Fal bakabilen var mı

İçtiğiniz bir şeyin tozundan geleceğinizi mi göreceksiniz gerçekten? Buna inanıyorsunuz yani?

Sizce bu gerçekten mümkün olsaydı kahvelerin çokkk daha pahalı olması gerekmiyor muydu? Servet değerinde falan?
İçtiği şeyin gelecekteki haline baksa belki anlardı şu yorumunuzu demek geldi içimden ama demeyim .

Selam herkese. Erkek arkadaşımla 6 gün önce ayrıldık. Ortaklaşa bir karardı ama ikimizin de hala sevdiğini düşünüyorum. Dönüp dönmemek konusunda kararsızım. Önüme bakıp yeni birilerini mi bulmalıyım? Fal yorumlayabilen varsa bekliyorum.
Yani ne kadar gereksiz işlerle meşgul oluyorsunuz.Yahu şu ülkede üniversite bitirmeyen genç kalmadi ama içmesine bağlı olarak değişecek 2salkasa şekli bozulacak telveden umut bekliyorlar.Yapnayin etmeyin.Gelecegi yalnız Allah bilir.

Selam herkese. Erkek arkadaşımla 6 gün önce ayrıldık. Ortaklaşa bir karardı ama ikimizin de hala sevdiğini düşünüyorum. Dönüp dönmemek konusunda kararsızım. Önüme bakıp yeni birilerini mi bulmalıyım? Fal yorumlayabilen varsa bekliyorum.
Sen sigara içiyorsun diye ayrılmış sevgilin 🤪

Sinire strese iyi gelir kuzum,gerçi hiç bir kahve kesmez bizi artık😕.
Türk kahvesini yalnız içemiyorum. Eşim evde olsa beraber içerdik. Bunun için evlendim sonuçta. Ama zalım adam en ihtiyacım olduğu zamanda şehir dışına çıktı 😡 ben çaydan devam artık ne yapalım 🙄

Türk kahvesini yalnız içemiyorum. Eşim evde olsa beraber içerdik. Bunun için evlendim sonuçta. Ama zalım adam en ihtiyacım olduğu zamanda şehir dışına çıktı 😡 ben çaydan devam artık ne yapalım 🙄
Benim de kahveyle hiç işim yok,koy önüme bir demlik çay,bütün gün içerim😁.

Nolcak kahve telvesi ile geri mi döneceksiniz saçmalık. Böyle şeylere inanmak bile iyi değil siz yorum istiyorsunuz.
Ayrıldınız işte demek ki olmadı, ne gerek var kahve ye falan

X