Evlilik için Acil öneriye ihtiyacım var?

Hic girmeyin bu ise simdiden sacma sapan yok gizli evmis vs . Gizli gizli takilsin kendisi
Kesinlikle. İki türlü de çok çirkin. Birincisi gerçekten böyle bir durum var ya da beni denemeye çalışıyor. Çok onur kırıcı. Ki sonradan öğrendim yakın arkadaşı serseri sürekli kızlarla gezen bir tipmiş.

Daha evlenmeeden bosanma ornegi veren herkesten ve her yerden kac, kac, kac.

Merhabalar. Bir aile dostumuzun oğluyla evlilik için tanıştırıldım. Aile çok istiyordu fakat çocuk çok farklı bir kişilik çözemedim . İlk görüşmemizde hukukla ilgili bir konuda muhabbet ederken boşanma üzerinden. Bizi örnek verdi. Diyelim ki boşandık şöyle oldu. Ben de başta önemsemedim. Dedim esprili bir kişilik diye geçiştiridm. Ama bunu tekrar başka görüşmemizde de yaptı. Bu kez arabası ile ilgili araba senin boşanırsak yarısı senin yarısı da benim şeklindedir cümle kurdu. Ben çok rahatsız oldum böyle bir espri olur mu? Sonuçta ben evlilik için karşısına çıkmışım. Arkadaşlarına sordurdum egolu günümüzdeki insanlara pek güvenmeyen biriymiş. Yemeğe gittik tekrar bu kez de bir apartmanı göstererek burası da benim gizli evim diye saçma sapan konuşmamı espri mi artık o tarz şeyler söylüyor. Bu nasıl iş? Böyle dengesizce konuşmalar olur mu? Böyle bir insanla nasıl evlilik kararı verilir? Acaba aile zoru ile mi benle görüşüyor kendisine bunu anlattım konuşmaları inkar etti. Bu kez de evlenelim diye tutturdu ama ben çok kırıldım açıkçası çok rahatsız oldum artık güvenemiyorum kendisine.
Valla kim bilir ne düşünüyor. Fikirlerini söylemekle iyi yapmışsın ama biraz zaman verebilirsin. İnkar etti diyorsun ya belki ifade etmek istediği şeyi yanlış ifade ediyordur.

Kendine rahatsız olduğunu söyledim. Çok endişeliysen git evlilik sözleşmesi yap dedim. Bu tarz konuşmalarla kısa sürede evlilik kararı almamı istiyor. Oldukça değişik bir tip. Ailenin hatrına ben de böyle dinledim. Sanırım kızlara karşı önyargılı biriymiş ama bu beni tanımaya bile fırsat vermiyor. Böyle konuşulur mu blr bayanla çok kırıcı ve ben ailenin bildiği tanıdığı bir kızım
şimdiye kadar nasıl kızlarla karşılaştığını bilmiyoruz. evliliğe doğru gidilecek bir yolda soru işaretleri var. ve bu sorulara cvp ararken saçmalamış. şuan boşanıpta mal kaybeden erkekeler var. bence çevresine sorun soruşturun. ailenizle konuşun. biraz dha tanımaya çalışın

şimdiye kadar nasıl kızlarla karşılaştığını bilmiyoruz. evliliğe doğru gidilecek bir yolda soru işaretleri var. ve bu sorulara cvp ararken saçmalamış. şuan boşanıpta mal kaybeden erkekeler var. bence çevresine sorun soruşturun. ailenizle konuşun. biraz dha tanımaya çalışın
Nasıl kızlarla tanışmışsa ilk gördüğü kadına gizli evim olsa filan diyor he mi? Ya bırak ablacım , akıl sağlığı olmayan adama da şans verecek kadar mı yokluk var çevrenizde anlamıyorum ki?

Ne evlilik kararı hemşire selam bile verilmez buna, kafayı takar makar manyak...evlerden uzak, dağlara taşlara

İşte bunları bir araya getiren ailede de sorun. Ailesinin beğendiği böyleyse begenmedigini düşünemiyorum 🙄

