eylülde abant

birsen2505

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2009
137
1
selam hanımlar
balayı için abant olurmu
giden varmı abanta bana otel önerebilirmisinizkaydirigubbakcemile2

Çok güzel olur ben abanta daha önce gittim balayı için tekrar gitmeyi düşündük ama mesafe çok uzaksen istanbuldasın kafa dinlenecek bi yer yedi gölleride mutlaka gör harika bi yer.otel bilmiyorum ben günübirlik gitmiştim mutluluklar şimdidenkaydirigubbakcemile3

merhaba tatlım,ben boluda okuduğum için abantı iyi biliyorum...
ama yerinde olsam balayı için tercih etmezdim,emin ol çok daha güzel yerler var...
evet abantta çok güzel bı yer,doğası harika,ama otelden çıktığında yapcak hiç bişi yok göl manzarası ve gezen faytonlardan başka,şehre 20 km ama ordada hiç bişi yok,otelin içini bilmiyorum tabi,sakin ama balayı çok özel bişi bence,daha farklı olmalı...
yedigöllerde abanta 70 km felan ve yolu berbat,balayı için olmasada şahane yerler ama...
karar senin,mutluluklar...

ben de ekimde evleneceğim. balayı için nereye gitsek diye çok düşündük.
hava durumuna göre antalya tarafı düşündük, ama yağmurlu olursa keyifli olmaz diye karar verdik.
şuan için en yakın seçenek abant.
romantik olur diye düşündüm. ama deli gibi de balayı için yorum arıyorum nette. gidip de hüsrana uğramayalım.
orada balayı yapan kk üyesi varsa fikirlerini bekliyorumm.

canım biz balayı için abanta gittik. Taksim International Group Hotels - Abant Palace Otel de kaldık biz.zaten 2 otel bir dağ evi ve birde taksim köşk diye bir yer var. bizim gittiğimiz yerin geceliği 200 lira idi. büyük abant otelinde geceliği de 250 lira canım. kaldığım oteli tavsiye ederim. yemekleri de temizliği ve hizmeti de çok güzel...

MüebbetSevdam ben de balayı için aynı oteli istiyorummm Taksim International Group Hotels - Abant Palace Otel . ama balayı paketi hakkındda tam bir bilgiye ulaşamadım. balayınız nasıl geçti, otelin sizi karşılaması nasıl idi. yakın bir zamanda gtimiş biri olarak tavsiyelerine ihtiyaçımm var =) havuzu nasıldı özellikle. bir yerde pek temzi olmadıgını okumuştum ben.. neyse o önemlid eğil o kadar. çevresi çok güzel çünkü otelin. vakit güzel ve romantik geçer diye düşünüyorum =))

canım biz rezervasyon yaptırmadan gittik. rezervasyon yaptıracaktık abim gidip öyle yer ayarlayın fiyat daha uygun olur dedi. dediği gibi de oldu. 240 lira idi 200 lira yaptılar.karşılamaları felan çok güzeldi. çok temiz her yer. kahvaltı da akşam yemeği de açık büfe çeşit sınırsız.biz ne yiyeceğimizi şaşırmıştık kaydirigubbakcemile3 yürüyüş yerleri çok güzel. faytona binip ata binmek çok zevkli. tavsiye ederim. bizim otel odamız 203 idi ve göl manzaralarıydı. ilk gün sabahında 6 gibi uyanıp bulutların gölün üzerine indiğini izledik. çok güzel geçti. havuzuna ben gitmedim canım kadın erkek karışık olduğu için. akşamları canlı müzik çalıyorlar... var mı başka sorun tatlım

merhaba tatlım,ben boluda okuduğum için abantı iyi biliyorum...
ama yerinde olsam balayı için tercih etmezdim,emin ol çok daha güzel yerler var...
evet abantta çok güzel bı yer,doğası harika,ama otelden çıktığında yapcak hiç bişi yok göl manzarası ve gezen faytonlardan başka,şehre 20 km ama ordada hiç bişi yok,otelin içini bilmiyorum tabi,sakin ama balayı çok özel bişi bence,daha farklı olmalı...
yedigöllerde abanta 70 km felan ve yolu berbat,balayı için olmasada şahane yerler ama...
karar senin,mutluluklar...

neden öyle düşünüyorsun ki arkadaşım...bence abant sonbaharda tercih edilebilecek en güzel yer...sen öğrenciyken arkadaşlarınla daha eğlenceli mekanlar tercih etmiş olabilirsin ...sonuçta öğrencilik yılları ..hepimiz sıkılabiliriz o yaşlardayken sessiz yerlerden ama unutma onlar balayına gidecek doğayla başbaşa sakin sessiz ,başbaşa kalıcaklar...
bence tercih etmeliler ve büyük abant oteli çok güzel bir otel tavsiye ederim ...kaydirigubbakcemile2

canım biz rezervasyon yaptırmadan gittik. rezervasyon yaptıracaktık abim gidip öyle yer ayarlayın fiyat daha uygun olur dedi. dediği gibi de oldu. 240 lira idi 200 lira yaptılar.karşılamaları felan çok güzeldi. çok temiz her yer. kahvaltı da akşam yemeği de açık büfe çeşit sınırsız.biz ne yiyeceğimizi şaşırmıştık kaydirigubbakcemile3 yürüyüş yerleri çok güzel. faytona binip ata binmek çok zevkli. tavsiye ederim. bizim otel odamız 203 idi ve göl manzaralarıydı. ilk gün sabahında 6 gibi uyanıp bulutların gölün üzerine indiğini izledik. çok güzel geçti. havuzuna ben gitmedim canım kadın erkek karışık olduğu için. akşamları canlı müzik çalıyorlar... var mı başka sorun tatlım

