Evlilik yolundaki ilişkide aldatılmak

bildiğinizi bilmiyor mu? nasıl bu kadar ketum olabiliyorsunuz anlamıyorum. ben öğrendiğim an bildiğimi belli eder o yüzüğü münasip bir yerine sokması için firlatirdim yüzüne.
Hayır şuan ayrıyız zaten. 5-6 ay önce ayrılmıştık ve yüzüğü vermiştim. Şuan barışmak için yazıyor çabalıyor kendince. Şansa arkadaşımızla görüştüm o anlattı konuştuğumuzu bilmediği için

2 yıllık ciddi ilişkimde aldatıldığımı öğrendim. Yatıp kalktığı kızları bana arkadaşım diye tanıştırmış, bu nasıl bi miğdesizlik anlamıyorum. Askere gitmeden önce evlenme teklifi etti. Askere gitti, defalarca ziyaret ettim her seferinde ben gittim ayağına. Kısaca ilişkinin erkeği bendim. Askerden geldikten sonrada yatıp kalktığı kızlarla görüşmüş haberim olmadan. Özetleyerek anlattım çok uzun olmasın diye. Ayrılmıştık ve tekrar konuşmaya başladık. Bunları konuşmaya başladıktan sonra öğrendim. Tabi ki devam etmicem ama içimin soğuması için bir şeyler yapmam gerekiyor. Tavsiyesi olan var mı? Şuan barışmak istiyor ve benim bildiğimi bilmiyor.
Beklenilenin aksini yap , bağırma çağırma olmadan al karşına “ Habersizim zannedip yaptıklarını öğrendim , seni kaybettiğim için değil verdiğim emekler için çok üzgünüm “ diyip sakin bir şekilde onu orda bırakın ve gidin. Asla tartışmaya girmeyin .Asla iletişime geçmesine izin vermeyin. Size ulaşabileceği tüm yolları kapatın. Sizi mahvolmuş görmesine müsade etmeyin. En güzel ceza yok saymaktır . Kendi hayatınızı güzelleştirin ve bu süreçte bunu size gösterdiği için Allah’a çokça şükredin .

Hayır şuan ayrıyız zaten. 5-6 ay önce ayrılmıştık ve yüzüğü vermiştim. Şuan barışmak için yazıyor çabalıyor kendince. Şansa arkadaşımızla görüştüm o anlattı konuştuğumuzu bilmediği için
anladim o zaman çok iyi. şükredin ve sadaka verin tüm arkadaşlarımın yazdığı gibi. ne mutlu size evlilik yoluma girmeden öğrenmişsinjz

2 yıllık ciddi ilişkimde aldatıldığımı öğrendim. Yatıp kalktığı kızları bana arkadaşım diye tanıştırmış, bu nasıl bi miğdesizlik anlamıyorum. Askere gitmeden önce evlenme teklifi etti. Askere gitti, defalarca ziyaret ettim her seferinde ben gittim ayağına. Kısaca ilişkinin erkeği bendim. Askerden geldikten sonrada yatıp kalktığı kızlarla görüşmüş haberim olmadan. Özetleyerek anlattım çok uzun olmasın diye. Ayrılmıştık ve tekrar konuşmaya başladık. Bunları konuşmaya başladıktan sonra öğrendim. Tabi ki devam etmicem ama içimin soğuması için bir şeyler yapmam gerekiyor. Tavsiyesi olan var mı? Şuan barışmak istiyor ve benim bildiğimi bilmib
Böylesi aşağılık bir karakter için bence kılınızı bile kıpırdatmayın. Güzelce abdestinizi alıp şükür namazınızı kılın oturun yerinizde 👌❤️

Adam yatıp kalktığı kızlarla tanıştırarak şerefinizi iki paralık etmiş. Kızlar bir taraflarıyla gülmüştür. Şu adamın bütün eksiklerini suratına vurup iletişimi kesin. O arkadaşınız da iyi biri değil. Resmen keriz konumuna düşmenize izin vermiş. Bir de ayrıldıktan sonra anlatıyor. Şaka gibi insanlar valla.

