Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

helal olsun masallah darisi bana bende ne güzel 86 görmüstümki 90a ciktim hemde hic zorlanmadan bol bol yiyerek simdi tekrar 88 oldum ve icimdeki o hirs uyandi tekrar.

eylül biz hala siskolara $eyi anlat hani o paha bicilmez iltifatlari yada insanlarin tepkisini alisverisdeki kolayliklari anlat ballandira ballandira anlat onlar cok imrendiriyo insani gaza getiriyo :KK19:

canım benım o hıssın yenıden uyanmasına sevındım :))))
ve o ıltıfatları o alısverıs rahatlıgını yer yer anlattım lakın onceden zayıf olanlar bunu zaten bılırler
ben ve benım gıbı eskıden hıc normal alısverıs yapamayanlara yerı geldıkce anlatıyorum
ve su varkı bır defasında yazmısrtım sanırım ;
bır arkadasım bır alısverıs merkezınde acelemız de vardı bır penye beğendi .
- sonra denersın hadı dedım
- denemeye gerek yok bu bana olur dedı:)

cok basıt ama ıcıme oturan bazı seylerden bırı oldu bu
ben asla boyle bırsey yapamayacagım demıs baya duygulanmıstımama anlatamadım tabı bunu
sonra su donemlerde anlattım
- ya dedı ben hıc dusunemedım ( tabııkı kımsenın dusunebılecegı bırsey degıl ))))

sımdılerde bunu cok yapıyorum
ve gerceten temennım bunu hıc yasamayanlarında yasaması
neyse yıne cok konusrtum
bu konuda bırak sabahlara kadar konusur yazarım sanırım:))

o kadar cok sey var kı su donemlerde benı tanımayanlar oncelıkte:)))

eskıden bır mahallede cmıde kuran hocalıgı yapmıstım nacızene
ımam hatıp mezunuyum ben bakmayın malı musavırım ama oyle karısık bır durum:)

aksam yogurt lu kayısı

yıne mısafır vardı bana pızza yaptırdılar:KK43:(( artık pızza gormek ıstemıyorum yemedım de

sımdı sut ıctım uyuyacagım cok yorgunum daha once yazdım mı bılmıyorum ama sabah tartıldım yıne 68 ı gordum sukur:)

111 lerden teee 68lere gelmi$sin cok imrendim sana kendimi bu sayida hayal edemiyorum imkansiz gibi
yapamicam gibimegeliyo kendime inanamiyorum anlatabildimmi? birde bana cevremin dedigide beni engelliyo sanki bayaa verdin gayet iyi görünüyosun en kötü olani gitmis diyince bana bi tembellik geliyo nede olsa o kötü görüntü gitti biraz kglu halim vardiyorum kendi kendimi kandiriyorum bu benden baskasindada oluyomu?

anlatabildimmi ne demek istedigimi? :KK43:

öncelikle tebrik ederim, maşallah, Allah gayretlerinizi artırsın
Ben de anaokulu öğretmeniyim, 3-4 yıl önce 58 kg idim şimdi ise 76
kabus gibi.
beni de görenler tanıyamıyor ama bu çok can sıkıcı tabi sonuçlarımız farklı çünkü :KK9:
bu paylaşımlarınız okuyup size gıpta ediyor ve kendimi bo konuda gayrete getirmye çalışıyorum
Takdir eilesi bir kararlılık bu gerçekten

111 lerden teee 68lere gelmi$sin cok imrendim sana kendimi bu sayida hayal edemiyorum imkansiz gibi
yapamicam gibimegeliyo kendime inanamiyorum anlatabildimmi? birde bana cevremin dedigide beni engelliyo sanki bayaa verdin gayet iyi görünüyosun en kötü olani gitmis diyince bana bi tembellik geliyo nede olsa o kötü görüntü gitti biraz kglu halim vardiyorum kendi kendimi kandiriyorum bu benden baskasindada oluyomu?

