Eylül ayı transfer bekleyenler :) Tüp Bebek sürecim

Kızlar iğne etkisi geçmiş sanırım bembeyaz testim 4.günüm bugun😃 çatlatma iğnesininde 10.günü😂
Çoook erken daha canım böyle test yaparsan kendini üzersin hiç değilse 10.gününü bekle. Haklısın hepimiz için çok zor beklemek. Ben de 14 eylüle dondurulmuş çift embriyo transferi oldum. Pazar gününü iple çekiyorum. Hepimize sağlıklı gebelikler diliyorum ❤️

Benim de öyle alt karın özellikle ve benim ilk günden beri gaz problemim var şişkinlik normal diye biliyorum ben iğne de kullanıyorsanız
Benim de şiş karnım Allah korusun böyle adet olacakmışım gibi dün 8.gün karnım ağrıdı ama hemşire normal dedi. Adet günümüz geldi ondan sanırsam.

Çoook erken daha canım böyle test yaparsan kendini üzersin hiç değilse 10.gününü bekle. Haklısın hepimiz için çok zor beklemek. Ben de 14 eylüle dondurulmuş çift embriyo transferi oldum. Pazar gününü iple çekiyorum. Hepimize sağlıklı gebelikler diliyorum ❤️
Ne biliyim dün bi kızda okudum 4. 5.gün yapmış renk koyulaşmış😃😃heves ettiydim. Taze transfer çift embriyo. Dondurduk 6tanede canım olmazsa artık yine devam rabbim kucaklarımızı doldursun😍😍

Pkızlar test yaptım silik çizgi ve agzımda metal tat var ıgrenc midemi bulandırıyor baska belırtım falan yok

Merhaba Arkadaşlar daha evvel buraya bir çok kez umutlarla yazmıştım bir kez kimyasal gebelik geçirdim ve sonrasında bana Cook uzak gelen tüp bebek sürecine bir anda girdik.
Benim sürecim bundan 3 ay önce başladı. Pco hastasıyım adetlerim cok duzensiz. Histereskopi sonrası polipler görüldü öncelikle doktorum bunları alıp rahime çizik atacağını söyledi.
Ardından malum süreç başladı .
Gonal-f iğneler ,cetrodite vs yumurta toplama işlemin gerçekleşti 4 yumurtam sağ saglim hedefe ulaştı ve donduruldu :)
Nihayetinde 16 Eylül 2022 Cuma günü transferim gerçekleşti. Çift embriyo yerleştirildi bu arada .İlk gün sayılmıyor diye biliyorum yani bugün 4. Günüm her ne kadar çok rahatım takmıyorum desem de günümün yarısi burayı benzer hikayeleri okumakla geçiyor.
Bugün eczaneye gidip test almamak için o kadar uğraş verdim ki kendimle... Benimle şu anda aynı süreci yaşayan var mı ?kaçıncı gün test yapacaksınız veya yaptınız ?
Belirti yaşıyor musunuz ? İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız.❤️
Ayni gun transfer olmusuz. Test gununuz ne zaman ? Benim 1 ekim. 4 gun embiryo 2 adet🥰🥰🥰 kasik agrilari oluyor. Sizin belirti varmi ?

Ayni gun transfer olmusuz. Test gununuz ne zaman ? Benim 1 ekim. 4 gun embiryo 2 adet🥰🥰🥰 kasik agrilari oluyor. Sizin belirti varmi ?
Yaa🤩 beni test için 28 inde çağırdılar sizin neden o kadar geç acaba merak ettim
Belirti olarak alt karnıma arada ağrı giriyor bir de dün geceden itibaren göğüslerim de hafif ağrı hissediyorum kasık ağrısı da böyle çok nadir arada giriyor
İnşallah olumlu sonuç alırız 😍

Kızlarrr cok değişik ilk defa böyle net gördüm resimdekindem daha koyu aslında transfer günü dahil 6.günüm bugun çift taze emrbıyo çatlatma iğnemi 13ünde vurulmuştum sizce iğnenim etkisimi yoksa bebeklerim bana tutunmaya başlamışmıdır :KK43:

Eklentiler

• 4FF1CD4D-9123-4D56-AA51-F3ECAB7B212A.jpeg
    4FF1CD4D-9123-4D56-AA51-F3ECAB7B212A.jpeg
    37,4 KB · Görüntüleme: 390
Yaa🤩 beni test için 28 inde çağırdılar sizin neden o kadar geç acaba merak ettim
Belirti olarak alt karnıma arada ağrı giriyor bir de dün geceden itibaren göğüslerim de hafif ağrı hissediyorum kasık ağrısı da böyle çok nadir arada giriyor
İnşallah olumlu sonuç alırız 😍
Benim doktor hep oyle yapiyor. 14 gun sonrasina istiyor tahlili varsa yuksek beta hcg cikmasi hem hastada strese girmemis olur dusuk cikinca acaba yükselecek mi ? Ayni belirtiler bendede var. Insallah olumlu sonuc aliriz. Bu 3 deneme bu kez kaynanamda kaldim o bakiyor bana. Yuzlerini kara cikarman insallah 🤣🤣🤣 ilk guzel haber senden hadi bakalim.

Merhaba Arkadaşlar daha evvel buraya bir çok kez umutlarla yazmıştım bir kez kimyasal gebelik geçirdim ve sonrasında bana Cook uzak gelen tüp bebek sürecine bir anda girdik.
Benim sürecim bundan 3 ay önce başladı. Pco hastasıyım adetlerim cok duzensiz. Histereskopi sonrası polipler görüldü öncelikle doktorum bunları alıp rahime çizik atacağını söyledi.
Ardından malum süreç başladı .
Gonal-f iğneler ,cetrodite vs yumurta toplama işlemin gerçekleşti 4 yumurtam sağ saglim hedefe ulaştı ve donduruldu :)
Nihayetinde 16 Eylül 2022 Cuma günü transferim gerçekleşti. Çift embriyo yerleştirildi bu arada .İlk gün sayılmıyor diye biliyorum yani bugün 4. Günüm her ne kadar çok rahatım takmıyorum desem de günümün yarısi burayı benzer hikayeleri okumakla geçiyor.
Bugün eczaneye gidip test almamak için o kadar uğraş verdim ki kendimle... Benimle şu anda aynı süreci yaşayan var mı ?kaçıncı gün test yapacaksınız veya yaptınız ?
Belirti yaşıyor musunuz ? İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız.❤️
Aynı gün transfer olmuşuz babada 12 gün sonra test yap dedilar ama Çarşamba veya Perşembe yapacam hepimize hayırlısı bakalım.

X