evlilik hikayem.. şimdi ne yapmaliyim?

HayalKirikligi25

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2016
167
53
31
Herşey ailemle yeni bir şehre taşınmakla başladı yeni şehirde hemen iş hayatına giriştim işten eve evden işe giden 18/19 yaşlarında bir genç kızdım hemen 3 adım ilerde aynı apartman katında komşularımız vardı bir anne ve oğlu bazen akşamları kardeşlerimle aşağıda Park'ta otururduk ilk o akşam karşılaştım komşunun oğlu ile.. bana gelip başka anneden olan kardeşinin benden hoşlandıgını söylemişti.. o günden sonra benim abim ve komşu erkek ve kızkardeşi iki üç kez daha takılmıştık birlikte.. sonradan araya bazı sebeplerden dolayı soğukluk girmişti ta ki komşu ile internetten konuşmaya başlıyana kadar fazla konuşmadık ama yinede ortaya bi buluşma çıktı bi yerde buluştuk işyerinden kız arkadaşımıda almıştım yanıma pek konuşamamıştık.. buluşmadan bilmem kaç zaman sonra apartmanda kısa bir görüşmede bana sarıldı ve beni öptü bende tabi o saf salak halimle hemen kaptırdım kendimi düzenli bi şekilde görüşmeye başladık ben aklımda evlilik diye düşünürken o sadece eylenmek istemiş ama sonradan bu benden asla gitmez düşüncesiyle kafesliyim bunu demiş işte bi ara sonra benim bazı hareketlerimden dolayı komşunun cevremizde daha sık görülmesinden dolayı annem herşeyi anladı ve o zaman benim için kötü bi dönem başladı annem her gün baskı yaptı küfür etti laf attı ayaklarıma kapandı her yolu denedi benim ayrılmam için en sonunda son planını uygulamaya karar verdi bana dediği şey babana güzel bi dille söylicem aile büyüklerinden bi dayısını çağıracaktı babam sakin dursun diye ama annemin yaptığı bir sürü adam çağırıp adamların babamı fişteklemesi beni vazgeçirmeye çalışmaları babam kardeşini çağırdı ve komşuları bize davet edip bu iş olmaz dediler tabi aradaki küfürleri kavgaları atlıyorum herkesin önünde babamın bana orospu demesi herşeyi anlatır sanırım.. neyse işte komşular kovuldu amcam beni odama götürüp bana güzel bi tokat attı çantama bi iki eşya yerleştirip amcamlarla gönderildim hemen bilet ayarlandı türkiyeye götürülecektim 2 3 gün içinde 2 gün orda ağlamaktan harab oldum bu arada annemin beni arayıp bana küfür etmeleri bitmedi amcamın adamlar getirip nasihat ettirmesi bitmedi türkiyeye gideceğimizin son gecesi bunlar düğüne gittiler başımda tabi biri vardı o gecenin sabahı onlar gitmeden komşuyla gizliden kuzenin teliyle yazıştım... ve o gece ayağımda terlikle banyo penceresinden kaçtım.. taksiye bindim başka bi şehirde buluştuk onunla... keşke eve gitseydim ach benim aptal kafam.. neyse çeşit çeşit otellerde kaldık kendimize ev tuttuk esrar satıp para kazanmış meyerse.. bunu öğrendiğimde onu bırakamamıştım yinede salaklık işte o haram paralarla geçindik.. evde yaşarken annesi gelip gitti kaç defa o yardım sever maskesinden eser yok bugün nedense.. annesi hocayla bize gidip beni tekrar istemiş annemler kabullenmiş sonra ne olur ne olmaz diye anne oğul Nikah kıydırdılar bişey demedim yine.. bu arada gerçek yüzü ortaya çıkmıştı beni dövmelermi desem sanal alemde aldatmalarmı desem yinede aptal gibi kandım her defasında benim ilk sevgilimdi ilk böyle şeyler yaşadığım kişi öncedende gerçek yüzünü göstermişti ama ben göremedim yada görmek istemedim giyim tarzıma saçıma makyajıma kadar herşey değiştirme çabası... göremedim bunun sevgi olmadığını.. neyse işte geri döndük annemlerin elini öpmeye gittik annemler düğüne kadar onlarda kalmamı istedi bu arada kendi ailemin yanında kendimi yabancı gibi hissettim annemin bana garip davranmaları laf atmaları zaten annemle hiç bi zaman doğru düzgün anne kız ilişkisi yaşamadık hep bi yabancılık bi soğukluk vardı.. bi aradan sonra annemin kaprislerine dayanamadım düğünden 2 veya 3 ay önce eşimin ve annesinin evine taşındım.. annem kapıya gelip bana küfürler hakaretler etti küstük konuşmadık.. bi aradan sonra barıştık yine ve kına düğün başladı nerdeyse herşey kv istediği gibi oldu kına gününde kayinvalide anneme sen burda ne ariyorsun dediği halde