Fake hesaptan anlayanlar bakabilir mi?

Ayrılan senmişsin demek ki sebebin vardı
Barışmak istemişsin ama kabul etmemiş
O gurur yapıyorsa bence sende nereye sakladıysan çıkar gururunu ön plana koy
Bi erkeğe bu kadar yalvarılmaz
istemediyse yoluna bakacaksın zaten gönlü varsa döner gelir
Şimdi nasılsa bu kız peşimde diye rahattır
Az kendi kıymetinizi bilin yahu
Doğru söylüyorsun evet ama sevdiğim için kendime engel olamıyorum

Sevgilimle 2 hafta önce ayrıldık. 5 gün önce instagramda yeni açılmış bir hesaptan " Ankara da yaşıyorsun sende seni bir yerden tanıyorum ama çıkaramadım" yazmış 2 gün sonra ondan çıkarıp başka eski açılmış bir kız hesabıyla beni ekledi 12 kişiyi takip ediyor sadece ben ve bir kız daha var diğerleri 2 erkek ce hep sayfalar. Eski sevgilimle ortak arkadaş olan bir kız vardı onu çıkarmış birde kendi köyünün sayfalarını takip etmiş. 3 kez girip hikayeye bakıp çıkıyor. İlk açtığı hesaba bende fake hesap açıp yazdım ama yazi stili ve komuşması farklıydı anlayamadım. Sizce bu eski sevgilim olabilir mi? Başka sapık ruhlu birisi filan mı?
vallaha bişey anlamadım :KK71:

Biri mesaj göndermiş
Biri birini eklemiş
Köydeki ni silmiş
Kız vardı onu çıkarmış beni eklemiş

Bu ne havuz sorusu gibi

Nasıl aklında tutuyorsun Bu kadar şeyi

Eski sevgilin olsa ne olur ki
Tekrar barışma durumunuz varsa bu kadar cocuk oyununa ne gerek var açsın dön bana desin yada siz den

Yoksa öyle bir şey engelleyin gitsin diyecem yapmiyacaksiniz

Şey yapabilirsin kk'de bir üyeden öğrenmiştim ben de. Fake hesabın kullanıcı adını instagram giriş ekranına gir, sonra sifremi unuttum de. Sifre sıfırlama seçenekleri arasında telefon numarasi veya mail ya da ikisi birden cikacak. Ama örneğin g***m@gmail.com ya da ********52 gibi. Mail adresi ve teledonun sonu aynıysa anlayabilirsin ben bu yöntemle bir kere eski sevgilimin fake hesabini bulmuştum.

Şey yapabilirsin kk'de bir üyeden öğrenmiştim ben de. Fake hesabın kullanıcı adını instagram giriş ekranına gir, sonra sifremi unuttum de. Sifre sıfırlama seçenekleri arasında telefon numarasi veya mail ya da ikisi birden cikacak. Ama örneğin g***m@gmail.com ya da ********52 gibi. Mail adresi ve teledonun sonu aynıysa anlayabilirsin ben bu yöntemle bir kere eski sevgilimin fake hesabini bulmuştum.
vay bee neler varmış

Eğer fake hesap telefon numarası üzerine açılmışsa eski sevgili kişisinin telefon numarası sizde kayitliysa.instagram a gir.ayarlara git.kisileri senkronize et.direk karşına rehberdeki kişilerin hesapları çıkar.o fake hesap da çıkarsa listede eski sevgilin olma ihtimali %99.fake olmayan kayıtlı kişiler zaten adları ile çıkar.

X