Eyüp Sabri Tuncer Parfümleri

ysmgzldr

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2010
1.770
78
Kızlar bugün nette blogları dolaşırken gördüm ki Eyüp Sabri'nin parfümleri hatta setleri varmış. Anladığım kadarıyla bazıları taklit kokular. Time Million:Lady Million, By Chance:Chanel Chance gibi.... El sabunu-losyonu ve yüz için bi yağıyla birlikte parfüm numunelerinden sipariş verdim, 27 tl tuttu, 21ine kadar kargo ücretsizmiş. Numuneler iyi çıkarsa setlerinden alabilirim, 59,90 tl :)

Perfume Jewels Set Women | Perfume Jewels Set | Perfume Jewels | EYÜP SABRİ TUNCER "HAYATI TAZELER"

Aranızda buradan alıp kullanan oldu mu?

Kızlar şaka gibi ama dün söylediğim siparişler bugün elime ulaştı! tester parfümlerden by chance yani chanel chance'ı öğretmenler odasında tüm kadınlar olarak paylaştık, süründük :KK12: ilk sürüşte ağır koktu gbi oldu ama sonradan düzeldi. birkaç saat oldu,hala mis gibi bileğimde kokuyor şu an. hepinize öneririm...

bende rafella kullanmıştım eyyüp sabriden
oldukça kaalıcıydıben şu an oda parfümü japon kirazı kullanıyorum:utanmasam üstüme sıkıp gezeceğim çok güzel kokuyor
bende onun parfümünü almak istiyorum
verdiğiniz adres kapıda ödemelimi?birde testerların boyutu ne kadar?

bende rafella kullanmıştım eyyüp sabriden
oldukça kaalıcıydıben şu an oda parfümü japon kirazı kullanıyorum:utanmasam üstüme sıkıp gezeceğim çok güzel kokuyor
bende onun parfümünü almak istiyorum
verdiğiniz adres kapıda ödemelimi?birde testerların boyutu ne kadar?

canım parfümü de çok kalıcı şaştım kaldım. hani dp doldurmalar birkaç saat sonra gittikçe kötü kokmaya başlar ya, hiç onlar gibi değil maaşallah.... bi de bence doldurmalardan daha sağlıklı, ürtiker cilt hastalığım var ve ona rağmen kaşıntı yapmadı...

numuneler avuç içi kadar şu blogda yazmışlar göstermişler: BLOG DA YAPARIM KARİYER DE: Eyüp Sabri Tuncer - Perfume Jewels Body Splash

havale ve kredi kartı seçeneği var görünüyor. bir de her alışverişte 3-5 kuruş parapuanımız birikiyor çok hoş :KK31:

canım parfümü de çok kalıcı şaştım kaldım. hani dp doldurmalar birkaç saat sonra gittikçe kötü kokmaya başlar ya, hiç onlar gibi değil maaşallah.... bi de bence doldurmalardan daha sağlıklı, ürtiker cilt hastalığım var ve ona rağmen kaşıntı yapmadı...

numuneler avuç içi kadar şu blogda yazmışlar göstermişler: BLOG DA YAPARIM KARİYER DE: Eyüp Sabri Tuncer - Perfume Jewels Body Splash

havale ve kredi kartı seçeneği var görünüyor. bir de her alışverişte 3-5 kuruş parapuanımız birikiyor çok hoş :KK31:

ev parfümleri var mı bu markada? organik ev kokusu difüzer şeklinde üretseler keşke
portakal çiçeği ve çilek çiçeği kokusunda

Kızlar testerları az biraz denedim. Bazıları çok kötü alkol oranı fazla belki de. İşin açığı aralarında kullanın diye önereceğim tek koku: BY CHANCE O da anlayacağınız gibi Chanel Chance. En azından alkolle sizi boğmuyor diğerleri gibi, ilk sıktığınızda çok fena ağır geliyor ama zamanla hafifliyor çiçek kokusunu hissedebiliyorsunuz...:KK12:

merhabalar
bende bayramda ankaraya gittiğimde gittim
birçok parfümm denedim içlerinde biri çok güzeldi onuda sonradan farkettim
oradayken içeriğine bakaralk silki touch aldım
diorun kokusuymuş
evet bazı parfümlerde böyle arkadan idrar gibi bir koku var
ama parabensiz zeytinyağlı sabun vardı duş jellerinde paraben sülfat varmı net bilgi vermediklerinden sadece parfümü alıp çıktım bende

yeni fikirleriniz nedir parfümlerde fıyatı çok uygun bende almayı düşünüyorum karar veremedim önerileriniz nedir

X