Eylül ayı transfer bekleyenler :) Tüp Bebek sürecim

Yaa🤩 beni test için 28 inde çağırdılar sizin neden o kadar geç acaba merak ettim
Belirti olarak alt karnıma arada ağrı giriyor bir de dün geceden itibaren göğüslerim de hafif ağrı hissediyorum kasık ağrısı da böyle çok nadir arada giriyor
İnşallah olumlu sonuç alırız 😍
Benimde test günüm 29 unda bu ikinci dondurlumus embiryo transferim ilki negatif sonuç almıştık inşallah 29 unda pozitif olur hepimiz güzel sonuçlar aliriz

Selam kızlar, bende transfer için hazırlanıyorum cumartesi kontrolüm var doktorum rahim kalınlığına göre söyliycek fakat şansım biraz düşük sadece bir tane 3.gün embriyom var 😪

5.hün taze transfer çift embriyo sizin
Benim ilk transferim 3.gun dondurulmuş embiryo negatif oldu şimdi yine 3.gun embiryo transferi ikiz katıldı dondurulmus embiryo bakalım Perşembe günü sonuç ogrenicez doktorum test yapmamı yasakladı bence test etkiliyor bünyeyi yapmicam bilinç altın olumsuz oluyor

Benim ilk transferim 3.gun dondurulmuş embiryo negatif oldu şimdi yine 3.gun embiryo transferi ikiz katıldı dondurulmus embiryo bakalım Perşembe günü sonuç ogrenicez doktorum test yapmamı yasakladı bence test etkiliyor bünyeyi yapmicam bilinç altın olumsuz oluyor
Bide ilk transferimdeki gibi sürekli yatmiyorum ilk üç gün yatış sonra yavaş yavaş yürüyüş demişti doktorum ilk transferimde çok yattım bunda yürüyorum evin içinde

Bide ilk transferimdeki gibi sürekli yatmiyorum ilk üç gün yatış sonra yavaş yavaş yürüyüş demişti doktorum ilk transferimde çok yattım bunda yürüyorum evin içinde
Bende ilk ıkı güm dinlendi tabi gene yürüdüm evde korkma ayaga kalkınxca bebeklerin dökülmez dedi doktorum cok doğru. Sımdıde normal hayatıma döndüm salı günü 1hafta olcak cuma günü kan testi vermeye cagırmıştı. Sımdılık pozitif gözüküyor ama bilemiyorum tabi herşey nasip🥰

X