ben yine sustum düğün gününde benim taraftan nerdeyse kimse gelmedi malum kaçan gelin oldu adım kaçana düğün yapılmazmış... düğünden sonra bir sene kadar kayinvalidenin evinde yaşadık bu arada yapmadığı kaprisler kalmadı oğlunu benden kiskanmalar küsmeler bağırmalar evleri zaten tek iki odaliydi oturma odasında yatıyordu annesi tam bizim odaya yapışık Gerdek gecesi bile orada yattım kocamın eski sevgililerini ağırladığı odaydı hep benim için neyse işte annesi rahat huzur bırakmadı evlilik değil bizimkisi bir zulümdü bukadar karmaşa arasında kim mutlu olur ki ? mutfağa gitsem annesi peşimde ne yapıyorsun ne lazım tuvalete gitsem gözü üstümde uzun kalsam kabızlıkmı var sende diye sorardı bize küstüğü zaman yemek yapmazdi bende mutfağa girmeye çekinirdim ben işten eve gelince selam vermezdi konuşmazdı her an ona hesap vermedigimiz durumda kardeşlerim kapıya gelse onları geri yollardı odamıza kapıyı çalmadan dalardı ve daha neler.... kocama gelince ben çalışırken o uzun süre evde oturdu işsiz güçsüz ben işe gidince o evde pis videolar izleyip telefon chatlere girip durdu beni dövmeleri bitmedi ve onu yakalayıp söylediğim zaman sen delirmişsin diyip o aralar bana esrar içirmeye başladı yok neymiş tedavi amaçlı zaten sigarayada başlattı ama bunların hepsi düğünden öncede oldu bu arada ona karşı saygım gün geçtikçe azalıyordu.. ach benim aptal kafam düşündükçe ölüyorum... sonra işte oda bi işe girdi bi sene sonra hem benim annemlerin hem kendi annesinin dibinde bi ev tuttu bu arada annemlerde ordan 5 dakkalik başka bi eve taşındı eve tam taşınacagiz derken hamile olduğumu öğrendim 7 aylık olana kadar çalıştım beyfendi 9 aylık olana kadar çalışmamı istedi yüzsüz kendisi hastalanip durdu bi işten çıktı bi işe girdi bi evde kaldı bu arada top oynamayı mac izlemeyi asla aksatmadi en son ben geldim hep hamileyken bile yardımı dokunmadi evi kimse yardıma gelmedi herkes unutmuştu beni sanki annesi aylardır küs kalmıştı benim annem ugramazdi taki bebek Doğana kadar birden herkes başıma melek kesildi kaynana evimden çıkmaz oldu çat kapı geldi bu arada kavga etmektende kaçınmadı kurallar koymaktan annem ise hiç evime ugramazdi doğru dürüst hep benim bebeği oraya götürmemi bekledi.. arada çok kavgalar oldu barışmalar... bebek 3 aylık oldu doğru düzgün alışamazken eşimin babası çıktı ortaya kalıcak yeri yokmuş eşim bana sormadan bizde kal demiş bir sene bizde kaldı babası eşimle kavgaları mız saygısızliklarimiz birbirimizi dövmelerimiz bitmedi babası da Karışıp olayı büyütmekten çekinmedi oğlum büyüdü odası lazım oldu babasını bi türlü gönderemedik kene gibi yapıştı zar zor gitti sonunda bu arada ben annelik tatilinden şimdiye kadar evde çocuk bakarken sevgili kocamda ne iş aradı ne evde bi işe yaradı maç izlemek topa gitmek bilgisayar oyunu playstation uyku hapı bağımlısı olmak saat 15 lere kadar uyumak bunlardan başka bişey yapmıyor arkamdan pis videolar izlemek te en sevdiği hobbysi hamileyken beni döven arkamdan başka karilarla telefonda ahlaksızca konuşan bi adam.. Bugün bana değiştim diyor ama tabi sadece laf.... ne yapmam lazım çocuğum için en doğrusu nedir.. elalem ne der annem babam ne der bunlar kafamı yiyen sorular annem herşeyi bildiği halde kendin ettin kendin buldun diyor başka bişey demiyor oda elalemin diyeceklerine çok önem veren biri babam ise biliyorum istesem hemen alır beni burdan ama kendi ailemde bana göre doğru davranışta bulunmadilar .. bi ara gitmiştim eşim telefon chatlere girince boşanmak istedim ama çocuğu aldırmamı istemişlerdi... şimdi ise herkes nekadar masum rolune girmiş ve bugün hala annem evime gelmez gelince 5 dakka durur ayda en fazla bir kere kayinvalide desen gene küs durumda çocuğumun orda yatmasini istemediğim icin çocuk daha 1bucuk yaşında haftada iki kez yanına aliyor zaten terminli günler ayarlamış ya bu insanlar benim olmemi mi istiyor içim parcalaniyor çok mutsuzum çocuğum olmasa çoktan intihar etmiştim lütfen bana akıl verin bana yardım edin kime nasıl davranayim

