Evlilik yolundaki ilişkide aldatılmak

selinay su

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2024
12
2
25
2 yıllık ciddi ilişkimde aldatıldığımı öğrendim. Yatıp kalktığı kızları bana arkadaşım diye tanıştırmış, bu nasıl bi miğdesizlik anlamıyorum. Askere gitmeden önce evlenme teklifi etti. Askere gitti, defalarca ziyaret ettim her seferinde ben gittim ayağına. Kısaca ilişkinin erkeği bendim. Askerden geldikten sonrada yatıp kalktığı kızlarla görüşmüş haberim olmadan. Özetleyerek anlattım çok uzun olmasın diye. Ayrılmıştık ve tekrar konuşmaya başladık. Bunları konuşmaya başladıktan sonra öğrendim. Tabi ki devam etmicem ama içimin soğuması için bir şeyler yapmam gerekiyor. Tavsiyesi olan var mı? Şuan barışmak istiyor ve benim bildiğimi bilmiyor.

Son düzenleme:
Hiç bir şey yapmamak.
Konuşmazsan, unutup kendi hayatına bakarsan en güzeli olur. Hem kendine ödül olur hem ona ceza. Yapacağın hiç bir şey içini soğutmayacak. Onun da canını yakamazsın zaten. Canı yanacak adam böyle şeyler yapmaz
Arkadaşlarınla görüş, hayatına odaklan, işine git, hobilerini yap. En güzeli bu

2 yıllık ciddi ilişkimde aldatıldığımı öğrendim. Yatıp kalktığı kızları bana arkadaşım diye tanıştırmış, bu nasıl bi miğdesizlik anlamıyorum. Askere gitmeden önce evlenme teklifi etti. Askere gitti, defalarca ziyaret ettim her seferinde ben gittim ayağına. Kısaca ilişkinin erkeği bendim. Askerden geldikten sonrada yatıp kalktığı kızlarla görüşmüş haberim olmadan. Özetleyerek anlattım çok uzun olmasın diye. Ayrılmıştık ve tekrar konuşmaya başladık. Bunları konuşmaya başladıktan sonra öğrendim. Tabi ki devam etmicem ama içimin soğuması için bir şeyler yapmam gerekiyor. Tavsiye olan var mı? Aşırı ihtiyacım var.

2 senede sen bu adami hic mi tanimadin?

Bas git ya ne intikamı, çirkefi üzerine sıçratmaktan başka işe yaramaz. Yatıp kalktığı kızlarla da evlenmez zaten, anası bulur artık bi tane. Sen kendini koru kalanını ...tir et.
Ya amaç intikam değil zaten sadece beni salak yerine koydu bide yüzük taktı yani, konuşmaya başladığımızda ben seni hiç aldatmadım falan diyordu.

Evet sizi salak yerine koymuş hâlâ koymaya çalışıyor.İntikam ceza vb şeylerle uğraşmayın deymez en kısa sürede hayatınızdan çıkarın."Kotu bir deneyimdi ama tecrübe kazandım " diyerek yolunuza devam edin .
İlişkide özverili ve bu kadar verici olmak bir işe yaramıyor Erkek gibi oldum herşeyi ben yaptım diyorsunuz ya. yapmayın !!!!!!!

2 yıllık ciddi ilişkimde aldatıldığımı öğrendim. Yatıp kalktığı kızları bana arkadaşım diye tanıştırmış, bu nasıl bi miğdesizlik anlamıyorum. Askere gitmeden önce evlenme teklifi etti. Askere gitti, defalarca ziyaret ettim her seferinde ben gittim ayağına. Kısaca ilişkinin erkeği bendim. Askerden geldikten sonrada yatıp kalktığı kızlarla görüşmüş haberim olmadan. Özetleyerek anlattım çok uzun olmasın diye. Ayrılmıştık ve tekrar konuşmaya başladık. Bunları konuşmaya başladıktan sonra öğrendim. Tabi ki devam etmicem ama içimin soğuması için bir şeyler yapmam gerekiyor. Tavsiyesi olan var mı? Şuan barışmak istiyor ve benim bildiğimi bilmiyor.
Nasıl öğrendiniz aldattığını

Uzak dur, problemi üzerine sıçratma. Sadaka ver. Hemen iletişimi kes. İntikam vs işine girme bulaşık belli adam başına bela etme. Allahından bulsun.

X