Evlilik

Merhaba arkadaşlar ben nişanlıyım ama ikimiz ayrı şehirlerdeyiz.Arada bir gunluk mesefa var nişanlım askeri meslekten bu aralar aramız limoni yanu bugün hiç konuşmadık bana iş ile ilgili işleri oldugunu söyledi.Aksam eve geldiğinde burayı tıras olurken jilet kestiğini söyledi ben pek jilet yarasina benzetemedim kadın tirnagu yarasına benzettim sizce bu ne olabilir?🙄
Neresi hani 😂

Merhaba arkadaşlar ben nişanlıyım ama ikimiz ayrı şehirlerdeyiz.Arada bir gunluk mesefa var nişanlım askeri meslekten bu aralar aramız limoni yanu bugün hiç konuşmadık bana iş ile ilgili işleri oldugunu söyledi.Aksam eve geldiğinde burayı tıras olurken jilet kestiğini söyledi ben pek jilet yarasina benzetemedim kadın tirnagu yarasına benzettim sizce bu ne olabilir?🙄
Eşim göreve gidiyor döndüğünde yüzünde bazende sırtında çizikler oluyor benimde esim askeri personel şuan 3gundur görevde eğer güvenmiyorsanız ki içinize şüphe düşmüş uzatmayın bence

Kadın tırnağı olsa, bir iş karıştırmış olsa, bak jilet kesti diye fotoğraf mı atar allah askina?🙄

Canınız kavga istiyor diye mantığınızı müsait bir yerde bırakmayın.

Kulaginin altında hemen
Screenshot_2021-11-24-19-03-58-71.jpg

Jilet bu. Tırnak bu kadar derin keser mi? Daldırdı mı kadın hayvan gibi tırnağını?
Güveniyorsanız, bana göre jilet. Güvenmiyorsanız şüpheli durumları oluyorsa, o zaman başka.

Gerçekten kadın tırnağı olsa göstermezdi. Jilet le yara olmuş gibi görünüyor. Uzak mesafe ilişkide oluyor böyle şeyler bende paronaya yaşadım saçma sapan şeyler uydurdum kafamdan alakasız olaylar yarattim. Tanıdıkça birsey yapmiycani anlayıp güven duygusu yükseliyor. 🤣 Bence kafanıza takmayın bişey yapicak olan her türlü yapar. Bunu düşünerek sadece insan kendine zarar veriyor varsa böyle durumları erkenden çıkar zaten paranoya olmayın benim gibi sonra insan komik duruma düşüyor 😭😭😭

X