Merhabalar. Bir aile dostumuzun oğluyla evlilik için tanıştırıldım. Aile çok istiyordu fakat çocuk çok farklı bir kişilik çözemedim . İlk görüşmemizde hukukla ilgili bir konuda muhabbet ederken boşanma üzerinden. Bizi örnek verdi. Diyelim ki boşandık şöyle oldu. Ben de başta önemsemedim. Dedim esprili bir kişilik diye geçiştiridm. Ama bunu tekrar başka görüşmemizde de yaptı. Bu kez arabası ile ilgili araba senin boşanırsak yarısı senin yarısı da benim şeklindedir cümle kurdu. Ben çok rahatsız oldum böyle bir espri olur mu? Sonuçta ben evlilik için karşısına çıkmışım. Arkadaşlarına sordurdum egolu günümüzdeki insanlara pek güvenmeyen biriymiş. Yemeğe gittik tekrar bu kez de bir apartmanı göstererek burası da benim gizli evim diye saçma sapan konuşmamı espri mi artık o tarz şeyler söylüyor. Bu nasıl iş? Böyle dengesizce konuşmalar olur mu? Böyle bir insanla nasıl evlilik kararı verilir? Acaba aile zoru ile mi benle görüşüyor kendisine bunu anlattım konuşmaları inkar etti. Bu kez de evlenelim diye tutturdu ama ben çok kırıldım açıkçası çok rahatsız oldum artık güvenemiyorum kendisine.
Kaç kaç arkana bakmadan kaç, söylediğini inkar eden insan çok tehlikeli, ileride seni yalancı ya da akıl hastası olmakla bile suçlar.

Ruhsal bozuklukları varsa alemin psikopatiyla evlenmeyin aman deyim
Ruh sağlığı raporu isteyin

Demek istediğim böyle bir saygısızlık olmaz. Ailenin tanıdığı biriyim onların hatırına bari böyle saçma sapan konuşmasaydı. Ben de olsam başka sı da olsa kimse saygısızlığı haketmiyor.

Adamin karakteri demekki buymuş. Evlilik olayi öyle saygidan ne bilim ile ne ile yürümez.

Hatta iyikine adam şimdiden belli ettk herşeyi. "Saygidan" herseyi gizleyip, evlenseniz dahami iyi olurdu?

Hakkaten ha, konu sahibi ailen de tanıyorsa bu psikopatı nasıl izin verdiler görüşmene ? Üvey filan değilsin di mi?
Aile yi tanıyoruz iyi eğitimli bir aile. Ama onlarda çocuklarını tanımıyor sanırım. Adam 18 yaşında gitmiş üniversite için okumaya sonrası iş hayatı derken hep dışarıdaymış. Son 3 senedir ailenin yanında. Aile de evlendirmek istiyor. Çocuk dediğine göre ailenin sözüyle hareket edecek biri değilmiş. Ama şimdi benimle de evlenmek istiyor. Yok ailem beni etkileyemez kendi kararım diyor. Söylediklerini de inkar etti ben seninle niye boşanayım nereden çıktı bu saçmalama senin kuruntuların. Aileyede durumu anlattım başta bana hak verdiler sonra öyle bir çocuk değil bir şans daha ver oturun konuşun dediler. Çocuğa şans verip tekrar konuşuyorum ama her seferinde saçma sapan sözler duyuyorum. Örneğin kendinden 15nyaş küçük saçma adamlarla takılıyor. Şuraya gidip seviyesiz erkek muhabbeti yapacağım. Öğrenciyken küpe taktım kafede çalıştım kız ayarlamak için. Bu cümleler normal mi insan evlilik yoluna çıkacağı biriyle böyle saçma ergence konuşur mu? Ya sabrımı zorluyor ya da bunun tarzı böyle bu şekilde kendisini kabul etmeme istiyor.

Aile yi tanıyoruz iyi eğitimli bir aile. Ama onlarda çocuklarını tanımıyor sanırım. Adam 18 yaşında gitmiş üniversite için okumaya sonrası iş hayatı derken hep dışarıdaymış. Son 3 senedir ailenin yanında. Aile de evlendirmek istiyor. Çocuk dediğine göre ailenin sözüyle hareket edecek biri değilmiş. Ama şimdi benimle de evlenmek istiyor. Yok ailem beni etkileyemez kendi kararım diyor. Söylediklerini de inkar etti ben seninle niye boşanayım nereden çıktı bu saçmalama senin kuruntuların. Aileyede durumu anlattım başta bana hak verdiler sonra öyle bir çocuk değil bir şans daha ver oturun konuşun dediler. Çocuğa şans verip tekrar konuşuyorum ama her seferinde saçma sapan sözler duyuyorum. Örneğin kendinden 15nyaş küçük saçma adamlarla takılıyor. Şuraya gidip seviyesiz erkek muhabbeti yapacağım. Öğrenciyken küpe taktım kafede çalıştım kız ayarlamak için. Bu cümleler normal mi insan evlilik yoluna çıkacağı biriyle böyle saçma ergence konuşur mu? Ya sabrımı zorluyor ya da bunun tarzı böyle bu şekilde kendisini kabul etmeme istiyor.
Tatlım canından zorun yoksa uzak dur , başka da bir şey demiyorum

Kendine gel diye tokat atasım var sana konu sahibi
Daha ne bekliyorsun?

Erkeğimiz yasak aşk yaşamak istiyor. Heyecan arıyor. Ama evlenmeden nasıl yasak olacak. Evli olarak aldatacak ki heyecanı olsun. Bekarken tadı tam çıkmıyo zannımca.

X