EYALET 2 ///Bayern Paylasim Alani(Tanisma)

Basak bende Isartor da kaliyorum, Deutsches Museumun karsisinda ;-)

hey slm arkadaşlar, bende Pasingde doğdum, herrsching am amersee de büyüdüm. Şimdide İzmirdeyim. Ama oraları özlemiyor değilim. Burnumda tütüyo valla. Ailem halen orda.

Arkadasim yazini gec gördüm kusura bakma.Bende iki ay öncesine kadar munih garching de yasiyodum ama su an baya bi uzaga tasindim.freising in pek gezilecek bir yani yok yanina gittigin insanlar seni neden munihe göturmedi anlamaidm iana alanyanin görmeye deger cok yani var.özellikle munih bende istanbuldan geldim ve munihte dolasirkan istanbulu aramiyorum cunki münih benim icin ikici istanbul.Hala orda yasiyo olsaydim seni memnuniyetle gezdirirdim. :)

merhaba !
ben Augsburg da doğdum tanışmak istersen tanışabiliriz

merhaba pesipembe
hayır şu an augsburg da değilim ama 18 yıl ordaydım evlenince türkiye de yaşıyorum
ama oryı çok özledim tanıştığımıza çok memnun oldum görüşelim
ben buraya ilk defa girdim

43674736lt5.jpg

66004154lt6.jpg

66949349xc1.jpg

Türkiyenin güneşi havası herşeyi daha güzel bence boşver. Tekrar gelme imkanın yok mu buraya?

orası öyle ama orasıda bir başkaydı imkanlar farklı
tekrar gelemiyorum ancak misafir olarak
resimler çok güzel teşekürler kendimi bir an orda sandım

Asigül o fotoğrafları ben değil elif yollamış teşekkür ederim ben de. Kaç gündür yine güneş yok acayip sıkıcı burası ve çok ayaz var. Türkiye'nin gözünü seveyim valla her daim sıcak aydınlık. Zaten pazar günü de kar yağdı. Eğer fırsat bulursam bikaç fotoğraf çekip yollarım sana.

Jasmince sana da teşekkürler München de yaşıyorum demişsin burda mı doğdun Türkiye'den mi geldin?

bende munihli sayilirim erding de oturuyorum.munihe cok uzak degilim. aslinda munihde cok gezilecek yer var ama turkiyeden gelen icin biraz soguk sikici olabilir.aslinda cok ilginc yerleri varmunihi iyi bilen birisi olsa bir ayda bitiremezsin gezilecek yerlerini.

Selam arkadaşlar..
Ben bu perşembe (15 kasım) yine almanyaya gidiyorum. Yine fresing e gideceğim ama münihe gitmek sorun olmuyor. 1 hafta kalacağım, bu arada eğer bir atraksiyon olursa çook büyük ihtimal katılırım. Fresingde olan varsa zaten görüşelim. Cevap yazmakta gecikmeyin.
Herkese iyi günler.....

su an 16 kasim ve ben almanyadayim. bu arada kimse girmemis sanirim.
neyse ben bir daha hatirlatayim dedim.
burasi cok soguk, ben dün sabah gelirken istanbulda hava cok iyiydi, buraya gelince baktim heryer bembeyaz, tam bir soktu ama simdi alistim. münihe gidiyorum, kendinize iyi bakin, herkese iyi günler....

slm turkan ben stuttgartta schwäbisch gmundde oturuom canim hepimiz yalniziz bu gurbette kimimiz olabilir bayram gelmis neyimize degilmi ben oturmusum su anda agliom dunya yikilmis sanki bende altinda kalmisim uzulme canim biribirimize destek cikalim agliyoz ama ne fayda burdaki arkadslarla bayramyapalim napalim canim inan cok zor birbucuk yil oldu almanya geleli ama daha alisamadim hic kimsem yok turkan sen nerdesin tam olarak

Slm Kisss Niye Agliyosun Aglama Ya Demeylede Olmuyoki Offff Allah Baska Dert Vermesin Offfff Meine Freundin Offf Gurbet Geliniyiz Hepimiz

merhaba arkadaslar bende almanya Nürnberg denim.siteyi tesadüfen buldum cok begendim.herkes birbiriyle cok samimi cok sicak.gercekten ortaminiza bayildim.insallah benide araniza alirsiniz.hepinize kucak dolusu sevgilera.s.

selam bende nürnberge yakin sayilirim 85 km aramiz akrabamiz var sik sik geliyoruz. /////ingolsdatt (eichstatt) oturuyorum./////:teytey:

X