Eyvah!

elifcim kan test yaptırdın mı
neden bu kadar gec cıkıyor normalde 2 satte cıkması lazım :uhm:
rabbim gönlüüne göre versin canım
ama rabbim kimseye tasıyamayacağı yükü vermez
her işte bir hayır vardır
yarın haberlerini bekliyoruz

elifcim kan test yaptırdın mı
neden bu kadar gec cıkıyor normalde 2 satte cıkması lazım :uhm:
rabbim gönlüüne göre versin canım
ama rabbim kimseye tasıyamayacağı yükü vermez
her işte bir hayır vardır
yarın haberlerini bekliyoruz

evet cnm kan verdim yarın 15 30 da gel denildi
Akşamüstü gittiğimden sanırım..
tşk ederim cnm gözüme uyku girmiyor vallahi..
sağol cnm

benelifim arkadaşım;
mesajını okuyunca bir baktım internetten nedir bu diye hiç duymamıştım daha önce eminimki sende araştırmışsında ama bende burdan herkes için paylaşmak isterim.

Çok kısa bir şekilde özetlenecek olursa PKO, yumurtalıklarda çeşitli nedenlerle oluşan bir hormonal ortam dengesizliği sonucu yumurtlamanın bozulması ve yumurtalıklardan aşırı miktarlarda androjen (erkeklik hormonu) salgılanması durumudur. Olayda genel olarak kan şekerinin normal sınırlar içerisinde kalmasını sağlayan insülin hormonu metabolizmasında bozukluk da söz konusu olabildiğinden dışarıdan görünen yüzü çoğu durumda yalnızca bir adet düzensizliği ve tüylenme olan PKO, olaya insülin hormonunun da katılmasıyla aslında tüm vücudu etkileyebilen bir metabolizma hastalığıdır.

sen bu hastalıkla mucize gibi gebe kalmışsan bu seni özel yapar bence allahın sana lütfu kimler çocuk için yanıp tutuşuyor bi bilsen.
bizde manevi olarak değil ama maddi olarak hiç hazır değildik ikinci bebeğe ama rabbim verdi çok şükür aratmadan.
her gelen rızkıyla gelir allah kolaylığını verir
sen kendini üzme anladığım kadarıyla çok gençsin

genç ve güzel anne olmak ne mutlu sana​

cnm bende mesela pko var ve 3 yıldır tüm ugraşlarıma ragmen olmuyor ve pko olan bırcok arkadaşım var aşılama ve tüp bebek yapmadan olması cok zormuş malesefki sen ne kadar şanslısın ki eger hamileysen allah sana bunu ıkıncı kez yaşatacak bence kesinlikle ve kesinlikle aldırma bı kac yıl sonra istediğin zaman olmayabılır cunku allah hakkında hayırlısını versın eger hamileysen sakın üzülme benım gıbı olanları düşün ve yınede şükret arkadaşlarda demiş bak her bebek rızkıyla bereketiyle gelir allah kolaylığını verir .....
allah diğer bebeğinede sağlıklı uzun ömürler versin sonucunu beklicem inşallah değilsindir istemiyorsun çünkü ama sakın ha aldırmayıda düşünme .....

eyvah deyince
aklim cikti kiz sayfada acilmadi hemen yuregimi oynattin
aciklamadimi dortor neymis o over
ay inanmiyorum ya buyuler derlerdiki dusuk bebegin bide yeni dogmus bebegin
bir ayagi icerde olurmus?? yani hemen gebe kalinirmis
sen simdi hamilemisin ne oluyor bu ocak annelerine miknatismiyiz mubarek
benimde aklim cikmisti olmayinca
ama canim onlem almamismiydin, sutu korur hikayesi var ama o gercek
degil
oyle bir rahatsizligin varsa ve bebeginin olmasi cok zorsa dunyaya getir bence
ay getir diyorum ama suan bende soktayim yemin edrim sacmaliyorum yani akannehir akannehir
dur sokumu atlatiyimda mantikli birseyler yazayim :1shok:

yazilari yeni okudum canim
bakalim testin sonucuna gore yine fikirlerimizi soyleriz ama suan
beklemekten baska birsey gorunmuyor
orda saat 6 , bekliyorum valla bende pc basinda senin haberini canim
hastane kacta aciliyor acaba?
aksam diye testi sabaha birakmis olabilirler?
Allah hakkinda hayirlisini versin ins.
Demetinde dedigi gibi manevi olarak hep yanindayiz
ve gercekten bebek kismetiyle gelir ben bu sozu yasayanlardanim
cunku Defneye hamileyken borc icinde kurbagalama yzuyorduk ama onun
haberinin geldigi hafta esime Kore teklifi geldi.
ve 2-3 ayda toparladik kendimize
hatta bu yik tekrar burdayiz gercekten Allah rizkini veriyor fazlasiyla

benelifim arkadaşım;
mesajını okuyunca bir baktım internetten nedir bu diye hiç duymamıştım daha önce eminimki sende araştırmışsında ama bende burdan herkes için paylaşmak isterim.

