Evliyim, rahatsız ediliyorum

Birşeyi bitirdiğinizde tam bitirin bundan sonra bu bir ikincisi ise engelleyin kesinlikle ve telefon numaranızı değiştirin mümkünse uzun süre sosyal medya kullanmayın anlatacak birşey yok eşiniz sinek küçük mide bulandir moduna girmesin.Bence böyle

Hal hatır sorma bahanesini kimse yemesin lütfen özellikle kadınlarımız genç kizlarimiz benim eşim anlatsa bana ben kızarım sen madem umurun değil niye cevap verip çanak tutuyorsun diye düşünürüm ben anlatmanizi tavsiye etmiyorum yok edin ulaşabileceği her deliği kapatın tabiri caizse hatta sosyal medyayı kapatın bir bahane bulun ne bileyim bulun işte.

Yani iki paralık adamın dudağında olmasın mutluluğunuz türedi böyle manyak eski sevgililer eğlence arıyor kendine eşinizin huyunu bilemeyizki kurar kurar kafasında yani iyi madem deyip konuyu kapatacagi kesinmi evlilik bitireni var bu işlerin o nedenle ne yapın edin uzak tutun bulunur bir yolu hem oda evliymıs terbiyesiz ve tehlikeli gereksiz birisi yoksa nişanlı kıza niye yazsın evli kadına niye istek atsın yoksa çok üzülecek siniz yorumum bu k

Yeni evlendiğimde anonim bir hesap beni rahatsız ediyordu. Kendim eşime göstermiştim bak böyle mesajlar, istekler geliyor diye. Eşim de kimse kim salla geri zekalının biri demek ki dedi hiç takılmadı. Bence eşinize söyleyin böyle ekliyor falan diye ben bu tarz takıntılı insanların ileri gidebileceğini düşünürüm hep bu yüzden çok şeffaf davranırım. Sonuçta hepimizin geçmişi var eşin de biliyor ilk sevgilisi olmadığını.

İnstsgram kullanmak evliliğinizden daha önemli değilse bir müddet hesabınızı askıya alın.
Çok bilinmeyenli bir denklem değil.
Ex kişinin iletişime geçme çabasını görmezden geleceksiniz.

Bazı arkadaşlar hesabınızı kapatın demiş ama bence hesabınızı kapatmayın. Eşinizin dikkatini çekecek bu sefer. Adam soracak yani hayırdır diye.

Arkadaşlık isteği yolladığı an o engellemeden siz engelleyin. Başka hesaplardan falan ulaşırsa da söyleyin eşinize böyle böyle bir durum var diye. Ortada saklayacağınız bir durum yok zaten. Ama keşke o mesajlaşma işi hiç olmasaymış. Oradan belki biraz sıkıntı çıkarabilir eşiniz.

Eski sevgili dediğin şey de hayalet gibi bir şey bot yazılım, chat gpt bile daha işlevsel olabilirmiş. Karşınızdaki kişiyi tanımıyorsunuz bile size tanıttığı kişiyi tanıyorsunuz. Kokusunu bilmediğiniz insan nasıl sevgili olabilir ki eski ya da yeni.
Tanımadığım bilmediğim şeyden ürkerim bu kişi ürkütücü. Tepkisiz kalın.

Yeni evlendiğimde anonim bir hesap beni rahatsız ediyordu. Kendim eşime göstermiştim bak böyle mesajlar, istekler geliyor diye. Eşim de kimse kim salla geri zekalının biri demek ki dedi hiç takılmadı. Bence eşinize söyleyin böyle ekliyor falan diye ben bu tarz takıntılı insanların ileri gidebileceğini düşünürüm hep bu yüzden çok şeffaf davranırım. Sonuçta hepimizin geçmişi var eşin de biliyor ilk sevgilisi olmadığını.
Valla sizin anonim hesapmis rahatsız eden burda eşi kimmiş bu adam göster derse birde eşi adama yazarsa niye eşimi rahatsiz ediyorsun tanımadığın halde derse adamda konu sahibinin eski mesajlarını atarsa eşine tarihiyle konu burdan elde elinde patlar konu sahibinin.Nisanli iken hal hatır konuşması yapmadiysaniz gene sıkıntı değil öbür türlü bilemem eşinizin huyunu bilmiyorum siz daha iyi bilirsiniz

Valla sizin anonim hesapmis rahatsız eden burda eşi kimmiş bu adam göster derse birde eşi adama yazarsa niye eşimi rahatsiz ediyorsun tanımadığın halde derse adamda konu sahibinin eski mesajlarını atarsa eşine tarihiyle konu burdan elde elinde patlar konu sahibinin.Nisanli iken hal hatır konuşması yapmadiysaniz gene sıkıntı değil öbür türlü bilemem eşinizin huyunu bilmiyorum siz daha iyi bilirsiniz
Benim de mesajlar, eşin eski erkek arkadaşlarını biliyor mu falan tarzındaydı. Tabi sohbet etmemiştim hiçbiriyle o ayrı mevzu, haklısınız. Ama böyle takıntılı insanlar var insanların mutluluğuna çomak sokmak isterler. O yüzden eşime göstermiştim uydurma bir şeyler eşime yazarsa hazırlıklı olsun diye

kullanıcı adını değiştir yada kısa süreli hesabını dondur.
telefon numarası hala aynıysa engelle

X