'Eyvah Rezil Oldum!' Dediğiniz Anlar ☺

Bizde yeni evliyiz o zaman esimle ilk gecemiz eve geldik uyuduk . Benim de uykudan uyanıp tuvalete gitme gibi bir huyum var ve kapı genelde gece diye kitlemem. Bekarken lde öyleydi. Neyse girdim tuvalete gözümü açamıyorum ağzım ayrılıyor. Kosa kosa gittim bide çise :KK70: ÇAT KAPI AÇILDI. ESIM!!! Ilk geceden rezillik :KK70: Ağlıyorum sanmış. Rezil olmuştum hala dalga geciyor :KK70:

Bizde yeni evliyiz o zaman esimle ilk gecemiz eve geldik uyuduk . Benim de uykudan uyanıp tuvalete gitme gibi bir huyum var ve kapı genelde gece diye kitlemem. Bekarken lde öyleydi. Neyse girdim tuvalete gözümü açamıyorum ağzım ayrılıyor. Kosa kosa gittim bide çise :KK70: ÇAT KAPI AÇILDI. ESIM!!! Ilk geceden rezillik :KK70: Ağlıyorum sanmış. Rezil olmuştum hala dalga geciyor :KK70:

Güzel bir adammış. Onu düşünüp gelmesi çok hoş.

Birde esimden önceki lise zamanindaki babamin arkadasinin oglu ile flortlesmistik. Ailecek dugunume gelmişlerdi Birde takıda masa gezdigimiz icin haliyle elini sıkıp hoşgeldiniz dedim hayırlı olsun dedi *,*

İlk adetimi oldgum zamandı okula gtmiştim pedimi çöpe bile atamadım utancımdan neyse paketne koyup esofmanmn cbine koymusum ve orda unutmusum..
Daha snra okul çıkışı yolda annemi gördüm. Parayı sen mi aldın dedı sabah masanın ustunden hayr dedim bi sinirle elimi cebime attım ped sokaga fırladı:KK70:başımdan aşagı kaynar sular dokuldu cnku anneme ilk adetimi gordgumu solememiştim..

İlk adetimi oldgum zamandı okula gtmiştim pedimi çöpe bile atamadım utancımdan neyse paketne koyup esofmanmn cbine koymusum ve orda unutmusum..
Daha snra okul çıkışı yolda annemi gördüm. Parayı sen mi aldın dedı sabah masanın ustunden hayr dedim bi sinirle elimi cebime attım ped sokaga fırladı:KK70:başımdan aşagı kaynar sular dokuldu cnku anneme ilk adetimi gordgumu solememiştim..
Hahahhaua :KK70: ay cok guldum ya :KK70:

Üniversite 3. Sınıfta final döneminde fizik sınavı var ve ben aşırı uykusuzum.
Neyse sınavın olacağı salona geldim oturdum, benimle beraber 2 arkadaş daha var.
Bunlardan biri ikimize yardım ediyor, sınavda şıkları bize söylüyordu. Benim ön sırada oturan arkadaşım tüm cevapları işaretlemiş, bende birkaç tanesini işaretledim veeee sonra işaretlerken uyuyakalmışım :KK70: :KK70:
Sonra bu arkadaş, tuğba tuğba diye seslenince ne yapıyorsun, söylediğim cevapları işaretledin mi deyince,bende yoooo uyumuşum diye bir cevap verdim :KK70:

Tabi bunlar sınavın ortasında koptular gülmeye başladılar :KK70:
Hoca da bize ne oluyor orada diye çıkışınca hiç hocam bişey olmadı, çıkıyoruz şimdi dedim :KK70: :KK70:

Bi tane daha anlatayım yıllardır içimde kaldı bu suçluluk duygusu :KK70:

Lise 2'deyim halen ergenim yani ben fena uykuluyum :KK70:
Sınıf arkadaşım telefonumu ödünç istedi kendi hattını taktı derste mesajlaşıyormuş benim haberim yok bilseydim telefonlara canavar gözüyle bakan turan hocanın dersinde vermezdim tabiki
Neyse bu manyak arkadaşım başka bi arkadaşının sevgilisiyle arasını yapmaya çalışıyomuş esas kızın adıda "rabia"
Bizim arkadaş işi bitince verdi telefonumu geri ama hattını çıkarmamış meğer
Bi baktım halen msj geliyor hoca görcek diye ödüm kopuyo
Derken hoca tepemde bitti mi :skandal:

