Evlilik ve tanışma hikayeleri

Tanıştık 3.5 ay sonra sözlendik. Tanışmamızdan 13 ay sonra evlendik :KK70:
Ama sözlenmem şöyle oldu. Ben 29 eşim 27 yaşındaydı. Biz sevgili olmaya birbirimizi tanımaya karar verdik ve annelere söledik. anneler birbirini tanıyordu. Bunlar birbirini arıyor . KV diyor ki "abla bizimkiler görüşüyor" annem de "o zaman bir çaya gelin" diyor.
Bunlar hafta sonu çaya geliyor ailecek. Eşimin dayısı gidiyor eşime diyor ki "calci buraya kadar geldiler beni istesinler " diyor. Dayının eşi de bana diyor ki "x buraya kadar geldik calciyi isteyelim" ikimiz de zaten kafa dumanlı okey diyoruz haftaya da yüzük takıyoruz fşkjflgkjf,

Hayatımın karambolü :KK70: Neyse ki 8 yıllık evliliğimde çok şükür mutluyum bir kere de acaba demedim
Allah daim etsin mutluluğunuzu.
Peki anneniz ve kayınvalideniz dünür olduktan sonra da iyi geçinmeye devam ettiler mi merak ettim 😊

Allah daim etsin mutluluğunuzu.
Peki anneniz ve kayınvalideniz dünür olduktan sonra da iyi geçinmeye devam ettiler mi merak ettim 😊
Allah razı olsun. KV anneme abla der. Ben bilmiyorum sen benden büyüksün sen yol göster der. Abla kardeş ilişkileri var. Severler birbirlerini

Ben ikizim sayesinde tanıştım eşimle 🤭cafemiz vardı ikizim sevgilisiyle kuzeni gelmiş ikizim de utanıyor onlara servis yapmaya ben gittim kahvelerini götürdüm ama hiç tipim değil yüzüne bile bakmadım sonra bunlar bı iki kere daha geldiler sonra bu bni intgrmdan eklemiş konuşmaya başladık hiç tipim değil dediğim adam benimle aynı kafada 1 sene sevgili kaldık sonra babama söyledim babam hiç istemiyordu vermem diyordu biz doğuluyuz eşim Karadeniz'li l,babam bu yüzden çok ön yargıliydi istemiyordu bende dedim git araştır bı tane kötü bir şey duyarsan evlenmicem dedim babam ertesi gün gitti sözde geldi diyor herkez kötü konuştu hakkında bizim burası küçük kahveye gitmiş sormuş sözde ama öyle bişi yok gitmemiş sonra ben gerçekten ikna ettim babam gitti kahveye konuşmaya herkese sorduktan sonra eşim karşısına çıkmış seviyorum demiş kızınızı elini öpmüş ilk babam çok sinirlenmiş nasıl benim karşıma çıkar diye sonra çok hoşuna gitti o hareketi 🤣 bu arada ikizim o insnla biz tanıştıktan sonra aylirdilar 🤣 şuan 6 yıllık evliyiz ve çok mutluyum çok şükür 🧿🤣

Kendi hikaye mi de yazayım ailem kütahya ya yerleşmişti sonrasında da adana'da yaşadık dedem ölünce bekâr kız kardeşleri ve babannem yalnız diye memlekete dönüş yaptı ailem .... ben lisedeyken Annem hastalandı sürekli dr gidiyordu epilepsi tanısı konmuştu hatta ama annem hamileymiş ve doğum sonrası eski sağlıklı haline döndü şükür bu dönemde devamsızlıktan sınıfta kaldım bu boşlukta boşa geçmesin diye zamanım kuran kursuna gitmeye karar verdim beni tanıyan olmadığı için gören görücü gönderiyor yok denilip gidiyor du gelen eşimin ailesi de öyle geldiler.. ben ışığı kapatıp oturdum odamda istemiyordum babam da gönderir dedim.. eşimin anneleri iki kişi biri öz dışarı çıktı koridorda eşim le konuşuyor ben size gitmeyin asla istemem o kızı dediğini duydum sinir oldum buna .. eşimin üvey babası babamla annemin düğünü nü yapan kişi bu yüzden babam ilk defa beni içeri çağırıp sordu yok derim diye düşünürek ama ben tanışalım önce dedim 🙈 bbizi buluşturdular ilk görüşte aşık oldum oysaki karşılaşınca tipim değilsin demeye gitmiştim o beni görüp beğenmedi diye 😅 konuşunca aslında beni hiç görmediğini yaşım küçük diye asla olmaz dediğini öğrendim sonrası nişan düğün 17 yaşında evlendim 15 sene oldu iyikim benim

Ben ikizim sayesinde tanıştım eşimle 🤭cafemiz vardı ikizim sevgilisiyle kuzeni gelmiş ikizim de utanıyor onlara servis yapmaya ben gittim kahvelerini götürdüm ama hiç tipim değil yüzüne bile bakmadım sonra bunlar bı iki kere daha geldiler sonra bu bni intgrmdan eklemiş konuşmaya başladık hiç tipim değil dediğim adam benimle aynı kafada 1 sene sevgili kaldık sonra babama söyledim babam hiç istemiyordu vermem diyordu biz doğuluyuz eşim Karadeniz'li l,babam bu yüzden çok ön yargıliydi istemiyordu bende dedim git araştır bı tane kötü bir şey duyarsan evlenmicem dedim babam ertesi gün gitti sözde geldi diyor herkez kötü konuştu hakkında bizim burası küçük kahveye gitmiş sormuş sözde ama öyle bişi yok gitmemiş sonra ben gerçekten ikna ettim babam gitti kahveye konuşmaya herkese sorduktan sonra eşim karşısına çıkmış seviyorum demiş kızınızı elini öpmüş ilk babam çok sinirlenmiş nasıl benim karşıma çıkar diye sonra çok hoşuna gitti o hareketi 🤣 bu arada ikizim o insnla biz tanıştıktan sonra aylirdilar 🤣 şuan 6 yıllık evliyiz ve çok mutluyum çok şükür 🧿🤣
ÖÖmür boyu mutluluklar Allah nice daha seneler kısmet etsin

X