Çok kısa bir şekilde özetlenecek olursa PKO, yumurtalıklarda çeşitli nedenlerle oluşan bir hormonal ortam dengesizliği sonucu yumurtlamanın bozulması ve yumurtalıklardan aşırı miktarlarda androjen (erkeklik hormonu) salgılanması durumudur. Olayda genel olarak kan şekerinin normal sınırlar içerisinde kalmasını sağlayan insülin hormonu metabolizmasında bozukluk da söz konusu olabildiğinden dışarıdan görünen yüzü çoğu durumda yalnızca bir adet düzensizliği ve tüylenme olan PKO, olaya insülin hormonunun da katılmasıyla aslında tüm vücudu etkileyebilen bir metabolizma hastalığıdır.

sen bu hastalıkla mucize gibi gebe kalmışsan bu seni özel yapar bence allahın sana lütfu kimler çocuk için yanıp tutuşuyor bi bilsen.
bizde manevi olarak değil ama maddi olarak hiç hazır değildik ikinci bebeğe ama rabbim verdi çok şükür aratmadan.
her gelen rızkıyla gelir allah kolaylığını verir
sen kendini üzme anladığım kadarıyla çok gençsin

genç ve güzel anne olmak ne mutlu sana​

emek verip benim için araştırdığından dolayı çok teşekkür ederim canm.
evet allah a çok şükürki hamile kalabiliyorum fakat şuanki kızıma eve zor yetişirken 2.ci bebekle nasıl yaparım en basitinden o karnımdayken kızımı kucağıma bile alamıyacakmıyım.. doğunca kızım zaten bebek olcak 2 bebeğe nasır yetineceğim bilmiyorum..
Allah ın gücüne gitmesinde ben kızımdan başka nbebek istemiyordum. ileride bile.. :KK43:
sonucu almama 3 saat kaldı nolur dua edinde sonuç negatif çıksında günaha girmiyeyim :KK43:

sonuc pozitif olsada gunaha girme cnm bu 2ci bebegın olacak sanırım olursa.olumlu düşün ayy merak ederım ben cıkıcam ama 4 gibi girer bakarım senın sonuca..

cnm bende mesela pko var ve 3 yıldır tüm ugraşlarıma ragmen olmuyor ve pko olan bırcok arkadaşım var aşılama ve tüp bebek yapmadan olması cok zormuş malesefki sen ne kadar şanslısın ki eger hamileysen allah sana bunu ıkıncı kez yaşatacak bence kesinlikle ve kesinlikle aldırma bı kac yıl sonra istediğin zaman olmayabılır cunku allah hakkında hayırlısını versın eger hamileysen sakın üzülme benım gıbı olanları düşün ve yınede şükret arkadaşlarda demiş bak her bebek rızkıyla bereketiyle gelir allah kolaylığını verir .....
allah diğer bebeğinede sağlıklı uzun ömürler versin sonucunu beklicem inşallah değilsindir istemiyorsun çünkü ama sakın ha aldırmayıda düşünme .....

canım üzüntünü deştiysem özür dilerim. sen çocuk isterken ben istemeyince bana kızsan bile haklısın işte dünya hali..
şuan senin zor durumunun üzerine nasıl üzüldüm anlatamam
dünya hiçde adil değil ya . :KK43:
yinede Allah ım herşeyi bilir çok şükür..
ben bu rahatsızlığa nazaran ve üst seviyede korunmama rağmen hala nasıl hamile kalabiliyorum bilmiyorum.. çok şükür..
Rabbim tez zamanda sanada sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah. Allah ım hiçbir kadının kucağını boş bırakmasın. :KK43:

canım hakkında hayırlısı bende merakla bekliyorum sonucunu

elifcim valla bende cok merak ediyorum
ins hamile degilsindir seni cok iyi anliyorum
ama niye bu kadar
gec sonuc veriyorlarki onu da anlamadim
normal gebelik testi degilmiki? acaba o senin hastaligindan dolayimi bu kadar uzun oldu

