Vücut Kremleri Victoria's Secret=Eyüp Sabri Tuncer Parfume Jewels Set

Vücut kremleri, losyonlar

zanycem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
120
0
35
Kızlar victoria's secret ın body mistlerini almanın bir yolunu ararken bir blogda gördüm ki eyüp sabri tuncer de body mist üretiyormuş :) hemen internet sitesine girdim bir göz atayım diye ve mutluluk:) 4 Ağustosa kadar ,normalde 40 lira olan içinde bir adet body lotion bir adet el kremi ve bir adet body mist olan parfume jewels set 19.5 liraya düşmüş veee bir alana bir bedava :) Yani iki set toplam 19.5 lira..
O kadar çok çeşit var ki 30 tane falan sanırım:) Body mistin de losyonların da şişeleri victoria's secret ın şişesinin birebir aynısı.. ben bugün sipariimi verdim.. Setlerimin biri pure love diğeri cherry pie :) setlerim gelince resimlerini de çeker koyarım kokuları hakkında da bilgi veririmm..
Bir de Türk malı olması beni acayip mutlu etti elimden geldiğince destek olayım dedim ne yalan söyleyim:) olumunekankayizsmile

canim mutlaka kokularini bildir bizede çok merak ettim bende :))))))

Kızlar ürünlerim geldii perşembe gün.. Öncelikle ürünlerin gramajlarının devasa boyutlarda olduklarını belirtmek isterim:)
Pure love kokusunu ben pek beğenmedim leylak lavanta karışımı bir koku seven sever ma bana oldum olası ağır gelir kardeşime verdim havalara uçtu:)
Cherry Pie kokusunu çook beğendim kiraz gibi de çiçek gibi de çok hoş bir koku hele body mist yaz için çok ideal serin serin günde 5 kere sıkıyorumdur:)

Bu arada kampanya da 30 Ağustos'a kadaar uzatılmış ben bütün koularını merak ediyorum alıp deneyenler olursa paylaşırlarsa sevinirim:KK66:

ben Eyüp Sabri'nin kışın yaptığı kampanyadan almıştım iki set cnm. biri spring shower ama çok hoş bi koku değil, hafif; diğeri hot kisses... muhteşem ama ağır... ağır koku seviyorsan kaçırma...
şimdi yine sipariş verdim passionate love -arkadaşım tavsiye etti,ağırmış- diğerini de ben seçtim
Silver Rain... bu hafif gibi... ben ağır koku seviyorum, özellikle kışın çok kullanışlı... silky touch çok güzelmiş ama listede yok... listede bazı kokular yok sanki ben de göremedim... birkaç ay sonra tekrar bi kampanya yaparlar... şimdi 2 set al koy bi kenara :1hug:

Bu arada sepete bir de okyanus ferahlığı oto kokusu almıştım süper kokuyor gerçekten arabama binenler parfümün mü kokuyor çok güzel diyorlar:) Ben çok çok hafif kokulardan hoşlanıyorum silky touch çok hafife benziyor mesela ama söylediğin gibi set listesinde yok..
Bu arada mart gibi 5tllik alışveriş yapana set gönderiyorlarmış hediye kçırdım ben onu hiç bilmiyordum:KK43:
Ama şimdi de koca set 10 liraya geliyor çok uygungerçekten kampanya biteden bir set daha alacağım umarım silky touch stoğa girer..

aa gerçekten mi?? onu bilmiyordum... 5tl kampanyasında ark.lar sadecde 5tl lik el temizleme jeli almışlardı, paraya kıyamamışları kaydirigubbakcemile3
ama benle başka bir ark.ım epey alışveriş yaptık... kolonyaları muhteşem... hepsinden aldım nerdeyse, sabun alanlar da memnun... eğer sen de seviyorsan böyle değişik şeyleri hiç kaçırma
al bi şeyler derim tatlım... kalitesi çok iyi, fiyatları da normal... bazen ithal filan diye alıyoruz da 5 para etmiyor... pink blossom da güzel gibi... aayyy fırsat olsa hepsinden alırım :lepi:

aa gerçekten mi?? onu bilmiyordum... 5tl kampanyasında ark.lar sadecde 5tl lik el temizleme jeli almışlardı, paraya kıyamamışları kaydirigubbakcemile3
ama benle başka bir ark.ım epey alışveriş yaptık... kolonyaları muhteşem... hepsinden aldım nerdeyse, sabun alanlar da memnun... eğer sen de seviyorsan böyle değişik şeyleri hiç kaçırma
al bi şeyler derim tatlım... kalitesi çok iyi, fiyatları da normal... bazen ithal filan diye alıyoruz da 5 para etmiyor... pink blossom da güzel gibi... aayyy fırsat olsa hepsinden alırım :lepi:
Benim de bu doğal sabunlarında gözüm kaldı çok güzel görünüyorlar:) Bu setlerin de en kötü yanı makyaj masamı tamamen kaplamaları oldu onlar için ayrı bi raf almak lazım:) Ben anneme de hatıralar kolonyası aldım canım annem bayıldı her dakika sürüyo :)
Gerçekten victoria's secrettan üç set parasına 1 body mist alınır şimdi almaya kalksak hiç değmez yani...

