Evlilik

Kasalar sağlamsa kapaklarını değiştirin sağlam değilse be yazık ki çok para bu mutfak işi bende nişanlıyım ev yeni ama mutfak dolaplarından hiç hoşlanmıyorum. Sonradan kapak değişimi yapacağım sende bir bak sağlam mı diye. Yoksa 20 bın kesın tutuyor ona göre birikim yaparsın

elektra elektra nisanlanmissin. Allah tamamina erdirsin canim ❤

Her konuyu konuşmanız gereken tek kişi eşiniz ya da eş adayınız. Bu durum size ağır geliyordu ise bu şartlarda evlenemem diyip yol verebilirdiniz. Bu saatten sonra da eşiniz ile hayat planınızı yapın. Elti, görümce sizi ilgilendirmemeli. Enerjinizi en güzeli bir ev almaya verin. Pandemi de evlendim dediğinize göre de yeni evlisiniz. Dün bir bugün iki zamanla herşey olur ama enerjiyi kendi emeğine yoğunlaştırmak her zaman daha çok kazandırır. Yine de bilemezsiniz belki düşünüyordur eşiniz ve ailesi de daha iyi şeyler olsun. Ama hesabınızı kendi yorganınıza göre yaparsanız hayatta hiç üzülmezsiniz. Umarım yorumumu yanlış anlayıp üzülmezsiniz.​
Haklısınız gerçekten. En iyisi ben kendi kabuğuma çekilelim su akar yolunu bulur.

X