Evlilikte bilgisayar problemi

Zamanla alışırsınız. Yanında oturun sakin konular açmaya çalışın onun sevebileceği de olur. Önceleri tek kelimelik cevaplar verir ya da hiç vermez bi süre sonra şayet sabrınızı ve istikrarınızı koruyabilirseniz iki tarafa da kolayca adapte olabilir. İş gereği ise buna alışacaksınız yazılanları görüyorsunuz. Çözümsüz bir problem değil. Sakin kalın..
Teşekkür ederim. Konuştum ve değişti

Sizin de alışkanlıklarınız varsa onlara yönelin yeni evli olsanız da eskimiş olsanız da evlilikte her dönem olur böyle durumlar.
Örnek o çalışırken okuyorsanız kitap veya fılm ızleyın veya el ısı falan ugrasır mısınız bılmem?
Bırakın kendı halıne sizi ozlesın ve kendıne gelsın...

Kızlar merhaba, 6 aylık evliyim. Eşimle 4 sene flörtleştik ve evlendik sonunda. Her şey çok güzel gidiyordu ta ki 1 haftaya kadar. Şu anda bilgisayardan iş yapma peşinde, ve sabahlara kadar bilgisayar karşısında ve bu işten anlayan biriyle sabah 6 ya kadar konuşup iş yapıyor. Telefonuna falan baktım konuştuğu kişiyi de araştırdım erkek biri tanıyorum zaten 1 haftadır yatağa sabah saat 4 ten erken girmiyor. Sabah 6 da giriyor bile. Ben kendimi çok yalnız hissediyorum. Ne yapmam lazım. Onunla konuştum ama kendince haklı olmaya çalışıyor. Evimde eşimle sohbet edemiyoruz. Hep bilgisayar başında. Ben her gece tek yatıyorum ve bu canımı çok sıkıyor. Aynı evin içindeyiz ama sohbet bile edemiyoruz. Nasıl bir çözüm bulabiliriz. Lütfen yardımcı olun..
Ah ah içimin kanayan yarası bu durum resmen. Dört yıldır evliyiz ve Eşim evlendiğimiz ilk günden beri böyle aynen. Ya bilgisayarın başında oyun oynar ya da telefondan. Çok can sıkıcı bir durum. Bilgisayarı yenilenince youtube hayalleri kurmaya başladı, para kazanacakmış. Aynı dertten muzdarip birçok kk üyesi var aslında. Ama maalesef çözümü yok. İlgi sıfır, sohbet ettiğimizde bir konuyu 3 kez anlatmışlığım var, ilgisi oyunda olduğu için.Ama ne oluyor sonuç olarak hatasını mı anlıyor beyimiz tabii ki hayır

X