilarim, (sade olanini ilk bulmustuk, sonra begenmediler incili olanini bulduk :))) artik hangisi Uygun olursa ikisinide giyerim)
Gelin cicegimin de ORKIDE olmasini cok istiyorum

aynı gün evleniyoruz canım :KK1: :KK19: ben daha alamadım gelinliğimi. fiyatı nedir acaba? bende ramazan içinde gitcem. izmirliyim bu arada kemeraltımı burası.

Son düzenleme:
aynı gün evleniyoruz canım :KK1: :KK19: ben daha alamadım gelinliğimi. fiyatı nedir acaba? bende ramazan içinde gitcem. izmirliyim bu arada kemeraltımı burası.

Neguzel :)) 2700 den ski pazarlikla 2000 tl cnm.
demet moda olmasi lazim adi. Kemeralti sanirim evet :))) dügmeci var. Onun yakininda. Yaninda sarar var.

begendinmi peki?
Bedenime gore dikilsin daha guzel duracak :)

Neguzel :)) 2700 den ski pazarlikla 2000 tl cnm.
demet moda olmasi lazim adi. Kemeralti sanirim evet :))) dügmeci var. Onun yakininda. Yaninda sarar var.

begendinmi peki?
Bedenime gore dikilsin daha guzel duracak :)

bayıldım canım ya :KK16: bende aynı böyle bişey istiyorum :KK16: beden kaç bu arada ayıp olmazsa :26:

masalah,zarif gelinliğiniz :nazar::KK16:
yakışmış mutluluklarrrrrr :123:

Gelinliğiniz çok hoş üzerinize göre dikilince daha güzel olacaktır.Yalnız sağ ortadaki gelinliğe bayıldım önden resmi yok mu ? :)

merhaba kizlar
gecen hafta konu acmistim gelinlik secimi icin
valla ızmirdeydim dün yeni geldim evime
ılk dükkandan, 10 dakika icinde sectım

eleman 38beden gelinligin icine sigdirdi beni. öyle zayif durdumki ben bile etkilendim ve budur dedim... (tabiki olmadi gelinlik, arkadan igneledi hehe)
kayinvalidem cok yürüyemiyor. Asagda bekliyordu. Gidikten sonra gelsın dedim
merdivenden dogru ay aylıııııııııııııııııın dedi sasirdi. Iste bu dedi. Aliyoruz dedi :KK16::KK16::KK16::KK16:

Herkes cok begendi. ıncili dantelli... Tam istedigim gibi.. Arkasi dekolteli ıncı dügmeli olacak

ılk provamdan da resimler yüklüorum. Bırıncı büyük resım 38 beden hazır. Arkasi igneli yani öyle dekolte olmicak tabiki dikiliyor yeniden aynisi.
Teslimatim 21 temmuz...

Dügün 2 agustos.

Kolum kötü mü kizlar???????? Cesaretimi topladim ve kolsuz yapiyorum

sag orta: Benim gelinligin aynisi nerdeyse, ve arkasida öyle olacak. Provamda cok yukardan olmus, daha asgdan olacak sirt dekolte.
Askilari da yaprak seklinde olcak danteller

gelin ayakkabilarim, (sade olanini ilk bulmustuk, sonra begenmediler incili olanini bulduk :))) artik hangisi uygun olursa ikisinide giyerim)
gelin cicegimin de orkıde olmasini cok istiyorum

canım gelinliğin çok güzelmiş çok beğendim her detayını

X