çok tşk ederimmm. ayy şimdi heyecan yapmaya başladımm. oraya gitmek için. aslında çok severim böyle ormanlık yerleri, doğa ile içiçe olmayı. o blie yeterli bnm için. ama tabi balayı olunca biraz özeniyor insan. otel olarak önerin için tşkler.
konaklama YP, kahvaltı+akşam yemeği. öğle yemeklerinde ne yaptınız. çevrede gidilecek yerler varmış, göle gelmeden önce alabalık yenilebilecek ya da kendin pişir kendin ye tarzı yerler. onun dışında. otelde ara öğünler ne durumda. çok pahalı imiş diye duydum da. kendim gitmediğim için hiç bilmiyorumm. yeme-içme masrafarını da merak ettim biraz ben... düğünde gelen paraların hepsini yemeyelim oralarda kaydirigubbakcemile3

beyel bence de, balayı biraz dingin geçmeli. biraz başbaşa kalmanın keyfini sürebilmeli insan..
antalya tarafına balayı için giden arkadaşlarımın çoğu, rahatsız olmuştu. oteldeki kalabalıktan, yabancı turistten falan.. =)
ilk başta kapadokya düşünüyordum. ama oraya gitmişken hakkını vermek koşturmacalı geçer diye, çünük gezecek görecek çok yer varrr.. en son işte abanta karar verdik. gitmedne önce güzelce araştırmaya çalışıyorum böyle işte.

neden öyle düşünüyorsun ki arkadaşım...bence abant sonbaharda tercih edilebilecek en güzel yer...sen öğrenciyken arkadaşlarınla daha eğlenceli mekanlar tercih etmiş olabilirsin ...sonuçta öğrencilik yılları ..hepimiz sıkılabiliriz o yaşlardayken sessiz yerlerden ama unutma onlar balayına gidecek doğayla başbaşa sakin sessiz ,başbaşa kalıcaklar...
bence tercih etmeliler ve büyük abant oteli çok güzel bir otel tavsiye ederim ...kaydirigubbakcemile2

o da doğru,haklısın tatlım....ben sevgilimden de dolayı daha fazla hareketlilik tercih ediyorum sanırım,çadır kamp ta kalmayı oraya tercih ederim mesela kaydirigubbakcemile
bakalım biz büyünce nolcaz CADIARZU

çok tşk ederimmm. ayy şimdi heyecan yapmaya başladımm. oraya gitmek için. aslında çok severim böyle ormanlık yerleri, doğa ile içiçe olmayı. o blie yeterli bnm için. ama tabi balayı olunca biraz özeniyor insan. otel olarak önerin için tşkler.
konaklama YP, kahvaltı+akşam yemeği. öğle yemeklerinde ne yaptınız. çevrede gidilecek yerler varmış, göle gelmeden önce alabalık yenilebilecek ya da kendin pişir kendin ye tarzı yerler. onun dışında. otelde ara öğünler ne durumda. çok pahalı imiş diye duydum da. kendim gitmediğim için hiç bilmiyorumm. yeme-içme masrafarını da merak ettim biraz ben... düğünde gelen paraların hepsini yemeyelim oralarda kaydirigubbakcemile3

canım ara öğün yemedik desek inanırmısın :KK70: kahvaltıda tıka basa doyuyorduk o yüzden akşama kadar pek ihtiyacımız olmuyordu sadece su istiyorduk oda 2 ya da 3 tl olması lazım.odaya servisler baya pahalı. sabah 7:30 dan 10 a kadar kahvaltı saati akşamda 7:30 dan 10 a kadar kahvaltı saati. biz yemeğimizi yiyip dışarıda yürüyüp ya da bahçede sallanıp geliyor tatlı ve meyvemizi yiyorduk o saatler içerisinde. 2öğün yetiyor yani canım. zaten kahvaltı için erken kalktığından dolayı 3-4 gibi uyku geliyor ve uyuyorsun birazkaydirigubbakcemile

bizim yine niyetimizde var inşallah yine gideceğiz aynı otele zemuszemus ama oralar 1 hafta kadar kalınabilecek yerler değil canım 3-4 gün kafi sıkılır insan diye düşünüyorum. :KK66:

kararımızı verdik biz de. bgn yer ayırtacaktı nişanlım. balayına abant.dayızz =))
4 gün düşündük biz de müebbetsevdam. tşkler ilgin için.
inş güzel bir balayı olur.. =)))

sevindim canım. giderken yanına ütü almayı unutma derim. ütüyü otele yaptırırsan parayla yapıyorlar çünkü. birde kışlıkta al yanına akşam yürüyüşe çıktığınızda lazım olacaktır :KK66: bize ağustos sıcağında lazım oldu :) şimdiden iyi eğlenceler canım

ütü para ile ise, atarız bavula ütüyü =))) kışlık kesin lazım. şimdiden ist. bile serinken akşamları, orası için kışlıklar şarttır.

resimm bir harikaaaa. hayalimde öyle bir abant var şuan.
inş. sonbaharın güzelliğini yaşama şansımız olur. yağmur falan olmazsa eğer =)))

Bir BOLU lu olarak ABANT ı herkese tavsiye ederim ,romantizm yaşamaksa amaç, süper olur ,
ama 3-4 günden sonrası bayar ..yol üzerinde alabalık çiftlikleri var uğrayın derim..şimdiden iyi eğlenceler ..

canım orası abant değil yedigöller...kaydirigubbakcemile3
ama abant ta o kadar güzel...

internette görsellerden ararken abant yazıyodu altında...sitenin yalancısıyım walla yanlış olduysa ksrbkmayn kaydirigubbakcemile3

X