Evlilik

İlişkiyi düşünmüyorum. Dediğim kişi çok iyi biri. Şimdiki yaşamım iyi değil
Açıkça size huzurlu bir yuva teklif ediyorsa, sözüne güvenilir bir insansa olabilir o zaman. Ekonomik özgürlüğünüz de varsa geçinir gidersiniz inşallah

Açıkça size huzurlu bir yuva teklif ediyorsa, sözüne güvenilir bir insansa olabilir o zaman. Ekonomik özgürlüğünüz de varsa geçinir gidersiniz inşallah
Huzurlu yuva teklif ediyor. Sözüne güveniyorum. Kazancı da iyi. Sadece düşündüğüm Allah kimseyi zor durumda bırakmasın. Onun acısını bana göstermesin.

Merhaba herkese! Evlilikle ilgili sormak istiyorum. 15 yaş büyük bir erkekle evlenmek nasıl olur? Bir evlilik yapmış, kadın gitmiş. Epeydir ayrılar. Böyle evlilik yapan var mı içinizde

15 yaş çok ama sevdikten sonra, anlaşabildikten sonra neden olmasın? Fakat sizin yaştan daha büyük bir sorunuz var şu an. Adamın evlenmesi için önce boşanması lazım. Ve sizinle evlenebilmek için değil kendisi o kadını istemediği için boşanmalı. Kadın neden evden gitti acaba? Umarım her şeyi size dürüstçe anlatıyordur.

15 yaş çok ama sevdikten sonra, anlaşabildikten sonra neden olmasın? Fakat sizin yaştan daha büyük bir sorunuz var şu an. Adamın evlenmesi için önce boşanması lazım. Ve sizinle evlenebilmek için değil kendisi o kadını istemediği için boşanmalı. Kadın neden evden gitti acaba? Umarım her şeyi size dürüstçe anlatıyordur.
Kadından bekliyor dava açmasını. Ailesi huzursuz ediyormuş. Çocuklarla da geçinemiyormuş.

Hiç bulaşma direk uzaklaş 15 yaş çok fazla kaç yaşındasın sen

İkiniz de yaşınızı başınızı almışsınız. Ama önce bir boşansınlar da siz evliliği öyle düşünün.

Abiniz hasta diye, evli adamla mi yaşamaya başlayacaksınız nedir planınız?

Daha ortada dava bile yokmuş.

Madem eşi evi terk etmiş, rahat rahat açardı davayı isteseydi, neyin gururunu yapacak?

Adamı da sosyal medyadan tanıyorsunuz muhtemelen değil mi?

Yağmurdan kaçarken doluya tutulmayin derim.

X