Evliyim ve ne yazk ki....

• Konu Sahibi egenin_annesi
evlilik ve cinsellikle alakalı harika kitaplar var okdukça rahatlayabileceğin.. terapi gibi.. onlardan bulup okumaya çalış..

cnm benm ben de 26 yaşındayım,10 senelik evliyim ve 2 çocuk annesiyim.. durumunu çok ii anlayabiliyorum sen gene dua et bol bol ve şunu unutma bir evladın var her ne olursa olsun onun için ayakta kal ve mücadele et... ben geçtim artık kendimden çocuklarım için ayaktayım onlar olmasa inan şuan hayatta olmazdımsenağlamasenağlamasenağlama

canım hen yeni evlisiniz hemde yeni anne baba:emir_bebek:
öncelikle güle güle büyüt çocuğunu.
ilk evlilikte oluyor böyle sorunlar. üzerine birde bebeğiniz olmuş bu psikolojide binmiş:ecrin_bebek:
birazsabret göreceksin bak herşey yoluna girecek:lepi:
insan yeni doğum yapınca karma karışık duygular içinde oluyor.
yeni evliykende fikir anlaşmazlıkları yaşıyorsun.
daha sonralarında o sana sen ona uyup gül gibi geçinip gidiyorsunuzsırnaşık şey
böyle sorunlar bir çağumuzun başından geçiyor tek değilsin tekte kalmıyacaksın.
sadece sabret anne baba olmanın tadını çıkarın:1hug:
mutluluklar canım:Saruboceq:

NOT15 yıllık tecrübelere :nazar:sahip olan ve 2 çocuk annesi :nazar: biri olarak yazdım

canım hen yeni evlisiniz hemde yeni anne baba:emir_bebek:
öncelikle güle güle büyüt çocuğunu.
ilk evlilikte oluyor böyle sorunlar. üzerine birde bebeğiniz olmuş bu psikolojide binmiş:ecrin_bebek:
birazsabret göreceksin bak herşey yoluna girecek:lepi:
insan yeni doğum yapınca karma karışık duygular içinde oluyor.
yeni evliykende fikir anlaşmazlıkları yaşıyorsun.
daha sonralarında o sana sen ona uyup gül gibi geçinip gidiyorsunuzsırnaşık şey
böyle sorunlar bir çağumuzun başından geçiyor tek değilsin tekte kalmıyacaksın.
sadece sabret anne baba olmanın tadını çıkarın:1hug:
mutluluklar canım:Saruboceq:

NOT15 yıllık tecrübelere :nazar:sahip olan ve 2 çocuk annesi :nazar: biri olarak yazdım
öncelikle maşallah demek istiyorum ailenize ve bebeğinize ve tabiki size mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum
temennileriniz çok iç açıcı inanın teşekkür ederim paylaşımınız için
umarım herşey düzelir..

cnm benm ben de 26 yaşındayım,10 senelik evliyim ve 2 çocuk annesiyim.. durumunu çok ii anlayabiliyorum sen gene dua et bol bol ve şunu unutma bir evladın var her ne olursa olsun onun için ayakta kal ve mücadele et... ben geçtim artık kendimden çocuklarım için ayaktayım onlar olmasa inan şuan hayatta olmazdımsenağlamasenağlamasenağlama

aynen dediğiniz gibi yapmaya çalışıyorum bebeğim olmasaydı herşey çok daha farklı olurdu şuan çok büyüdüm iyiki bebeğim var allah olmayanlarada nasib etsin çok değişik bir duyguymuş bu ..
beni anlayabildiğinize göre az çok ortak yanımız oldugunu düşündüm dilerim sizde huzura erersiniz bende ve benim gibi sorun yaşayanlarda
teşekkür ederim

ben erkeklerin değiştiğini düşünmüyorum...
bilakis biz kadınlar değişiyoruz doğumla beraber... klasik laf aynı zamanda anne doğuyor doğumla...ve bazı şeyler ölüyor...
duygularımız değişiyor... düşüncelerimiz değişiyor... hormonlar değişiyor... bir dönem bitiyor...hemde tamamen...
daha çok yeni... kabullenmiyorsunuz bile anneliği... en azından bana öyle oldu... normal...
eşinize bakış açınız değişmiş olabilir... o nedenle onun değiştiğini düşünüyor olabilirsiniz.. eşiniz sizi anlamıyorsa anlatın kendinizi... yeni anneyi anlatın mesela... bilsin sizi...
birazda beklentisiz olmak gerekiyor...