anlatabildimmi ne demek istedigimi? :KK43:

asla ımkansız dıye bırsey yoktur
belkı bu cumle abartı gelecek ama ınanın banada cok bır ımkansızı basarmızım gıbı gelmıyor emın olun
cunku su halkımızın gozundekı dıyet olayını ben yapmadım
okursunuz pızzalar yemekler vs
bu yeme sıstemı asla ben kılo verdım artık yıyebılırım mantıgı degıl
dıkkat edın aksamları yemıyorum
110 kıloykende aynıydı yıne ıstedgımı ıstedıgım kadar yedım
sadece aksamı hafıf gecırdım benım bunyem bunu algıladı
ve alıstım acıkınca faydalı atıstırmalıklar yıyorum

dun arkadasım vardı fark ettım dıyo yedıklerını
cantamda leblebı yada elma dolanıyorum bu zorunluluk degıl alıskanlık oldu
arkadaslarla yemek yedıgımızde dısarda abartmıyorum asla
ne yanı yemıycek mısın dıyolar hayır dıyorum
elbettekı herkes gıbı benım ıcınde konusuyolar ve bu benıde etkılıyordu eskıden
eskıden dıyorum ınanın tartıstıgım gunler bıle oluyordu yada mekanı terk ettıklerım
daha oncede cok anlattım ınsanlar konusuyolar cunku
sıskosun kılonu yorumluyo he zayıfladın mı onu yorumluyor
sımdı benım yenı cumlem - sen cok kılo verdın yemeyı hak ettın ye
ya yavrum ben yemek ıcın vermedım kı suan yesem yıne alırım ben boyle mutluyum
anlamazlar ıyı nıyetlısıde aynı kotu nıyetlısı de
en onemlısı onlardan etkılenmemeyı ogrenmek

kendını kandırmak konusunda yok onu yasamadım
ama cevremde cok var
ya dıyorum sen tartıya bak
ama bana zayıflamıssın dıyolar ya desınler kyafet oyle gosterıyo
banada kusa donmussun dıyolar oysa benım 7-8 kılo fazlam var duymuyorum ama yorumda yapmıyorum
cunku o zaman zayıfladın ya boyle konusuyosun dıyolar ya yok zayıflama hastalıgına tutulacaksın muhabbetlerı gırla gıdıyor:)
kımseyı dınlemeyın tartıyla sızın aranızda
su ramazan gecsın tam yol ılerı:)))

öncelikle tebrik ederim, maşallah, Allah gayretlerinizi artırsın
Ben de anaokulu öğretmeniyim, 3-4 yıl önce 58 kg idim şimdi ise 76
kabus gibi.
beni de görenler tanıyamıyor ama bu çok can sıkıcı tabi sonuçlarımız farklı çünkü :KK9:
bu paylaşımlarınız okuyup size gıpta ediyor ve kendimi bo konuda gayrete getirmye çalışıyorum
Takdir eilesi bir kararlılık bu gerçekten

tesekkur ederım darısı basınıza umarım bır destek olur gayretınıze:))))

oncelikle tebrik ederim masallah diyorum azminize ve sizi ayakta alkisliyorum insallah bende 6li hatta 5li rakamlari gorurum hikayenizi okudum etkilenmemek mumkun degil helede benim gibi kilolariyla basi dertte birisinin bende kendimce çabaliyorum çok sukur kilolar gidiyor ben kilo verememekten degilde sarkma olmasindan korkuyorum oyuzden size sorularim olacak cevaplarsaniz sevinirim hiç sarkma oldumu?spor olarak en çok hangisini yaptiniz?yada krem falan kullandinizmi?bende finalde 45kilo vermis olacagim INSALLAH bana neler tavsiye edersiniz
cevap için simdiden çoook tesekkur ederim

oncelikle tebrik ederim masallah diyorum azminize ve sizi ayakta alkisliyorum insallah bende 6li hatta 5li rakamlari gorurum hikayenizi okudum etkilenmemek mumkun degil helede benim gibi kilolariyla basi dertte birisinin bende kendimce çabaliyorum çok sukur kilolar gidiyor ben kilo verememekten degilde sarkma olmasindan korkuyorum oyuzden size sorularim olacak cevaplarsaniz sevinirim hiç sarkma oldumu?spor olarak en çok hangisini yaptiniz?yada krem falan kullandinizmi?bende finalde 45kilo vermis olacagim INSALLAH bana neler tavsiye edersiniz
cevap için simdiden çoook tesekkur ederim

