Eylül ayında hamile kalanlarla şöyle bir toplaşalım bizde :)

Üzüldüm canım benim ama bebisin içinde çok mutlu oldum ne güzel hamile kalabiliyorsun sağlıkla ilerlesin inşallah gebeliğin 😊 seninki kaç haftalık oldu?
2 yıl aradan sonra oldu canım çok teşekkür ederim inşallah hepimizinki sağlıkla kolay şekilde geçer 🤲🏻 Bugün 7 haftalık oldu çok şükür senin 4 mü şimdi ☺️

2 yıl aradan sonra oldu canım çok teşekkür ederim inşallah hepimizinki sağlıkla kolay şekilde geçer 🤲🏻 Bugün 7 haftalık oldu çok şükür senin 4 mü şimdi ☺️
Maşallah inşallah sağlıkla zamanında gelir dünyaya 😍Daha bilemiyoruz ama adetin ilk gününe göre 5h+5g.

Merhaba bende varım normal gebe kaldim 2 çocuğum olacsk inşallah..dun adetime 2 gün vardı test yptim silik cikinca kan verdim beta 5,7 cikti.var mı boyle öğrenen erken ve düşük değerle?

kızlar Allah rızası için ya oturup ağlayacağım artık o derece yani benim gibi midesi şiddetli ağrıyan var mı varsa ne yapıyor nasıl üstesinden geliyorsunuz beni bi bilgilendirin ya?? hadi bulantı kusma neyse bi şekilde bastırıyorum dayanıyorum ama bu mide ağrısı beni öldürecek dayanamıyorum artık zaten normalde de mide hassasiyetim vardı ama hamile kalınca sanki 5 katına çıktı bir anda kahve içmem gazlı içecek içmem yağlı yemek yemem nedir bu çektiğim herşeye dikkat etmeme rağmen ağrım hiç geçmiyor yemek yemekten su içmekten soğudum midem sürekli büzüşüyor sanki yesem ayrı dert yemesem ayrı doktor mide koruyucu verdi ama hikaye ne yapıcam böyle bilmiyorum ben :KK43:((((((((((((

X