arkadaşım son durum nedir

bunlar çok normal kuruntu yapıyorsun bence...

arkadaşım son durum nedir
AYNI ..
TEK DEĞİŞEN ŞEY BENİM
ÇOK OLUMLU POZİTİF GÜN BE GÜN SABRI ÖĞRENEN SUSMAYI BİLEN BİR BAYAN OLDUM BİRDE BÖYLE DENEMEK İSTEDİM BAKALIM NE OLACAK ?:sm_confused:

bunlar çok normal kuruntu yapıyorsun bence...
aynı yastığa başımı koyduğum evet diyerek herşeyi göze aldığım iyide olsa kötüde olsa bir hayat arkadaşımdan bahsettim..amacım:eek:nu kötülemek filan değil kime kimi yada neyi kötüleyeceğimki zaten sadece derdime bir çare fikir ne bileyim bir destek tecrübesi olan hanımlardan faydalanmak..
Kuruntu olan nedir arkadaşım?onu anlamadım
aşk yok saçma sapan laflar saygı gün be gün tükenmek üzere ve ben 1 yıl aynı evde yaşadım eşimle bekarken %_100 değişti bunu yaşıyorum şuan kuruntu filan değil
bunu bende düşündüm fakat değil ..

Ah be gÜzelım ne dıyeyımkı allah yardımcın olsun
nedenlerı hakkında bı dÜŞÜncen varmı pekı

ben erkeklerin değiştiğini düşünmüyorum...
bilakis biz kadınlar değişiyoruz doğumla beraber... klasik laf aynı zamanda anne doğuyor doğumla...ve bazı şeyler ölüyor...
duygularımız değişiyor... düşüncelerimiz değişiyor... hormonlar değişiyor... bir dönem bitiyor...hemde tamamen...
daha çok yeni... kabullenmiyorsunuz bile anneliği... en azından bana öyle oldu... normal...
eşinize bakış açınız değişmiş olabilir... o nedenle onun değiştiğini düşünüyor olabilirsiniz.. eşiniz sizi anlamıyorsa anlatın kendinizi... yeni anneyi anlatın mesela... bilsin sizi...
birazda beklentisiz olmak gerekiyor...
katılırdım takii evlenmeden öncesine kadar fakat ne yazıkki bu fikrinize katılamıyorum evet bir yerde haklısınız biz bayanlar salıveriyoruz kendimizi bebekle ama her bayan bunu yapmıyor mesela ben yapmıyorum
1.80 boyunda 50 kg sarışın mavi gözlü bir bayanım örneğin ama adamda ne aşk var ne bi beğeni var çokta bakarım kendime ama yok yani...daha önce bayılırdı resmen ama şuan bi tuhaf oldu anlam veremiyorum...çok güveniyor belkide ondandır fakat aşka susadım ilgiye susadım bilemiyorum ..
teşekkürler ilginize

Ah be gÜzelİm ne dİyeyİmkİ allah yardımcın olsun
nedenlerİ hakkında bİ dÜŞÜncen varmı pekİ

öncelikle ilgi ve alakana destegine teşekkür ederim arkadaşım .)
İNAN ÇOK DÜŞÜNÜYORDUM AMA ARTIK BENDE YORULDUM KONU ALDATMAKSA İNAN FIRSATI YOK AMA DEĞİLSE BU ADAM BU İHTİYAÇLARINI NERDE GİDERİYOR AŞK CİNSELLİK İŞVE CİLVE NE BİLEYİM
SON SÜRAT YÜZ GÖZ OLMAYA DEVAM EDİYORUZ BAŞKADA BİR ŞEY YOK ADAMA TAM TERSİNİ DAVRANSAMDA YOK AYNI TAS AYNI HAMAM SEVGİSİNDEN ŞÜPEM ASLA OLMADI AMA İLGİ YOK KAYBETME KORKUSU YOK SAÇMA SAPAN BİR EVLİLİK İŞTE :)

desene özlüyorum seni uzak olmak istemiyorum seninle de birlikte birşeyler yapamaz mıyız ihtiyacım var de.

