Evlilik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ghjqwerty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2023
91
-37
Evlenşnce eşinizin annesiyle yaşıycaksınız ve o daha siz evlenmeden beyaz eşyaları alıp kurup annesiyle kullanmaktan yana? napardn?
llemeler
7 yıllık ilişkimiz var. Annesi yalnız, mecbur beraber yaşıycaz onda bir sorun yok, ancak şimdiden azar azar eşyaları değiştirmeyi istiyor yenilemek yani, ama aldığın şeyleri kenara koy kullanma dedim evlenşnce ilk beraber kullanalım dedim, o ise kurup kullanmayı düşünüyor nasıl olsa ben o eve gelin gidecekmişim öyle söylüyor. En basiti evinde şu an bulaşık mak. Var ama yeni aldı ve onu kurup kullanacaklar

evet kadınız bu tür şeylere gerçekten hevesimiz var ve evlilikle birlikte yeni hayat yeni eşya istiyoruz haliyle ama bu tür şeylere takılmamakta gayret göstermenden yanayım eşyadır bu dünya malı sen eşinin annesine bak sana karşı nasıl iyi mi önemli olan sizin aile olucak olmanız şimdiden hayırlı olsun Allah sizi birbirinize hayırlı kılsın ömür boyu

evet kadınız bu tür şeylere gerçekten hevesimiz var ve evlilikle birlikte yeni hayat yeni eşya istiyoruz haliyle ama bu tür şeylere takılmamakta gayret göstermenden yanayım eşyadır bu dünya malı sen eşinin annesine bak sana karşı nasıl iyi mi önemli olan sizin aile olucak olmanız şimdiden hayırlı olsun Allah sizi birbirinize hayırlı kılsın ömür boyu
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X