Evlilik ve Meslek

2 doktor sevgilim oldu. El üstünde tutuldum. Çok güzel ilişkiler yaşadım ikisiyle de. başka doktorlar da tanıdım. arkadaş ilişkisi çerçevesinde kalan.
Hepsinde bir "ben doktorum" egosu var.
Beni çok sevdiler ve mutlu ettiler o ayrı; doktorları çok severim sevgililerimi hatırlattıkları için.
ama "ben doktorum" havasında olmayan bir dr tanımadım henüz. sadece drlar da değil. Tüm statü sahibi erkeklerde kendini beğenmişlik oluyor. =)
Böyle adamlarla birliktelik sürdürebilmek için özgüven şart yani. Yoksa kendinizi ezik hissedebilirsiniz.
Öğretmenle evli çok doktor biliyorum bu arada.
Öğretmenlik erkeklerde değil ama kadınlarda oldukça tercih edilen bir meslek emin olun. Öğretmenin talibi çok olur.
Ama sizde o özgüven neden öyle sönük anlayamadım.
İnsan olsun karşınızdaki önce. Siz de kendinizi sevin. Doktorlar gerçekten çok tatlı oluyor. Ama çok çalışmaları sıkıntı. Aşk olursa her şeyi aşarsınız yine de. Zeki ve kariyer sahibi adamlar, zeki ve güzel kadınları meslek gözetmeksizin severler. Tadını çıkarın.

Erkek arkadaşım çok taze doktor :) Egonun e'si yok adamda. Mesleğini ilk öğrendiğimde hatta inanamamıştım çünkü benim beynimde ''doktor = yüksek ego'' olarak kodluydu ama işte böyle olanları da varmış. Aileden ne gördüğüyle çok alakalı kişinin. Siz bir tanıyın, o şişkin egoyu hissederseniz zaten devam ettirmezsiniz ama bir şans verin.

Erkek arkadaşım çok taze doktor :) Egonun e'si yok adamda. Mesleğini ilk öğrendiğimde hatta inanamamıştım çünkü benim beynimde ''doktor = yüksek ego'' olarak kodluydu ama işte böyle olanları da varmış. Aileden ne gördüğüyle çok alakalı kişinin. Siz bir tanıyın, o şişkin egoyu hissederseniz zaten devam ettirmezsiniz ama bir şans verin.

evet mesele de o zaten şu durum da nasıl tanıyabilirim ki :)
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...niz-ne-yapardiniz.996008/page-2#post-50562837

Hmm işler değişmiş o zaman. Eğer çok etkilendiyseniz şahıstan bence tanışmak istediğinizi ablanıza söylemelisiniz ve ikiniz bir tanışma yolu düşünmelisiniz.
bunu yapmaya utanıyorum :) sanırım böyle kalacak bu iş. evet beğendim bu kişiyi, referans da sağlam zaten ama nasip diyorum ne yapayım :/

bunu yapmaya utanıyorum :) sanırım böyle kalacak bu iş. evet beğendim bu kişiyi, referans da sağlam zaten ama nasip diyorum ne yapayım :/

Utanma bence. Olumsuz olsa bile ne kaybedersin ki? Bir daha görmezsin muhtemelen silinir gider aklından zamanla. Boşuna demiyorlar yıllar sonra yaptıklarımız için değil yapmadıklarımız için üzüleceğiz diye. Bence uygun bir şekilde tanışmanın planını yapın. Direkt o niyetle söylemez belki ablanız, rastlantı eseri denk gelmiş gibi olursunuz falan, senaryo yazıyorum şu an :KK70:

Utanma bence. Olumsuz olsa bile ne kaybedersin ki? Bir daha görmezsin muhtemelen silinir gider aklından zamanla. Boşuna demiyorlar yıllar sonra yaptıklarımız için değil yapmadıklarımız için üzüleceğiz diye. Bence uygun bir şekilde tanışmanın planını yapın. Direkt o niyetle söylemez belki ablanız, rastlantı eseri denk gelmiş gibi olursunuz falan, senaryo yazıyorum şu an :KK70:
adamdan değil ablamdan utanırım :KK70: instagramdan iletişim kursak bi süre sonra açıklarım diye düşündüm ama o da olmadı :KK70: neyse ya zorlamamak lazım hayırlısı..

X