DUYGUCUM NELER DEMıYORUMKı MESELA BU SABAH KALKTIM ıŞE YOLLADIM ÖPTÜM DEDıMKı SENı HER ZAMAN ÇOK SEVıYORUM BıRBıRıMıZLE DÜZGÜN KONUŞALIM TATLIM YÜZ GÖZ OLDUK DÜZELTEMEYıZ TAMAMMI DEDıM AMA AKŞAM YıNE AYNI ADAM YANı KÜFÜR FıLAN DEĞıL SALAK APTAL GERıZEKALI EE Bı YERDE BENDE DıYORUM ÇÜNKÜ TAHAMMÜL EDEMıYORUM:s

öncelikle ilgi ve alakana destegine teşekkür ederim arkadaşım .)
inan çok düşünüyordum ama artık bende yoruldum konu aldatmaksa inan fırsatı yok ama değilse bu adam bu ihtiyaçlarını nerde gideriyor aşk cinsellik işve cilve ne bileyim
son sürat yüz göz olmaya devam ediyoruz başkada bir şey yok adama tam tersini davransamda yok aynı tas aynı hamam sevgisinden şüpem asla olmadı ama ilgi yok kaybetme korkusu yok saçma sapan bir evlilik işte :)

keşke elimden bişey gelse cnm ya
ama üzücü bişey ilgi görmemek
dediğin gibi aldatma ihtimali yoksa
napıyo bu adam bekarkende ilgisi böylemiydi
ilk evlendiğinizde nasılsı peki

CANIM BENıM KIYAMAM SANA BEN TEŞEKKÜR EDERıM ıNAN BU BıLE BANA YARDIM ÇEVREMLE PAYLAŞAMIYORUM DÖRT DÖRTLÜK ıMAJI VAR YA HANı EVLıLıĞıMıN AMAN MıLLETE LAF VERMEYEYıM DıYE ÇOK SAĞOL BU BıLE BANA DESTEK...
GÖZÜNE BAKTIĞIMDA ıNAN SAAT GECENıN 4^dE SU GETıRıRDı ...
DÜŞÜN..
KAFAYI YEDıRTECEK BANA VE BEN BUNU EŞıME DıYORUM BEN SUSAdIM CANIM AŞKA ıLGıYE ..BAK BıR KADIN BUKADAR BOŞ BIRAKILMAZ DEDıĞıM HALDE AYNI

Son düzenleyen: Moderatör:
yaa bende şimdi sevgilimle evlenirsem böyle mi olacak :S

Merhb. evliliğin çok yeni keşki hemen bebek düşünmeseydin dicem ben salam bir evliliği olanlar çocuk sorumlulugunu kaldıra bilir ama olan olmuş hepimiz bir sürü sorunlar yaşadık güllük gülüstanlık olmuyo işte evlilikler
sana tavsiyem bu kadar olumsuz düşünme evini yuvanı benimse gitmek ayrılmak böyle düşünceler negatiflik verir hayatına eşinin cinsellik yönünden sorunu varsa bunu çözümü var doktora gidebilirsiniz zaman zaman insanız oluyo böyle şeyler ama kadında ama erkekte oluyo önemli olan çözmek saygını asla yitirme eşine karşı tartışma bile olsa saygısız sözler etme ama o yapı yo dersen bir olur iki olur bakar sen ona hoş davranıyosun emin olki bu sabırlı davranışının karşılıgını ii yönde alırsın evlilik zorluluklar mücadele güzelim kadın olmak hele çok zor fedakarlık hoş görü iyi niyet biz kadınlara düşüyo daha fazla çıkmaza girmeden bence bir silkelen ilgili ol ama bunaltıcak kadar degil saygılı ol ama kölenim gibi izlenim asla verme eminim düzelir ilişkiniz

Bir şey daha eklemek istiyorum bitmelidir dedigim evlilik dayak varsa , içki kumar varsa , aldatma varsa bitmeli evlilikler ama bunlar yoksa sorun ne olursa olsun çözülür ii düşün ii olsun sonunuz

X