Eyll'de sonu alacaklar

benim sonucum 12 eylülde belli olcakmış listeden düzeltebilirmisin

figen26.............4 eylül
sevecenns.........3 eylül
jud...................3 eylül
yesm81.............3 eylül
hata..................5 eylül
mute.................8 eylül
siber.................12 eylül
çilek..................4 eylül
gorken..............12 eylül

bol şanslar kızlar

hadi kızlar listemiz çoğalsın

BENİM SONUŞ BUGÜN BELLİ OLUR

inş rabbim hepinize güzel haberler vesile eder...........güzel haberlerinizi bekliyoruz.........

kızlar benim sonucum malesef negatif
inşallah sizinki pozitif olur

çok moralim bozuldu çok kötüyüm

Arkadaşlar beni de ekleyin. 11 Eylül test günüm. Benim 2. denemem. İlk denemede 3 yumurta koydular, tuttu, 3 aylıkken karnımda öldü. Şimdi 5 yumurta koydular. Hakkımızda hayırlısı. İsteyen kim varsa hayırlıyısıyla versin Allahım. :Saruboceq:

kızlar benim sonucum malesef negatif
inşallah sizinki pozitif olur

çok moralim bozuldu çok kötüyüm

cnm senn daha test günün gelmemişti neden test yaptırdınki.belkide hayırlısıyla o güne kadar deüişir moralini bozama canım...inan tek sen değilsin öyle düşün allahım herkese nasip eder işallah:Saruboceq:

moralini yüksek tut ve 4 eylülde tekrar yaptır. Allahım hakkımızda hayırlı olanı versin

günaydın herkese
dayanamadım test yaptım birde az az lekelenmeler oluyodu eğe yoksa boşuna ilaçları kullanıp durmayım dedim dün dr. aradım değerin düşük dedi 12. gün tekrar yap belki labaratuvar hatası da olabilir dedi ki bu çok düşük bir ihtimal değer yükselecekmi bakalım falan dedi 2,63 yükselse ne kadar yükselecekki benim hiç umudum yok moral sıfır sürekli ağlıyorum nasıl atlatabilcem bunu bilmiyorum

canım öyle düşünme sen tek değilsin normal yolla hamile kalanlarda bile düşük oluyor.hatta 2 aydan allah korusun doğuma yakınken bile bebeğinden ayrılmak zorunda olanlar olabiliyor.allahım vericekse hayırlı sağlıklı sıhatli versin.bence bu teddaviye başlayan herkes çok güçlü. tedaviye başlarken bile bir sürü şeyi göze alıyoruz dimi.şimdide öyle olmalısın.

subuo,
benim iğnem kalem şeklinde hazırdı bahsettiğin iğneden hiç kullanmadım ama daha önceki tedvilerimde femarayı tek kullandığım olmuştu,şimdi sende yumurta oluşturmaya çalışılyor değil mi?
bu arada kızlar bende hiç bir belirti yok sizde durumlar nasıl?

cnm adanada olduğunu görüyorum,tüp bebek tedavisini hangi hastanede yaptırdın acaba?
benimde ablam tedavi görmek istiyo tavsiye edebileceğin bi yer varsa,söylersen sevinirimyerimseniben

mrb benimde ilk tüp bebek deneyimim 8 eylülde test yapacam inşallah sonuç pozitif çıkar

merhaba kızlar benimde dondurulmuşlarla 9 eylül transferim inşallah 23 ü filanda test günüm almandayım Allahım hepimizin yüzünü güldürsün tatlı tontişlerinin kokusuna kavuşmayı nasip etsin

Merhaba kızlar test günüm yarındı ama dayanamadım bu gün test yaptırdım sonuç pozitif çıktı.Allahım işallah bu şekilde tamamına erdirir ve rabbim işallah isteyen herkeze hayırlısını nasib eder.Dualarınızı esirgemeyin.

Merhaba kızlar test günüm yarındı ama dayanamadım bu gün test yaptırdım sonuç pozitif çıktı.Allahım işallah bu şekilde tamamına erdirir ve rabbim işallah isteyen herkeze hayırlısını nasib eder.Dualarınızı esirgemeyin.

canım çok sevındım tebrık ederim
ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN IHSALLAH
DARISI TUM ISTEYENLERE

allahım inşallah sonucun çok güzel katlanır tebrikler şimdiden darısı bizlere bende 7 gündeyim ilk denemem ama test gününe kadar beklemeyi düşünüyorum cesaretim hiç yok

allahım inşallah sonucun çok güzel katlanır tebrikler şimdiden darısı bizlere bende 7 gündeyim ilk denemem ama test gününe kadar beklemeyi düşünüyorum cesaretim hiç yok

Amin canım sagol bencede test gününe kadar beklemek en iyisi test günü işim vardı toplantıya katılmam gerektigi için ben bir gün önce yaptırmak zorunda kaldım allahım herkeze hayırlısını nasip etsin sanada:Saruboceq:

Amin canım sagol bencede test gününe kadar beklemek en iyisi test günü işim vardı toplantıya katılmam gerektigi için ben bir gün önce yaptırmak zorunda kaldım allahım herkeze hayırlısını nasip etsin sanada:Saruboceq:

çok sağol canım inşallah bizlere bol dua et hamilelerin duası kabul olurmuşa.s.

canım yaa çok sevindim allahım kucağınada almayı nasip etsin inşallah bizlerede nasıp eder inşallah dualarını esırgeme hamişlerin duası kabul olur derler

X