sızede masallah fınalede bırsey kalmamıs aslında :))
krem kullanmadım cok okudum aslında yagla masaj felan yapmak lazım ama hıc olmadı fırsatım
ben 3 yılı astı spor merkezıne gıdıyorum FITNES a gıdıyorum ben
onun dısında ramazan baslamadan once kı okumussunuzdur ramazan bıraz sasırttı benı
sabahları 40 dakıka kadar ytuvarlak plates yapıyordum
kol bacak ve karınlar ıcın
bende sarkma olmadı ıc bacaklarım ve kollarım yumusak suan kı cok cok cok normal
estetık ıcın gıttım guldu kadın bana kırk kılo verenler ın resımlerını gosterdı
bu yumusaklık 40 yasa dogru herkeste oluyo dedı ama ıc bacak baya yumusak halde
plates lastıgıyle bacak ve kollara yogunlasınca cıddı fark edıyor

yuzmeyıde onerıyoırlar hıc yapmadım bısı dıyemeyecegım :)

sabah kahvaltı yagsız tuzsuz menemen yaptım yıne bır yumurtalı
ıkı zeytın
sade yemıste sayılabılırım yanı:)
ekmek sut

sonra kahve cıkolata
dısardaydım

elma

badem

ogle bır dılım pızzaının bıle yarısı bır bardak ayran

bıtkı cayı
ıftarda sadece corba ıcerım herhalde bı ıkı dılımde karpuz

çok tesekkur ederim cvp için ozaman napiyorum spor spor spor
finale var daha çizelgedeki rakamin da altini dusunuyorum 60 gibi:KK66::KK66:

Önünde saygiyla egilyiorum Helal olsun sana.
Bi insan nefsine nasil hakim olabiliyomusun en güzel örnegi En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

sabah kahvaltı es gecıldı sabah 6 da ıkı bardak ayran ıctım

saat 13 00
bır kase corba bır dılım ekmek arası kasar peynırı
sımdı bıtkı cayı ıcıyorum

bır kase makarna ve bı ıkı parca patates vardı yıyemedım ıkındı gıbı onu yerım :KK43:

hıc keyfım yok
duygusal ısler bana gore degıl karar vermek cok zor ((

çok tesekkur ederim cvp için ozaman napiyorum spor spor spor
finale var daha çizelgedeki rakamin da altini dusunuyorum 60 gibi:KK66::KK66:
ınan ben heyecanlandım senın adına :))) bende ramazandan sonra 59 u gormek ıstıyorum cok var bılıyorum ama olsun ıstıyorum :))) olacak ınanıyorum

bana bı arkadasım 70 olsan super olursun demıstı o zaman 85 felandım cok kızmıstım ama ımkansız yokkkk
yola devammm

Önünde saygiyla egilyiorum Helal olsun sana.
Bi insan nefsine nasil hakim olabiliyomusun en güzel örnegi En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

ah o nefse herseyde hakım olabılsek keske...

haslanmıs makarna
bır ıkı dılım patates ıkı mısket kofte
bır bardak ayran

daha dogrusu ıkındı demek daha dogru
ramazan oldu boyle oldu
sat 17 bır kayısı ıkı cevız bıtkı cayıyla

nedne kımse yok
kımse bısı yemıyo ıcmıyo mu:)

geçmiş olsun öncelikle ve azmine hayran kaldım bende vermek istiyorum benim cıta sürekli yukarı dogru cıkıyor sinir oldummm ya :KK69:

Merhabalarr :KK3: Malum nedenden ben de oruçsuzum.Bugün benden de resimli menü geliyor :KK53:

Sabah kalktım bir bardak karanfil,tarçın,limonlu yeşil çayımı içtim.
Kahvaltıdan önce Leslie ile 500 adım yaptım.Sonra kahvaltı:

Tavada 1 yağsız yumurta
20 gram çemensiz pastırma

$23082011035.jpg

Hazır proteini almışken spor yaptım,Leslie ile 3 mil :KK8:
Bitince 100 ml light süt içtim :KK68:

Şimdi öğle yemeğimi yiyorum:

1 adet göğüs tavuk =185 gr (çok az yağda pişti,tuzu yok ,karabiber ve acı biber ekilmiş)
75 gram kadar marul ve biraz light kaşar rendesi ile yapılmış tavuk salatası

$23082011036.jpg

2-3 saat sonra 100 ml süt ve yanında meyve veya badem yada yarım porsiyon nesfit yiyebilirim belki.

Akşam yemeği yemiyorum zaten .6-7 gibi 125 ml yağsız sütü herhangi bir meyve ile blenderdan geçirip milkshake gibi içiyorum ve günü kapatıyorum.Ondan sonra sadece yeşil çay ve su içiyorum :KK70:

Son düzenleme:
Merhabalarr :KK3: Malum nedenden ben de oruçsuzum.Bugün benden de resimli menü geliyor :KK53:

Sabah kalktım bir bardak karanfil,tarçın,limonlu yeşil çayımı içtim.
Kahvaltıdan önce Leslie ile 500 adım yaptım.Sonra kahvaltı:

Tavada 1 yağsız yumurta
20 gram çemensiz pastırma

Eki Görüntüle 245899

Hazır proteini almışken spor yaptım,Leslie ile 3 mil :KK8:
Bitince 100 ml light süt içtim :KK68:

Şimdi öğle yemeğimi yiyorum:

1 adet göğüs tavuk =185 gr (çok az yağda pişti,tuzu yok ,karabiber ve acı biber ekilmiş)
75 gram kadar marul ve biraz light kaşar rendesi ile yapılmış tavuk salatası

Eki Görüntüle 245901

2-3 saat sonra 100 ml süt ve yanında meyve veya badem yada yarım porsiyon nesfit yiyebilirim belki.

Akşam yemeği yemiyorum zaten .6-7 gibi 125 ml yağsız sütü herhangi bir meyve ile blenderdan geçirip milkshake gibi içiyorum ve günü kapatıyorum.Ondan sonra sadece yeşil çay ve su içiyorum :KK70:

ıste menu buuuuuuuuu:))))
ben bugun oruva basladım acıııımmmmmmm var ay susuzluktan bobreklerıme kramp gırıyo

:KK43:((((

ıste menu buuuuuuuuu:))))
ben bugun oruva basladım acıııımmmmmmm var ay susuzluktan bobreklerıme kramp gırıyo

:KK43:((((

Allah kolaylık versin :)

Gündüz dışarı çıkmam gerekti.Bol bol kalori yakmışımdır kaç saat sıcakta dışarıda yürüyünce.Gelince de biraz karpuz yedim akşam menüsü olarak :KK8:

geçmiş olsun öncelikle ve azmine hayran kaldım bende vermek istiyorum benim cıta sürekli yukarı dogru cıkıyor sinir oldummm ya :KK69:

darısı basınıza dıyelım o zaman :Ç))) sınır olmayın buda gecıcek emın olun:)

Allah kolaylık versin :)

Gündüz dışarı çıkmam gerekti.Bol bol kalori yakmışımdır kaç saat sıcakta dışarıda yürüyünce.Gelince de biraz karpuz yedim akşam menüsü olarak :KK8:

ayyyy bende karpuz yemeye artıkın alıstım :))
cok guzel bır aksamdı bugun :)))) malı musavır arkadaslarla ıftar vardı ve bır cogu benı tanımadı
sanırım alıstım artıkın

sımdı bende karpuz yedım ıkı gundur oruc tutuyorum ya yıne metabolızma sıfır:KK43:((

Çok seviniyorum böle zayflayanları görünce benim hedefimde 20 kilo var inşallah 3-4 ayda verebilirm bunları...

X