Evliyken başkasına aşık olmak..

Aşık olduğunuzu düşünmüyorum. Takıntılı birisiniz.

Konu sahibine de gereksiz yüklenilmiş. Demekki adamın eşiyle sorunu çıkınca başkasına meyletmeye potansiyeli varmış.

Ne o sizinle ilgileniyor da yazıyor ne de siz aşıksınız. Belli ki iki taraf da boşanmak gibi bir opsiyonları varken gereksiz heyecanlar arıyor.
Meyiletmedi bana birşey demedi sadece arada hikayelerime bakıyor

Iyi de mutsuz olan sensin adam esim rahatsız olur deyip sizi engellemis...
Siz de ısrarla evli bir adama yazmıssınız..
Su yaptığınız ne kadar çirkin farkında mısınız?
Siz mutsuzsunuz diye adamin esi de mi mutsuz olsin evi barkı dağılsın belki çocuklari var onlarda mutsuz olsun parcalanmis bir ailenin cocukları olsun...
Yani her sey siz esinizle mutsuz oldugunuz icin mi?? Cunku bu ask falan degil sizin ki dupeduz yuva yıkmaya calısmak..
Adamin esiyle sorunlari varsa cozer onlar sen uzak dur...

Ya nasıl zaman bulupta böyle şeylerle uğraşıyorsunuz ben anlayamıyorum yok fake hesap yok yazışma ben ev işi çocuk yemek bebeğe ayrı yemek akşam pestilim çıkıyor. Yazık o kocanız a hakkediyor mu böyle aldatılmayı bosanın da ne halt yerseniz yiyin evladından utan.
Kınamayalım başımıza gelir :63:

Meyiletmedi bana birşey demedi sadece arada hikayelerime bakıyor

Fake hesaptan yazınca gizli mi kalacaksın diye sorup sonrasındaki cevabınıza gülmesi baya meyletmek. İlgi hoşuna gitmiş. Fake bir hesabı neden takip ediyor sonrasında? Ya da gerçek hesabınızı verdiniz diyelim onca zaman engelledi eşiyle arasında sorunlar olunca neden takip ediyor? Çünkü meyletti.
Çocuğunuzun hatrına kendinize gelin.

Bir sürü şey söyleyen olmuş, kınamayacağım.

Ama yanlış baştan sona yanlış. Israrla iletişime geçmen yanlış. Herşeyin yanlış. Yapma diyeceğim diğerleri gibi muhtemelen devam edeceksin. Rabbim geç olmadan yanlışından dönmeyi nasip etsin.

He bir de, kötü giden senin evliliğin onunki değil. Kendini kandırma. İnsanların yuvasına kastetme, çok günah.

Ben sizi hiç doğru bulmamakla birlikte yerin dibine de sokmıcam.
Eşinizi artık sevmiyor olmanız başka birisine işgi duymanız normal.
Yapmanız gereken basit.eşinizden boşanacaksınız ve yeniden aşkı tadacaksınız tabiki evli olmayan biri ile.iradenize sahip çıkın,kalbinize taş mı basarsınız kayamı bilmem.unutun ve yolunuza bakın.

Allahım eşlerimizi sizin gibi yüzsüz sülük gibi yapışan yuva yıkıcı kadınlarla karşılaştırmasın! Adam sizden edepli engelleyip geçmiş ve evli olduğunu söylemiş üstelik sizi engellemiş neden hala adamı yoldan çikariyosunuz !Adam EVLİ VE SENDE EVLİSİN git boşan ve kendine bekar birini bul mümkünse! Milletin kocasini ayartma maymun istahli şey seni!

Ben sizi hiç doğru bulmamakla birlikte yerin dibine de sokmıcam.
Eşinizi artık sevmiyor olmanız başka birisine işgi duymanız normal.
Yapmanız gereken basit.eşinizden boşanacaksınız ve yeniden aşkı tadacaksınız tabiki evli olmayan biri ile.iradenize sahip çıkın,kalbinize taş mı basarsınız kayamı bilmem.unutun ve yolunuza bakın.
Mantikli bir yorum.. ama bu hanimefendi bildigin zorla asik olmaya ve etmeye calisiyor evli adami

X