nedense konu fake gibi geldi :kahve: okadar zulum işkence eşin seni uyuşturucuya bile başlatmış DÖVMÜŞ ALDATMADa ne ararsan var sen birde bebek yapmışşsın dalga mı geçiyosun arkadaşım öylesi insandan çocuk mu yapılır napmam lazım diyosun bide ayrıl AYRILLLLLLL

Sen bu evliliği yürütmek istiyor musun , eğer cevabın "evet"se böyle de devam eder , eşinin değişmesi imkansız. Sen çalışırsın eşin de yer .
Yol yakınken ailenin yanına dön , onlar senin ailen her türlü kucak açarlar sana .

kocama gelince ben çalışırken o uzun süre evde oturdu işsiz güçsüz ben işe gidince o evde pis videolar izleyip telefon chatlere girip durdu beni dövmeleri bitmedi ve onu yakalayıp söylediğim zaman sen delirmişsin diyip o aralar bana esrar içirmeye başladı yok neymiş tedavi amaçlı zaten sigarayada başlattı ama bunların hepsi düğünden öncede oldu

bak şöyle bi adamdan yani anladın mı canım

derin bir ooofff cekiyorum önce.bunuda okuduktan sonra hissediyorum geliyor migrenim..konu sahibi yazdigin hersey celiskilerle dolu resmen roman gibi bir hayat gercekse.iyide gec kalmadin mi ?bunlari sormak icin.ailene karsi cikmis kacmissin.dayak yemissin madde kullanmis,aldatmis kabul etmissun.üstüne cocuk dogurmussun.cocugun bir bucuk yasina gelmis.ayni hayati yasamaya devam ediyorsun.neyi sorguluyorsun simdi kendini mi?nerde hata yapiyorum diye?hatayi basta yapmissin ama suanda yapmaya devam ediyorsun.yanlis olan karsindaki insan.ama sen onunla yasiyorsun.buyuk ihtimallede yasamaya devam edeceksin.ne denirki bilemiyorum.bosuna yazdigimi düsunuyorum.

Kocan duzelecek Bir insan degil anlattiklarina bakilirsa.insan bebegi icin barI cekiduzen verir hayatina .Adam sadece biyolojik baba...
Olc tart Iyi degerlendir...bebegine baba sana koca olur mu Bu adamdan?zaten Tek basina mucadele ediyorsun.degisen Tek sey evde koltukta oturan ,hatun getirsin ben yeyim diyen Adam hayatinda olmayacak...olmasa daha Iyi Sanki...

X