Evliyken başkasına aşık olmak..

Bi yerden tanıdık geldi sanki dedim, eski konularınıza baktım.
Bir sene olacak neredeyse (O konuya da yorum yapmışım hatta), hala aynı adama mı takılı kaldınız yoksa bu ikinci filan mı?

O zamanki konunuzda sağlıklı düşünemediğinizi, kendinizi tahlil edeceğiniz bir tedavi sürecinden sonra gerçek hislerinizi tartıp boşanma yoluna girebileceğinizi filan söylemişim. Üzerinden sene geçmiş, hala aynı yerde sayıyorsunuz.
Boşanma girişimi yok, ama başkasına aşk besle-büyüt devam...

Siz kendisini canlı olarak gördünüz ama o sizi görmedi.İlginizi çekti ve hatta duygular boyut değiştirip aşka dönüştü ve hatta iki tarafta evli.Film,dizi senaryolarına taş çıkarır.
Bu durumda hep şunu sorarım.Hani evliliğinizde mutsuzsunuz ya kadının teki gelip kocanıza aşık olsa hatta bildiğiniz asılsa ne düşünürdünüz? Kişi veya kişilerin mutsuz olması ihaneti masumlaştırır mı?

off.. off..Ben de diyorum ki biz bütğn kadınlar eşi aldatmaya karşıysak, nerden giriyor evli adamların hayatına kadınlar? Bunlar da kim? Bakın burda birisi daha var...:sinirli::sinirli: Kendinizi çocuğunuza ve işinize verin lütfen. Kocanızdan boşanmak istiyorsanız boşanın onu aldatmaya hakkınız yok Ayrıca EVLİİİİİİİİ ADAMLARDANNN UZQK DURUNNNN

Eşimle aramda 2 yıldır cinsel ve normal bir ilişkimiz Yok
O halde neyin beklemesi bu ? Geçen yıldan beri aynı konuyu açıp durmuşsunuz. Gerçekten kendinize azıcık saygınız varsa boşanır yolunuza bakarsınız. Başkasının yolunu kesmeden tabi.

O halde neyin beklemesi bu ? Geçen yıldan beri aynı konuyu açıp durmuşsunuz. Gerçekten kendinize azıcık saygınız varsa boşanır yolunuza bakarsınız. Başkasının yolunu kesmeden tabi.
Olur mu hep evli olup hemde evli adama aşık olup gizli aşk yaşamak daha heyecanlı.

Adamın eşine yazık degil mi ya birde onun yerine kendini koysana.Kötülük eden kötülük bulur eninde sonunda. Sen iyi olan yolu seç.Ayrıca hayatında illa bir erkek mi olmalı bu kadar mı duygularina hakim olamiyorsun.Tamam sevdin ama orda dur .Ayrica buna sevgi denmez bencillik senin yaptığın.Sen mutlu ol istedigini yap gerisi ne olursa olsun mu?Bizi insan yapan değerler var etraf ne kadar kötü olursa olsun biz iyi olanı yapmaliyiz ki degersizlesmeyelim ve toplumuda degersizlestirmeyelim.

Hep
Biliyorum şimdi bana nefret sitem edeceksiniz. Çünkü çok büyük konuştum çevremde böyle olan insanları yargıladım hatta sinirlenip arkadaşlığımı kestim.Ben bir aşçıyım oda çok iyi bir baş şef aynı semtte çalışıyoruz işyerlerimiz birbirine 15 dakika ben onu canlı olarak gördüm ama o beni görmedi internetten sadece. Görüşmek tecrübelerini dinlemek istedim bu yola baş koyduğum için tamam tabilki dedi sonra numarasını falan verdi gelince ara beni diye sonra o gün gidemedim işyeri ile alakalı durum oldu ben de yazdım falan hayranlığımı belirttim benlik bir sorun yok ama eşim rahatsız olabilir demişti sonra engellendim çok kötü oldum. Mesaj attım telefondan yanlış anlaşıldığımı zaten evli olduğumu iş ile ilgili hayranlığımın olduğunu belirttim ve oradan da engellendim. Aradan geçti 1aydan fazla fake hesabımdan bakıyordum işyeri onun fotosunun paylaşmış çok geçmiş olsun dönmenizi bekliyoruz vs vs ben de neredeydiki yazdım fake hesaptan kendisi bana yazmıs ameliyat oldum falan filan tabi kahroldum içimi anlatamam bu arada aynı memleketliyiz sordum nasılsınız talan filan sonra aynı semtte çalışıyoruz falan dedim kendinizi gizlimi tutacaksınız dedi söylerimde yine engelleneceğim galiba yazdım güldü
Benim basıl olduğumu sordu
Şimdi ne paylaşırsam rakip edip bakıyor
Tahminim ve duyumlarım eşiyle arası iyi değil benimde iyi değil çok mutsuzum ama bir çocuğum Var3 yaşında aklımdan kalbimden hiç gitmiyor.. ne yapacağım böyle bilmiyorum kendimi suçluyorumn üzülüyorum sonra ağlama krizlerine giriyorukm ne yapacağımı hiç bilmiyorum
Hep de aynı cümleler "kınadım başıma geldi, büyük konustum başıma geldi" kınamayın Allah aşkına :KK53:

Aşık olduğunuzu düşünmüyorum. Takıntılı birisiniz.

Konu sahibine de gereksiz yüklenilmiş. Demekki adamın eşiyle sorunu çıkınca başkasına meyletmeye potansiyeli varmış.

Ne o sizinle ilgileniyor da yazıyor ne de siz aşıksınız. Belli ki iki taraf da boşanmak gibi bir opsiyonları varken gereksiz heyecanlar arıyor.

Biliyorum şimdi bana nefret sitem edeceksiniz. Çünkü çok büyük konuştum çevremde böyle olan insanları yargıladım hatta sinirlenip arkadaşlığımı kestim.Ben bir aşçıyım oda çok iyi bir baş şef aynı semtte çalışıyoruz işyerlerimiz birbirine 15 dakika ben onu canlı olarak gördüm ama o beni görmedi internetten sadece. Görüşmek tecrübelerini dinlemek istedim bu yola baş koyduğum için tamam tabilki dedi sonra numarasını falan verdi gelince ara beni diye sonra o gün gidemedim işyeri ile alakalı durum oldu ben de yazdım falan hayranlığımı belirttim benlik bir sorun yok ama eşim rahatsız olabilir demişti sonra engellendim çok kötü oldum. Mesaj attım telefondan yanlış anlaşıldığımı zaten evli olduğumu iş ile ilgili hayranlığımın olduğunu belirttim ve oradan da engellendim. Aradan geçti 1aydan fazla fake hesabımdan bakıyordum işyeri onun fotosunun paylaşmış çok geçmiş olsun dönmenizi bekliyoruz vs vs ben de neredeydiki yazdım fake hesaptan kendisi bana yazmıs ameliyat oldum falan filan tabi kahroldum içimi anlatamam bu arada aynı memleketliyiz sordum nasılsınız talan filan sonra aynı semtte çalışıyoruz falan dedim kendinizi gizlimi tutacaksınız dedi söylerimde yine engelleneceğim galiba yazdım güldü
Benim basıl olduğumu sordu
Şimdi ne paylaşırsam rakip edip bakıyor
Tahminim ve duyumlarım eşiyle arası iyi değil benimde iyi değil çok mutsuzum ama bir çocuğum Var3 yaşında aklımdan kalbimden hiç gitmiyor.. ne yapacağım böyle bilmiyorum kendimi suçluyorumn üzülüyorum sonra ağlama krizlerine giriyorukm ne yapacağımı hiç bilmiyorum
Adamın eşi var yapmayın.Kınamıorum sizi yanlış anlamayın.İkinizde bekar olsanız yazın bulusun konuşun.Tahmınımce eşiyle sorunu var nedir.2 cümleden hayat analızımı yaptınız.Tövbe edin.Eşinizi sevmiosanızda boşanın .Eşinizi bu duruma sokmaya hakkınız yok.Bu azız mubarek gun.Allah ıslahat etsın sizi dua edın.Lütfen kendınuze gelın.

Eşiyle arasının iyi olmadığını nereden biliyorsun?
Tut ki öyle, bundan nemalanmak istemen şaşırtıcı. Onların arasının iyi olmadığı ikisini ilgilendirir.
mutsuz olduğun İçin herkesi de mutsuz mu sanıyorsun?
Hem 3 yaşındaki yavrunun veya eşinin yüzüne bakarken için parçalanmıyor mu?
Son olarak; adamın eşini bırakıp seninle evleneceği hayalleri mi kuruyorsun?
Vah ki ne vah..

Hiç boşuna ağlama sen. Yuva yikanin yuvası olur mu? Hadi kocandan cocugundan gecmissin zavalli kadinin ne sucu gunahi var kocasinin aklini bulandiriyosun? Kotu giden evliliği varmış mış. Herkesin kotu dönemleri olur cok yanlis yapıyorsun

X