Evlilikten korkan erkek ve ilişkimin karmaşası ben içinden cikamadim

Yazkelebegi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
12
9
40
kızlar otuzbes yaşındayım eşimden ayrılmış bir bayanım sizlere sorup yol göstermenizi rica ediyorum zira bende akıl denilen şeyden kalmadı nedenini anlatıyorum. Benim iki senelik bir ilişkim var ama şu sekilde dışarı çıkma arkadaşına gitme eve kim geldi saçını topla falan çalışma dedi sonrada peki dedim evdeyim ama annem bakıyor o değil bu bir.O da eşinden ayrılmış birisi aynı mahallede oturuyoruz dedelerimiz bile tanışıyor uzun yıllardir bu artısi olmuştu bende neyse.Her dediğini yaptım ama hep istedi ilk kez aşk gören ben sahiplendiği düşündüm tabi.İki seneyi devirdik sürekli kavga kiskanclik ben yinede artık dedim yaşım geçiyor sen hic istemiyon evlenip bebek düşünürdün birazcik benim menapoza girmemi mi bekliyorsun.Sen benimle evlenmek mi istiyorsun dedi ben evlenmem korkuyorum dedi.Ve beni bütün çevresinden iki sene boyunca saklamisti inkar etmisti ve nedenine seni düşünüyorum dedikodu olma dedi inandım. Bende madem beni sakladın herkesten derdin evlenmemek o zaman neden işte çalışmama engel oldun bana bi çiçek bile almadın zaten hep kavga ettin herşeye karıştın sosyal hesaplarımı kapattın yanımda karım dedi boşandığı kadına bide arabasında kadın saçı buldum iyice delirdim ne istedin benden dedim benim gururum zamanım iki senedir hayattan kopardın diye hakaret ettim birazda ve çok ağırıma gitmiş bide beni bi süre arama dedi dinleneyim.Ve ben bişey anlamadım yada kabullenmek istemedim ben şimdi ne yapayım yardım edin çıkamadım ama hala aşığım ona kalbimi söküp atmak istiyorum

Son düzenleme:
Yirmili yaşların başında olsanız bu yaptıklarınız hoşgörülebilir ama olgun bir kadınsınız. Neden hayatınızda hiç bir rolü olmayan, üstelik sizinle gizli saklı bir ilişki yürüten, sizi kabullenmeyen bir adamla iki senenizi harcadınız? Hadi gözünüz kör kulağınız sağır olmuştu diyelim hala nasıl aşığım diyebiliyorsunuz? Bir silkinin kendinize gelin yahu.

kızlar benim iki senelik bir ilişkim var otuzbes yaşındayım eşimden ayrılmış bir bayanım sorunum sizlere sorup akıl almak yol göstermenizi rica ediyorum zira bende akıl denilen şeyden kalmadı nedenini anlatıyorum. Benim iki senelik bir ilişkim var ama şöyle dışarı çıkma arkadaşına gitme eve kim geldi falan çalışma dedi sonra peki evdeyim ama annem bakıyor o değil bu bir.O da eşinden ayrılmış birisi aynı mahallede oturuyoruz dedelerimiz bile tanışıyor uzun yıllar olmuş bu artısi olmuştu ya bende neyse.Her dediğini yaptım ama hep istedi pazarda napiyon dışarda napiyon ilk kez aşk gören ben sahiplendiği düşündüm tabi.İki seneyi devirdik sürekli kavga tabi yinede ben artık dedim yaşım geçiyor sende bi düşünce olsa evlenip bebek düşünürdüm benim menapoza girmemi mi bekliyorsun.Sen benimle evlenmek istiyorsun dedi ben evlenmem korkuyorum dedi.Ve beni bütün çevresinden iki sene boyunca sakladı inkar etti seni düşünüyorum dedi inandım. Bende madem beni sakladın herkesten derdin buymuş evlenmek dedim o zaman neden işte çalışmama engel oldun bana bi çiçek bile almadın hep kavga ettin ne istedin benden dedim benim gururum zamanım iki senedir hayattan kopardın diye hakaret ettim birazda ve çok ağırıma gitmiş bide beni bi süre arama dedi dinleneyim.Ve ben bişey anlamadım yada kabullenmek istemedim ben şimdi ne yapayım yardım edin çıkamadım ama hala aşığım on
Aranizda cinsellik varsa adamin evlenmesine gerek kalmamis demektir. Sizi gercekten sevse istese evlenmek icin can atar. Demek ki adamin gö.. yok evlenmeye..