bugün yeni setlerim geldi... evde 2 set vardı, 2 daha geldi 4 oldu :KK1:
sorma koyacak yer yok... yeni gelenleri kutudan çıkarmıcam, diğerleri de banyo dolabında zaten
onlar bitsin, yeni setleri çıkarıcam...
kokuları da hoşmuş... hatıralar, beyazzambak, altın damla, paris gecesi, menekşe... hepsinden almıştım, bugün birilerine ikram ettim de bayıldılar...
EST almak çok akıllılık bence... hayırlı olsun kaydirigubbakcemile5

evet an itibarıyla hemen bütün est kokularını biliyorum:) (papaya, tropik meyve ve elma harici)
gramajlar fena değil 236şar ml splash ve lotion, el ve vücut kremide sanırım 205 gr. daha önceki kampanyalardada aldım. hatta annemle kullandık bitmek üzere 2 setim. evet vic. secret kadar kalıcı değiller ama değer çok güzeller.
her kokunun seveni olur. bende ağır koku severim. o yüzden içeriğine bakıp hotkisses almıştım h. poisona benzer diye gerçekten benziyor oldukça ağır bir koku. passionate love da öyle. çok ağır onu beğenmedim ama. potion of love da ağır balkaramel ve vanilya diyor ama vanilyamsı kokmuyor daha baharatımsı annem bayılarak kullanıyor.
çilek ve çikolatası vasat.
cherry,cherry pie,nar,portakal,limon hepsi güzel.
silver raini pek beğenmedim. kayısılı oto kokusu vardı kuzenimde onu andırdı bana:) black berry, black mulberry ikiside şekerli kokular.
rasperry eh işte.pink blossom güzel.kavunu alan arkadaşım çıldırdı yok böyle güzel bir kavun kokusu diyor.ama ben kavun sevmem:)
kolonyalarınında hepsinden daha önce ve son siparişlerde aldık. çok güzeller. hatıralar kolonyası özellikle.
birde 5 lt lik iğde kolonyası almıştım anneme bir o umduğum mis gibi iğde kokusu çıkmadı. sevmedim.ağır baygın.
oda spreylerini zaten apartmandaki herkess soruyor kapınız açılınca bile mis gibi kokular geliyor diye. ki evde 2 kedi 1 köpeğimiz var:) oda spreyleri oto spreyleri herşeyi güzel:)
est bana komisyon verse bu kadar överdim ancak:)))) ama çok sevdim napayım. alın pişman olmazsınız:KK70:

:)) ugur_bocugum, maşallah şekerim hepsinin biliyorsun... ben de bütün arkadaşlara haber verdim ama hepsi aynı kokuları aldı, insan farklı şeyler alır di mi ?? kaydirigubbakcemile3
genel olarak katılıyorum sana ama silver rain i beğendim ben... dün kollarıma sürdüm denemek için, akşam kitap okurken bir yerden güzel bir koku geliyor deyip durdum... sonrada çaktım,
kollarımdan geliyormuş :KK1:
hepimize hayırlı olsun hihoyyyt

işte yeni ESTleriiimmmm

s5004726.jpg

alıp satan birilerinden olur anca:) est havale ilede kartilede satış yapıyorcnm.

gülegülekullan casulet.missgibi kok:p

Ya casulet ve ugur_bocugum bana şöyle hafif (çiçek de olur meyve de ) iki tane koku önerir misiniz.. İki set daha alma kararı aldım da:KK70:

Ya casulet ve ugur_bocugum bana şöyle hafif (çiçek de olur meyve de ) iki tane koku önerir misiniz.. İki set daha alma kararı aldım da:KK70:

canım bendekiler ağır hep, keskin koku seviyorum ben... ugur_bocugum iyi biliyor bütün
kokuları... silver rain pek ağır değil... meyve sevmiyorum ben, en hafifi vanilyalı...

silky touch da gözümde vardı ama listede yok...
bir daha kampanya yapar bence EST... inş. o zmn bulurum...
evdeki 4 seti bitirim önce kaydirigubbakcemile2

evet bol bol sürüp miss miss gezelimde bitsin:) zaten aldığım kozmetik yada bakım ürünleri bitince çok sevinyorum nedense:KK70:

X