Eylül ayı Aşılama

slnbh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
298
166
Merhbala hanımlar ben 27 Ağustos ta aşılama oldum dün 6 günümde açık kahve bir lekelenme ile karşılaştım yopun şekilde ve bel ağrısı halen mevcut sizce gebelik varmıdır yoksa bunu yaşayan arkadaşlar varmı yardımcı olurmusunuz

Merhbala hanımlar ben 27 Ağustos ta aşılama oldum dün 6 günümde açık kahve bir lekelenme ile karşılaştım yopun şekilde ve bel ağrısı halen mevcut sizce gebelik varmıdır yoksa bunu yaşayan arkadaşlar varmı yardımcı olurmusunuz
3. Aşılamam için igne tedavisine başladım , umarım bebeğiniz tutunuyordur

3. Aşılamam için igne tedavisine başladım , umarım bebeğiniz tutunuyordur
Merhabalar. Herkese Rabbim istediğini nasip etsin en hızlı en doğru zamanda. Sağlıkla. Ben de devlet hastanesinde üç klomenle aşılamadan sonra üniversite de tüp bebeğe geçecektik. Üniversitedeki hoca iğneli aşılama yapalım dedi rapor çıkarabilmek için. İgnelere başladık. Umarım güzel haberlerimizi burdan paylaşırız

Merhabalar. Herkese Rabbim istediğini nasip etsin en hızlı en doğru zamanda. Sağlıkla. Ben de devlet hastanesinde üç klomenle aşılamadan sonra üniversite de tüp bebeğe geçecektik. Üniversitedeki hoca iğneli aşılama yapalım dedi rapor çıkarabilmek için. İgnelere başladık. Umarım güzel haberlerimizi burdan paylaşırız
Merhaba arkadaşlar bugün dr kontrolüm vardı. İğnenin dördüncü günü. Bir tane 14 mm , 8 ve 7 mm yumurtalar olmuş. İğneye devam. Ptesi kontrol. Hayırlısı bakalım sizler ne alemdesiniz

Bende bu ay ilk aşılamam olucak inşallah. 3 yıl olucak evlilik. Pkos problemim var inşallah bakalım yarın adetimin ücüncü günü kan vereceğim ve aşılama gününü bekleyeceğim. 🤲

Kızlar Merhaba,Benimde 2. Aşılama olacak bu ay.İlk tedavin olumsuz oldu ara vermeden 2. Aşılama ya geçtik tüp bebek raporu çıkarabilmek için.İnşaalah Eylül ayı uğurlu gelir hepimize 🤲🏻

ben de bugün aşılama yaptırdım ve sedyede sadece 10 dakika yattım ve idarara sıkışık olduğum için 10. dakikada kalkıp hemen tuvalete gittim bi sıkıntı olur mu

Hanımlar ben aşılama olalı 16 gün oldu test negatif ama adetim 2 gün geçti sizce gene test vermelimiyim

X