Eylülde tedaviye başlayıp EKİMDE Sonuç alanlar burda buluşalım

merhaba sweet33
hemşeriyiz bende mersinliyim
nerde tedavi olacaksın

canım aslen malatyalıyım ama eşim buralı hemşoyuz ama :) ailem malatyada oldugu için 2.denememi orda yaptırıcam Doğu fertil tüp bebek merkezinde bakalım inşallah hepimiz için hayırlısı olur

kızlar hepinizin tedavisi şimdiden hayırlı olsun bende temmuzda tüp bebk deneyip hamiş kalanlardanım rabbim bu duyguyu size en yakın zamnda yaşatsın inşallah

canım aslen malatyalıyım ama eşim buralı hemşoyuz ama :) ailem malatyada oldugu için 2.denememi orda yaptırıcam Doğu fertil tüp bebek merkezinde bakalım inşallah hepimiz için hayırlısı olur

anladım canım olumlu sonuç alacaz hayırlısıyla

sağol canım. ilaç olarak ne kullanıyorsun. transferin ne zamana yapılacak adetinin kaçıncı günü?

canım ben doğum kontrol hapıyla başladım (ilk tedavidede neden olduğunu bilmiyorum)
geçen CumA BaŞladık ayrıca Folik Asit(solgar) iÇİyorum
aYIN 19da kontrole GİTÇEM sONra LucRİn iğNeyE Başlcam
transferimi tam hesaplamadık ama Ekim ortalarını bulacak gibi:dance:

kızlar hepinizin tedavisi şimdiden hayırlı olsun bende temmuzda tüp bebk deneyip hamiş kalanlardanım rabbim bu duyguyu size en yakın zamnda yaşatsın inşallah

sağol canım teşekkürler
sağlıklı hamilelik geçirmeni canı gönülden diliyorum:CüvCüv:

Ekimde hamiş kalmak isteyenler
1) rokoko:nazar:
2) lansor17:nazar:
3) nrcnözbk:nazar:
4) sl34:nazar:
5) gelincik 238:nazar:
6) sweet 33:nazar:

Son düzenleme:
ay rokokoooooooo ne güzel olur ya ekimde hamile olabilsem:lepi:

bu bana göre bi topik olmuş çünküüüüü eylülde başlıycam ama sonucumu ekimde alıcam vereliniortak
hoşgeldin canımmma.s.
inşallahhh tatlım.bizlere dua etmeyi unutmaopuyorumnanaktan
Ekimde hamiş kalmak isteyenler
1) rokoko:nazar:
2) lansor17:nazar:
3) nrcnözbk:nazar:
4) sl34:nazar:
5) gelincik 238:nazar:
6) sweet 33:nazar:

canım çok güzel bir liste olmuş.sen bu listeyi ilk sayfadaki ilk mesajına eklesene hem ordan takibi daha kolay olur kimin ne zaman transferi olmuş sonuç ne olacak onlarıda ekleriz birbirimizden güzelce haberdar oluruzkaydirigubbakcemile5

canım benim yaparsın mutlaka kolay.... ilk mesajına gidiyorsun en atta edit yazısına tıklıyorsun.son kelimenden sonra entere basıp yeni eklemek istediğin şeyleri yazıp kaydete basıyorsun bu kadar.... daha sonra her yeni eklenen kişi için yaparsın aynı şeyi canım.ama yinede olmazsa yaparım tabiki seve seve

kızlar yarın lucrinime baslıyorum kısmer olursa haftayada ailemin yanına gitcem hastanede orda bakalım çok heyecanlıyım

inşallah lansorcm inşallah hepimizin en mutlu haberlerini alırız inşallah

aaa neden kimse yok topikte herkes nerdeeeee :1shok:

X