Eylül ayı transfer bekleyenler :) Tüp Bebek sürecim

Papatya321f

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2021
729
714
39
Merhaba Arkadaşlar daha evvel buraya bir çok kez umutlarla yazmıştım bir kez kimyasal gebelik geçirdim ve sonrasında bana Cook uzak gelen tüp bebek sürecine bir anda girdik.
Benim sürecim bundan 3 ay önce başladı. Pco hastasıyım adetlerim cok duzensiz. Histereskopi sonrası polipler görüldü öncelikle doktorum bunları alıp rahime çizik atacağını söyledi.
Ardından malum süreç başladı .
Gonal-f iğneler ,cetrodite vs yumurta toplama işlemin gerçekleşti 4 yumurtam sağ saglim hedefe ulaştı ve donduruldu :)
Nihayetinde 16 Eylül 2022 Cuma günü transferim gerçekleşti. Çift embriyo yerleştirildi bu arada .İlk gün sayılmıyor diye biliyorum yani bugün 4. Günüm her ne kadar çok rahatım takmıyorum desem de günümün yarısi burayı benzer hikayeleri okumakla geçiyor.
Bugün eczaneye gidip test almamak için o kadar uğraş verdim ki kendimle... Benimle şu anda aynı süreci yaşayan var mı ?kaçıncı gün test yapacaksınız veya yaptınız ?
Belirti yaşıyor musunuz ? İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız.❤️
Ayni gun transfer olmusuz. Test gununuz ne zaman ? Benim 1 ekim. 4 gun embiryo 2 adet🥰🥰🥰 kasik agrilari oluyor. Sizin belirti varmi ?

Ahsenayy

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2020
73
65
28
Ayni gun transfer olmusuz. Test gununuz ne zaman ? Benim 1 ekim. 4 gun embiryo 2 adet🥰🥰🥰 kasik agrilari oluyor. Sizin belirti varmi ?
Yaa🤩 beni test için 28 inde çağırdılar sizin neden o kadar geç acaba merak ettim
Belirti olarak alt karnıma arada ağrı giriyor bir de dün geceden itibaren göğüslerim de hafif ağrı hissediyorum kasık ağrısı da böyle çok nadir arada giriyor
İnşallah olumlu sonuç alırız 😍

gulayseT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2021
1.026
720
26
Kızlarrr cok değişik ilk defa böyle net gördüm resimdekindem daha koyu aslında transfer günü dahil 6.günüm bugun çift taze emrbıyo çatlatma iğnemi 13ünde vurulmuştum sizce iğnenim etkisimi yoksa bebeklerim bana tutunmaya başlamışmıdır :KK43:

Eklentiler

• 4FF1CD4D-9123-4D56-AA51-F3ECAB7B212A.jpeg
    4FF1CD4D-9123-4D56-AA51-F3ECAB7B212A.jpeg
    37,4 KB · Görüntüleme: 318

Papatya321f

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2021
729
714
39
Yaa🤩 beni test için 28 inde çağırdılar sizin neden o kadar geç acaba merak ettim
Belirti olarak alt karnıma arada ağrı giriyor bir de dün geceden itibaren göğüslerim de hafif ağrı hissediyorum kasık ağrısı da böyle çok nadir arada giriyor
Benim doktor hep oyle yapiyor. 14 gun sonrasina istiyor tahlili varsa yuksek beta hcg cikmasi hem hastada strese girmemis olur dusuk cikinca acaba yükselecek mi ? Ayni belirtiler bendede var. Insallah olumlu sonuc aliriz. Bu 3 deneme bu kez kaynanamda kaldim o bakiyor bana. Yuzlerini kara cikarman insallah 🤣🤣🤣 ilk guzel haber senden hadi bakalim.

Minicik Minnak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
51
41
Merhaba Arkadaşlar daha evvel buraya bir çok kez umutlarla yazmıştım bir kez kimyasal gebelik geçirdim ve sonrasında bana Cook uzak gelen tüp bebek sürecine bir anda girdik.
Benim sürecim bundan 3 ay önce başladı. Pco hastasıyım adetlerim cok duzensiz. Histereskopi sonrası polipler görüldü öncelikle doktorum bunları alıp rahime çizik atacağını söyledi.
Ardından malum süreç başladı .
Gonal-f iğneler ,cetrodite vs yumurta toplama işlemin gerçekleşti 4 yumurtam sağ saglim hedefe ulaştı ve donduruldu :)
Nihayetinde 16 Eylül 2022 Cuma günü transferim gerçekleşti. Çift embriyo yerleştirildi bu arada .İlk gün sayılmıyor diye biliyorum yani bugün 4. Günüm her ne kadar çok rahatım takmıyorum desem de günümün yarısi burayı benzer hikayeleri okumakla geçiyor.
Bugün eczaneye gidip test almamak için o kadar uğraş verdim ki kendimle... Benimle şu anda aynı süreci yaşayan var mı ?kaçıncı gün test yapacaksınız veya yaptınız ?
Belirti yaşıyor musunuz ? İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız.❤️
Aynı gün transfer olmuşuz babada 12 gün sonra test yap dedilar ama Çarşamba veya Perşembe yapacam hepimize hayırlısı bakalım.

bir mucizem olsun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2022
14
29
22
Benimde test günüm 29 unda bu ikinci dondurlumus embiryo transferim ilki negatif sonuç almıştık inşallah 29 unda pozitif olur hepimiz güzel sonuçlar aliriz