Adam yatıp kalktığı kızlarla tanıştırarak şerefinizi iki paralık etmiş. Kızlar bir taraflarıyla gülmüştür. Şu adamın bütün eksiklerini suratına vurup iletişimi kesin. O arkadaşınız da iyi biri değil. Resmen keriz konumuna düşmenize izin vermiş. Bir de ayrıldıktan sonra anlatıyor. Şaka gibi insanlar valla.
Doğru :KK43:

Karsidaki icin en kirici sey tamamem gormezden gelme ve artik onun senin hayatinda yer alamayacagini anlamasidir...Bunu cok cok acimasiz ve tamamrn duygusuz kalarak yapmalisin...En ufak duygu gormemeli, en ufak laf dalasi olmamali...Ararsa ac mesela engelleme efendim diyip sus o konussun, yok bitti , neyse kendine iyi bak kapatmam lazim...bu sekilde konusup kapatacaksin mesela...Aldatildigini ogrendigini de bilsin ama bunu lanet herif beni aldatmissin degil, e zaten baska birlikteliklerin olmus, neyse cok da onemli degil bitmisti zaten, hoscakal falan boyle o ararsa...birkac kelime konusup kapatacaksin...bazen acacak bazen acmayacaksin...mesajlara ise cvp vermeyeceksin asla...erkekler bitirince aynen boyle davraniyor

Takar. Kimlere ne yüzükler takmıştır o.
Bir yüzük takınca kızlar da evlenir sanıyor bu erkek, veriyor azıcık para hatun da kendini ortaya koyup parçalıyor evleneceğim diye
Ailelerin önünde takılan yüzükler bile çoğu zaman hükümsüz kalıyor
Ya amaç intikam değil zaten sadece beni salak yerine koydu bide yüzük taktı yani, konuşmaya başladığımızda ben seni hiç aldatmadım falan diyordu.
Aldattım mı desin seni kafalamak için tabi ki demeyecek

Karsidaki icin en kirici sey tamamem gormezden gelme ve artik onun senin hayatinda yer alamayacagini anlamasidir...Bunu cok cok acimasiz ve tamamrn duygusuz kalarak yapmalisin...En ufak duygu gormemeli, en ufak laf dalasi olmamali...Ararsa ac mesela engelleme efendim diyip sus o konussun, yok bitti , neyse kendine iyi bak kapatmam lazim...bu sekilde konusup kapatacaksin mesela...Aldatildigini ogrendigini de bilsin ama bunu lanet herif beni aldatmissin degil, e zaten baska birlikteliklerin olmus, neyse cok da onemli degil bitmisti zaten, hoscakal falan boyle o ararsa...birkac kelime konusup kapatacaksin...bazen acacak bazen acmayacaksin...mesajlara ise cvp vermeyeceksin asla...erkekler bitirince aynen boyle davraniyor
Haklısın bu da kötü hissettirir en azından bu kadarını yaşasın

Bir yüzük takınca kızlar da evlenir sanıyor bu erkek, veriyor azıcık para hatun da kendini ortaya koyup parçalıyor evleneceğim diye

Aldattım mı desin seni kafalamak için tabi ki demeyece

Aldattım mı desin seni kafalamak için tabi ki demeyecek
onu kastetmiyorum ki ben ona beni aldattın mı diye sormadın kendisi barışma süresinde marifetmiş gibi seni hiç aldatmadım sana hep sadıktım havasındaydı bunu diyorum

2 yıllık ciddi ilişkimde aldatıldığımı öğrendim. Yatıp kalktığı kızları bana arkadaşım diye tanıştırmış, bu nasıl bi miğdesizlik anlamıyorum. Askere gitmeden önce evlenme teklifi etti. Askere gitti, defalarca ziyaret ettim her seferinde ben gittim ayağına. Kısaca ilişkinin erkeği bendim. Askerden geldikten sonrada yatıp kalktığı kızlarla görüşmüş haberim olmadan. Özetleyerek anlattım çok uzun olmasın diye. Ayrılmıştık ve tekrar konuşmaya başladık. Bunları konuşmaya başladıktan sonra öğrendim. Tabi ki devam etmicem ama içimin soğuması için bir şeyler yapmam gerekiyor. Tavsiyesi olan var mı? Şuan barışmak istiyor ve benim bildiğimi bilmiyor.
benim eski sevgilimde nişanlandı hala arıyor benle görüşmek benle olmak istiyor eskisi gibi bişeyler yaşamak istiyor neden böyle bunlar

Şanslıymışsınz ki evlenmeden öğrenmişsiniz. Bence en güzel şey böyle birini yok saymak. İntikam kişinin kendisine yüktür bana göre. Bir daha adını bile anmaz, kurtulduğuma şükreder önüme bakardım. Cevap bile vermezdim.

Engelleyin hayatınıza devam edin . Niye illa içiniz soğusun diye bir şey yapmak zorunda hissediyorsunuz kendinizi?

X