kızlar otuzbes yaşındayım eşimden ayrılmış bir bayanım sizlere sorup yol göstermenizi rica ediyorum zira bende akıl denilen şeyden kalmadı nedenini anlatıyorum. Benim iki senelik bir ilişkim var ama şu sekilde dışarı çıkma arkadaşına gitme eve kim geldi saçını topla falan çalışma dedi sonrada peki dedim evdeyim ama annem bakıyor o değil bu bir.O da eşinden ayrılmış birisi aynı mahallede oturuyoruz dedelerimiz bile tanışıyor uzun yıllardir bu artısi olmuştu bende neyse.Her dediğini yaptım ama hep istedi ilk kez aşk gören ben sahiplendiği düşündüm tabi.İki seneyi devirdik sürekli kavga kiskanclik ben yinede artık dedim yaşım geçiyor sen hic istemiyon evlenip bebek düşünürdün birazcik benim menapoza girmemi mi bekliyorsun.Sen benimle evlenmek mi istiyorsun dedi ben evlenmem korkuyorum dedi.Ve beni bütün çevresinden iki sene boyunca saklamisti inkar etmisti ve nedenine seni düşünüyorum dedikodu olma dedi inandım. Bende madem beni sakladın herkesten derdin evlenmemek o zaman neden işte çalışmama engel oldun bana bi çiçek bile almadın zaten hep kavga ettin herşeye karıştın sosyal hesaplarımı kapattın yanımda karım dedi boşandığı kadına bide arabasında kadın saçı buldum iyice delirdim ne istedin benden dedim benim gururum zamanım iki senedir hayattan kopardın diye hakaret ettim birazda ve çok ağırıma gitmiş bide beni bi süre arama dedi dinleneyim.Ve ben bişey anlamadım yada kabullenmek istemedim ben şimdi ne yapayım yardım edin çıkamadım ama hala aşığım ona kalbimi söküp atmak istiyorum

Yoğurdu üflemeniz gerekmiyor mu?

Aranizda cinsellik varsa adamin evlenmesine gerek kalmamis demektir. Sizi gercekten sevse istese evlenmek icin can atar. Demek ki adamin gö.. yok evlenmeye..

Ay her şeyi cinselliğe bağlamayın allah aşkına yaa.
İnsanlar seviştikten sonra da evlenebilir zira sadece sevişebilmek için evlenilmez.

Bu adamın evlenmeye falan niyeti.

İlla bir adam olsun diye başınıza bela sarmayın.Olmayıversin.

Uzaklaşın.Dengesiz.

ben o evrede artık macera kaldırmam sahsen huzur ararım adamda ama bu o adam da yok malesef.

iki sene oldu azdaha üflerken bebek sahibi olamiycaz belki ben 35 o 43 ben onu düşündüm yoksa beklerim belki aşkımız bitece

Adam sizi istemiyor, evlenmek de istemiyor muhtemelen çocuk da istemiyor. Bunu anlamak bu kadar zor olmamalı. Bakın ben beş dakikada anladım, siz iki senede anlamadınız mı?

Adamı bir daha aramamalısın. Korktum falan bunlar hikaye. Artık bu bahaneleri her kadın biliyor, uyanık olun biraz.
Bir iş bulup çalışmalı, bundan sonraki hayatına da bir başkasıyla evlensen dahi çalışan kadın olarak devam etmelisin. Birine aşık oldu mu mantığını yok etme lütfen. Sadece işine odaklan. Aşk geçici bir şey. Onunla evlendiğin an her şey biter. Ne aşk kalır ne heves. O zaman geri dönüşü de zor olur. Adam palavracının teki. Bu numaraları yiyen kadın kaldı mı yahu?

iki sene oldu azdaha üflerken bebek sahibi olamiycaz belki ben 35 o 43 ben onu düşündüm yoksa beklerim belki aşkımız bitece

Yani bu adamla vakit kaybetmeyin diyorum. Mutsuz bir evlilik insanı ne hallere düşürüyor yaşamışsınız. Eşinden ayrılmış bir insanın bir erkekten böyle saçma eziyetleri çekmesini anlayamıyorum cidden. Ne demek işten çık çarşıya çıkma. Siz kendinizi hiç sevmiyor musunuz?

Bende huzur istiyorum işte hep biri göreçek diye beni saklıyo kırk yaşında evcilik oynayamam dusununce

saklaması abess zaten kırıkları var demekkı ne o liseli misiniz yahuu cızgın belli olsun ya enınde sonunda uzulceksen basta üzül ve ayrıl

Adamı bir daha aramamalısın. Korktum falan bunlar hikaye. Artık bu bahaneleri her kadın biliyor, uyanık olun biraz.
Bir iş bulup çalışmalı, bundan sonraki hayatına da bir başkasıyla evlensen dahi çalışan kadın olarak devam etmelisin. Birine aşık oldu mu mantığını yok etme lütfen. Sadece işine odaklan. Aşk geçici bir şey. Onunla evlendiğin an her şey biter. Ne aşk kalır ne heves. O zaman geri dönüşü de zor olur. Adam palavracının teki. Bu numaraları yiyen kadın kaldı mı yahu?
Ben varmışım işte ne dediyse inandım bensiz yapamazmis nefes alamamış evlenip te napacakmisiz

X