Eyüp sabri tuncer vucut parfümlerinde indirim 2,5 lira.

tavsancan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2010
2.630
1.191
41
Arkadaşlar bugün bir siteden indirim olduğunu duydum eyüp sabri tuncer limon kolonyaları diye biliriz ama bir çok vucut parfümü varmış,
ve kk'da da araştırdığıma göre deneyenler memnun kalmış, vucut kremleri ve vucut parfümleri çok beğenilmiş özellikle.

Ben girdim buraya yazmadan evvel baya bir alışveriş yaptım siteden :KK49:
En çok
SILKY TOUCH
cherry pıe
HOT KISSES
parfümlerin tavsiyeleri olmuş internette ve kk'da. Onlardan da aldım duş jeli de zaten 2,5 lira.

Neyse bir bakmak isterseniz sitenin anasayfasından tıklanıyor %85e varan yaz indirimi diyor bugün başlamış.
http://shop.eyupsabrituncer.com/
:KK76:

Evet evet geldi, demin duş alıp parfümü sıktım vucuduma iyice, şahane kokular içinde oturuyorum şu anda öyle mutluyum memnunum ki bu alışverişimden anlatamam,
resmini de çekmiştim ekleyeyim bakın.

Eki Görüntüle 1632361
6kpP7E.jpg

Vucut spreyleri zaten başlıbaşına parfüm gibi muhteşemler, sadece ismi vucut parfümü ve şişeleri hepsinin o kadar büyük ki, ben çok forum gezdim de o şekilde aldım bu ürünleri çk araştırdım çünkü ne bir yerde reklamını gördüm ne de kullandım o yüzden çok araştırdım her kullanan çok memnun kalmış ve listelerini çıkardım en çok tutulan ürünlerin, kk'da da konuları varmış okudum, duş jeli kalıcı vucut spreyleri muhteşem zaten Hot Kisses'e taptım ben... Şampuanlar boyalı saçımı yumuşacık ve hacimli yaptı, daha ne isterim ben zaten kampanyalı aldım. Bayıldım yani, takip edicem ben daha kampanyalarını kaçırmam yani... :KK76:

Kaç günde geldi ve kargo ücreti ne kadarmış ki... ben de siparis vereceğim ona göre

Alışveriş yaparken ben genelde kargo ödemekten kacinirim, yanı mailime veya cebime kargo ücretsiz diye haber geldiğinde o siteden alışveriş kesinlikle yaparım ki baya sıkça alışveriş yapıyorum sitelerden :KK51: ama kargo ucreti varsa genelde almam ama bu tum urunler varken tahmin et kaç ödedim 20 lira :eek: Kargoyu ödedim o halde bu tutar çıktı, kargosu 7 lira. Ama açıkçasi şampuan ile el ve vucut kremine para vermedim cunku hediye gonderdiler :KK200: Ben tester el vucut kremi ve zeytinyaglu şampuani istedim testerler de baya bol o da 0,01 kuruş şaka gibi hehe

X