Ver bakiiim onu bana demesin mi
Aldı telefonu sesli sesli sınıfn ortasında okumaya başladı "rabiam nolur affet yemin ederim işim vardı söz bugün gelicem çıkışta bekle beni nolur gitme bekle gelicem" ....
Yemin ederim o rabia ben değilim dedim ama sizce inandı mı? Hayır tabiki :işsiz:
Iki ay telefonumu geri vermedi çünkü ikinci yakalanışımda ötekindede bizim sınıftan bi oğlan benden habersiz çantamdan almış oyun oynuyodu :işsiz:
Hayat çok adaletsizdi bana o zamanlar :KK55:

Ben bir animi daha yazayim,

Universitede cok catlak bir cografya hocamiz vardi insani bozar,dalga gecer,yerin dibine sokardi ve cok soru sorardi.
Her yoreyi sorardi surali varmi burali varmi kimse sesini cikarmizdi(orali olanlarda)cunku bilirlerdi orayla ilgili cok soru soracak neyse bir gun "aranizda komurhan koprusunu goren var mi diye sordu"ben bos bulunup atladim hemen "ben gordum diye" ama o an pisman oldum.
Bir suru soru sordu yok orda daglar soyle mi toprak ortusu nasil vs ben de "hocam kucukken gece gecmistim dedim"sinif gulmeye basladi.Adam girdigi butun siniflarda anlatmis ustelik sordugu soruyu bilmeyenlere de "kucukken gece mi gectin"diye dalga geciyormus:oops:

Ben bi tane daha anlatiyim..

Lise birde birinci dönemdeyiz sınıfla daha yeni kaynaşyoruz tabi çoğu kimse benim uykuyla olan aşkımı bilmiyo..
Neyse dersler sınavlar başladı ben sessiz sakin uykucu kibar bi kız olarak tanınıyorum sınıfta halende öyle bilirler :sus:

Bizim sınıfta gamzeli bi çocuk benden hoşlanıyomuş daha tanışmamışız bile sadece gamzeleri var onu biliyorum
Bigün bana haber yollamış sınıfta herkesle tanıştım bi sen kaldın bu tenefüs uyuma da tanışalım demiş :skandal:
Tabi ben güldüm uyumadım ama acıktım sonuçta kantine git gel zil çaldı derse girdik
Dedim ayıp oldu çocuğa bi not yazdım arkadaşa uzattım k.bakmasın diye
Neyse çocuk aldı gülümsedi aradan iki dakka geçmedi hoca tepesinde belirdi ver dedi o kağıdı bakiyim.. aldı okudu.. "k.bakma gerçekten çıkmam gerekti derste çokkk sıkıcı"...
Sınıf biliyo onu benim yazdığımı ama çıt çıkmıyo
Hoca bi kükredi kim yazdı bunu diye.. bende ne uyku kaldı ne açlık kıpppkırmızıyım son duamı ediyorum.. bizim gamzeli demez mi ben yazdım diye.. hoca kovdu çocuğu dersten madem sıkıcı bi daha girmezsin olur biter defol dedi buda çıktı gitti giderken de yazdığım notu çekti aldı hocanın elinden..
Dersi zor ettim bi koşu çıktım kapıda gördüm yerin dibine girerek Özür diledim :olamaz:
Olsun dedi çok memnun oldum dedi bide :işsiz:

Yeni evliydik eşim okuyo diye ailesi bize bakiyor neyse biz sömestr tatili olunca mecburen onlara gittik ev buz gibiydi kv e tatil oldu ben istanbula gidecem dedi bende yeni evliyim kayinbabam kaynim evde çekiniyorum yemek falanda yapmasini bilmiyordum Allaha sukur annemlerin evi yakindi annemle yemegi yapiyoduk hep ev soguk oldugundan ben enfeksiyon kaptim yanmasi kasintisi durmuyo kv geldi sonunda bende esimle doktora gittim iltihap olmus idrar yollarin dedi iki ilac yazdi ama gecmiyodu agrisi neyse benle kv esim odada tektik bende mutfaga giderken tam o sirada pirt yaptim ama aklim calisiyo ya o anda karnimi tuttum ciğlik attim aciyo aciyo diye esimle bana kv e lazim degilsiniz artik gidin evinize dedi sinir oldum ama o gun kacip evimize geldik onun yuzunden hala acisini cekiyorum bu illetin :KK62:

X