Eylülde tedaviye başlayıp EKİMDE Sonuç alanlar burda buluşalım

yok canım benim.yani bunun özel testleri var ama her zaman herkeze yapmıyorlar.şu genetik testler var ya onlardan biride bununla ilgili işte.tüp bebekte genel olarak ne olur ne olmaz diye verirler aspirini çünkü faydası var zararı yok.ama belki senin dr.un özellikle vermiyordur.bunu ona sorman lazım.

kızlar slm bende varımmmm bugün yarın adet olacam ondan sonra kontrole gidecem nasipse başlıyoruz yaniiiiii

saolun kızlar inşş hepimiz için hayırlısı olur
geçen nisan ayındada yazmıştım bebeğim bana geldi ama bıraktı gitti sonra inşş buraya yazdığımda uğurlu gelir bebeğim gelir ve birdaha gitmez

selam arkadaşlar ben de aşılamaya bu ay başladım ve umarım ekim hepimiz için müjdelerle gelir bu arada ben de bebek aspirini kullanıyorum doktorum kanı sulandırması ve rahimin daha iyi kanlanmasını sağlamak için dedi bugün kontrole gitmiştim benim myomum var o biraz endometriuma baskı yapıyor gibi ama bakalım dedi onun dışında 10, 11, 12 mm solsa ve 13 mm sağda 4 yumurtam var umarım bu myom bir sorun çıkarmaz

arkadaşlarda bende varım. bir iki gün içinde adet olurum. sonra tedaviye başlıyorum. dondurulmuş embriyolarımla kısmetse. ekim ayında da sonuç alacağım inşallah.

selam arkadaşlar ben de aşılamaya bu ay başladım ve umarım ekim hepimiz için müjdelerle gelir bu arada ben de bebek aspirini kullanıyorum doktorum kanı sulandırması ve rahimin daha iyi kanlanmasını sağlamak için dedi bugün kontrole gitmiştim benim myomum var o biraz endometriuma baskı yapıyor gibi ama bakalım dedi onun dışında 10, 11, 12 mm solsa ve 13 mm sağda 4 yumurtam var umarım bu myom bir sorun çıkarmaz
SI34
Aramıza hoş geldin canım
Tedavin hayırlı olsun a.s.

arkadaşlarda bende varım. bir iki gün içinde adet olurum. sonra tedaviye başlıyorum. dondurulmuş embriyolarımla kısmetse. ekim ayında da sonuç alacağım inşallah.
tedavin hayırlı olsun gelincik
bende dondurulmuşları denicem
EKİMDE hamiş patlaması yaşarız inşallahalkisalkisalkis

merhaba kızlarrrr.hoşgeldiniza.s. inşallahhh ekimin sonuna kadar hepimiz hamileyiz diye bağırırız :ecrin_bebek: :emir_bebek: :Saruboceq:

ayyy ne güzel olur ben buaradaki güzel haberleri gözlerim dolarak okuyorum inşallah ben de güzel haberler verebilirim

bu bana göre bi topik olmuş çünküüüüü eylülde başlıycam ama sonucumu ekimde alıcam vereliniortak

slm kızlar yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza inşş hepimiz güzel haberler veririz

tedavin hayırlı olsun gelincik
bende dondurulmuşları denicem
EKİMDE hamiş patlaması yaşarız inşallahalkisalkisalkis

sağol canım. ilaç olarak ne kullanıyorsun. transferin ne zamana yapılacak adetinin kaçıncı günü?

X