'Eyvah Rezil Oldum!' Dediğiniz Anlar ☺

Eee sonra noldu peki nasıl atlattin merak ettim

Zamanla.
konuyu çünkü açamazdım. Bir şey olmamış gibi hareket ettim. Arada bir salonda uyudum tv karşısında anlasın diye..

Buna benzer bir olayda ben yaşadım. Kalabalık bir aile toplantısında bu film kırmızı noktalı demişlerdi. "Olsun kırmızı noktalı ne olacak ki" demiştim. Şaşkın şaşkın yüzüme bakmışlardı :spor::spor::spor::spor::spor::spor::spor::spor:

Hahahahaha valla fena rezil olmuşuz..

Selamlar :KK3:
Hali hazırda eşiniz/sevgilize rezil olduğunuz anlar diye bir topik var ama orada sadece yavuklusu olanlar paylaşıyor, yavuklusu olmayana haksızlık :p dedik ve çoh sayın ortah @Gebere Jackson ile bu konuyu açmaya karar verdik. :KK5:
Her türlü rezaleti paylaşabileceğimiz güzel bir topik :confused:
Hayırlı uğurlu rezilli olsun diyerekten açtık gitti :mapus:

:KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:
Deli gibi aşık oldugum çocukla yürürken çarpıştım o sağa döndü bende.arkasından yürüyorum çarpıştım Pardon bile demeden gittim koşarak. Ayrıca gidilmeuecek yolda giden bendim

Deli gibi aşık oldugum çocukla yürürken çarpıştım o sağa döndü bende.arkasından yürüyorum çarpıştım Pardon bile demeden gittim koşarak. Ayrıca gidilmeuecek yolda giden bendim
Aman bunun neresi rezillik gülüm bosveeerr :KK70: gerçi pek anlamadim da tam olarak:deli:

Sabah uyandığınızda bahsettiğiniz probleme benzer sorunlarla sık karşılaşıyorsanız bir hekime görünmeniz gerekebilir. Bu tür belirtiler bazı hastalıkların habercisi olabilir.
benimde aklıma geldi bu

12-13 yaşlarındayız kız kardeşimle sinemaya gidicez baktık filmlere ozaman yüz yüze vardı ağır roman vardı bide avcı diye bi film vardı neyse biz avcı ya bilet aldık bizim çocukluğumuzda şimdiki gibi filimlerde yaş sınırı yok olmadığı gibi şu uyarı amblemleride yok salona girdik filmin ortası geldi anam biz ne görelim film öyleli böyleli kırmızı noktalı çıkmasınmı biz napıcağımızı şaşırdık ara verildi ışıklar yandı ve çoğunluk erkek seyirci olmakla beraber tek çocukta biziz bilmeden konulu filme gitmişiz autandık hemde yerin dibine girdik ama para verdik ya battı balık yan gider ikinci yarıyıda izledik :KK70:ama ne var neyok nasıl yapılıyo hangi pozisyon falan o yaşta görmüş olduk :KK70::KK70:

12-13 yaşlarındayız kız kardeşimle sinemaya gidicez baktık filmlere ozaman yüz yüze vardı ağır roman vardı bide avcı diye bi film vardı neyse biz avcı ya bilet aldık bizim çocukluğumuzda şimdiki gibi filimlerde yaş sınırı yok olmadığı gibi şu uyarı amblemleride yok salona girdik filmin ortası geldi anam biz ne görelim film öyleli böyleli kırmızı noktalı çıkmasınmı biz napıcağımızı şaşırdık ara verildi ışıklar yandı ve çoğunluk erkek seyirci olmakla beraber tek çocukta biziz bilmeden konulu filme gitmişiz autandık hemde yerin dibine girdik ama para verdik ya battı balık yan gider ikinci yarıyıda izledik :KK70:ama ne var neyok nasıl yapılıyo hangi pozisyon falan o yaşta görmüş olduk :KK70::KK70:

Zaten ilk yarıda da çıkmamışsınız, bu öyle pek battı balık gibi olmamış :skandal::skandal::skandal::KK9::KK9::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

annem sitede olmayaydı bi anıda ben anlatırdım

X