yazilari yeni okudum canim
bakalim testin sonucuna gore yine fikirlerimizi soyleriz ama suan
beklemekten baska birsey gorunmuyor
orda saat 6 , bekliyorum valla bende pc basinda senin haberini canim
hastane kacta aciliyor acaba?
aksam diye testi sabaha birakmis olabilirler?
Allah hakkinda hayirlisini versin ins.
Demetinde dedigi gibi manevi olarak hep yanindayiz
ve gercekten bebek kismetiyle gelir ben bu sozu yasayanlardanim
cunku Defneye hamileyken borc icinde kurbagalama yzuyorduk ama onun
haberinin geldigi hafta esime Kore teklifi geldi.
ve 2-3 ayda toparladik kendimize
hatta bu yik tekrar burdayiz gercekten Allah rizkini veriyor fazlasiyla

canm Allah razı olsun senden ya..
sanalda olsa verdiğiniz destek o kadar güzelki çok sağol.
evet bebek kısmetiyle geliyor inanıyorum ama.. amalarım çok işte :KK43:
şurda 3 saatim kaldı Rabbim yüzüme gülerde negatif sonuç alırım inş.
çünki sabinin günahına girmek hiç istemiyorum.
ki inan üst seviyede korunduk. söylemesi ayıp eşimle ayda 1-2 defa görüşüyorduk
hangi ara olur akıl sır ermiyor..
aldıramam günah ama doğurursamda ayrı günah..
21 yaşındayım tek başıma 2 bebeğe nasıl yetişirim ki o kadar bilinçsizimki
hayatımda ilk defa bir bebek gördüm o da kendi kızımdı
sülale olayımız yok yani ne babaannem ne anneannem dede,ne dayı teyze kimsemiz yok.
bi annem var o da 2 saat uzaklıkta yardıma bile gelecek kimsem yok :KK43:
eşimin annesi daha bu torununu bile görmeye gelmedi (adanada) kaldı 2.ci için gelipmi yardım etcek..
doğumu düşünüyorum idil zaten bebek yeni bebek kucağımda 2si ağlıyacak acıkacak kaka yapacak vs.. nasıl yetişirim bilmiyorum
tek dileğim 3 saat sonraki alacağım test sonucu negatif çıksın..

elifcim valla bende cok merak ediyorum
ins hamile degilsindir seni cok iyi anliyorum
ama niye bu kadar
gec sonuc veriyorlarki onu da anlamadim
normal gebelik testi degilmiki? acaba o senin hastaligindan dolayimi bu kadar uzun oldu

canm dün ben akşam üstü gittiğimden dolayı yarın gel denildi.
15:30 da sonuç verilcekmiş o saatte doktorla görüşcekmişim randevu o saate geldi yani.
yoksa 2 saatte verilirmiş sonuç. doktoru bekliyorum yani

Canim ya seni cok iyi anliyorum
son karari verecek olanda sensin
ins negatiftir bunun icin dua ediyorum 3-5 gun once senin durumundaydim.
suphe insani mahvediyor.

valla evlerimiz yakin olsa ben gelirdim sana yardimci olurdum
idili alirdim gunduzleri kizimla bir bakardim.
ins butun bunlari bosa konusuyoruzdur negatiftir
ama merakla bekliyoruz cevbini yaz muhakkak
once emin olalim sonra ne yapacagina karar verirsin
suan birsey belli degilken kendini bunaltma

Allah olmayanlara isteyenler bekleyenlere versin ins, cifter cifter :)

Elif aslında sonuç belli olmuştur.. Hastanenin internet adres,nden baksana sonuçlara...Veya telefon et.

Off bende strese girdim kız... Sanki kendim sonuç bekliyorum:) Canım Allah yardımcın olsun..

Ama seni çok iyi anlıyorum. Bende 21 yaşındayım ve bende bir çok şeyi kızımla öğrendim. Yeğenlerim, kardeşim vardı, alt bezlemesiydi, doyurmasıydı onlarda pek sıkıntı çekmedim ama doğumdan bir hafta sonra bende yalnız kaldım... Eşim sağolsun desteğini esirgemedi..

Eşin ne diyor bu konuda.

ay canım yeni gördüm valla işallah istediğin gibi olur hayırlısı hakkında sonucu merakla bekliyorzu yazmayuı unutma

X