Evlilik

Abiniz hasta diye, evli adamla mi yaşamaya başlayacaksınız nedir planınız?

Daha ortada dava bile yokmuş.

Madem eşi evi terk etmiş, rahat rahat açardı davayı isteseydi, neyin gururunu yapacak?

Adamı da sosyal medyadan tanıyorsunuz muhtemelen değil mi?

Yağmurdan kaçarken doluya tutulmayin derim.
Sosyal medyadan tanımıyorum. Daha önce tanıdığım biri. Tanımasaydım rahatsız olduğumu söylerdim.

Nafaka gibi şeyler var dedi
Daha tam olarak sıkıntı ne onu bile bilmiyorsun. Muhtemelen senin yaşlı kurt kadın dava açsın haklarından feragat etsin istiyor. Birlikte hayat paylaştığı kadın boşanırken bir şey talep etmesin zora sokmasın oldu canım başka.
Adam evli kağıt üstünde de olsa evli ha siz bu ikinci sınıf hayatı kendinize yakıştırıyorsanız buyurun ama unutmayın adamın şuan boşanmak üzere olduğu insana davranışları size ders olsun.

Daha tam olarak sıkıntı ne onu bile bilmiyorsun. Muhtemelen senin yaşlı kurt kadın dava açsın haklarından feragat etsin istiyor. Birlikte hayat paylaştığı kadın boşanırken bir şey talep etmesin zora sokmasın oldu canım başka.
Adam evli kağıt üstünde de olsa evli ha siz bu ikinci sınıf hayatı kendinize yakıştırıyorsanız buyurun ama unutmayın adamın şuan boşanmak üzere olduğu insana davranışları size ders olsun.
Karşı taraf açarsa çok şey mi isteyebiliyor, dedim. Öyle bir şey yok, dedi. Açsın, masrafları karşılayacağım, dedi.

Siz bu evliliği kurtuluş olarak görüyorsunuz. Lütfen tekrar gözden geçirin. Adam belki psokapatın teki. Daha sorunlu bir hayatınızın olmayacağı ne malum. Yaş farkı çok önemli değil anlaşabiliyorsanız. Ama adamın hala evli olması hem mantıken hem de resmi olarak evlenmenize imkan vermez

Siz bu evliliği kurtuluş olarak görüyorsunuz. Lütfen tekrar gözden geçirin. Adam belki psokapatın teki. Daha sorunlu bir hayatınızın olmayacağı ne malum. Yaş farkı çok önemli değil anlaşabiliyorsanız. Ama adamın hala evli olması hem mantıken hem de resmi olarak evlenmenize imkan vermez
Onun iyi insan olduğunu söyleyenlerle konuştum.

Demedim, neyi bekliyorsun. Aç davayı desem - Kesin olur, evlenir benimle - der, dedim.
Kafa mı buluyorsun insanlarla o zaman evli adamla ne diye birliktesin? Boşan bile demiyorsun. Hayır adam ya seni kandırıyor ya da nafaka tazminat ödemekten çekindiği için yanaşmıyor. Nedense sizin bu adamla evliliğini bile bile uzun zamandır birliktesiniz diye düşünüyorum. Yorumlarınızda bir tane bile mantığa uyan taraf yok

Kafa mı buluyorsun insanlarla o zaman evli adamla ne diye birliktesin? Boşan bile demiyorsun. Hayır adam ya seni kandırıyor ya da nafaka tazminat ödemekten çekindiği için yanaşmıyor. Nedense sizin bu adamla evliliğini bile bile uzun zamandır birliktesiniz diye düşünüyorum. Yorumlarınızda bir tane bile mantığa uyan taraf yok
Farklı şehirlerdeyiz. Çıkmıyorum onla. Boşan demememin sebebi belki bir engel olur. Annem evlenmemi istemeyecektir. Çocuğunu konuşturmuş. Açsın masrafı karşılayacağım dedirtmiş.

Acaba adamla zaten rahat rahat görüşüp takılabildiğin için boşanmasını talep etmiyor olabilir misin
Bir kez sordum, boşanma neden olmadı. Sormayışımın nedeni, olur mu olmaz mı dedim. Çünkü boşan, bekliyorum demek, kesin evleneceğim seninle demek. Yanlış mı düşünüyorum?

Farklı şehirlerdeyiz. Çıkmıyorum onla. Boşan demememin sebebi belki bir engel olur. Annem evlenmemi istemeyecektir. Çocuğunu konuşturmuş. Açsın masrafı karşılayacağım dedirtmiş.
Görüşüyormuşsunuz :işsiz: Bekar adamların nesli tükendi sizde haklısınız:işsiz:

Görüşüyormuşsunuz :işsiz: Bekar adamların nesli tükendi sizde haklısınız:işsiz:
Yaşadığım ortamı bilmiyorsunuz. Kimseyle görüşmedim ben, yaşımı biliyorsunuz. Abimlerimden dolayı evlilikten nefret ettim. Abim, 72 yaşındaki annemden para bekleyen biri.

Gerçekten birşeydi dava açardı şimdiye kadar.

Siz ne olarak görüşüyorsunuz su anda merak ettim ben ? Sevgili misiniz?

Kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz gibi geldi bana.
Sevgili lüks bana. Evlilik teklifi etti. Ben yakın davranmadım. Bu yüzden de açmamış olabilir.

Bir kez sordum, boşanma neden olmadı. Sormayışımın nedeni, olur mu olmaz mı dedim. Çünkü boşan, bekliyorum demek, kesin evleneceğim seninle demek. Yanlış mı düşünüyorum?
Kesin evlenmeyi düşünmediğiniz hala kağıt üstünde de olsa evli adamla neden görüşüyorsunuz o zaman 🤦🏻‍♀️

X