Fal Bakmayı Bilen Buraya Gelsin:)) (Kahve,Tarot,Su vb.)

Ben de karınca kararınca bir şeyler bakıyorum :) Tarot, katina ve kahve. Zen tarotu konusunda çok bilgim yok ama bakarsanız hayır demem tabi ki :)

fal bakabilirmiyim bilmiyorum kahve fali bazen bakarim ama bana fal bakarsan sevinirim .
su ara pek iyi bir donemde degilim malesef ve tekogrenmek istedigim sey var

Bana fal bakabilcrk ozelden yazar mi hic fal baktirmadim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Zen tarotu aşağıdaki resimden de hissedilebilcegi gibi, enerjisi çok yüksek kartlar serisidir. Bakimi zahmetli olsa da çok keyiflidir ve size istenilen her soruyu sorma imkani yaratır. Kişinin kendisi için en iyisini bulmaya hedefler. Yaklasik 45dk.-1 saati seans süresidir. Calistigim için her zaman giremiyorum vaktim oldukça yardımcı olmaya çalışıyorum:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Zen Terapi Kartlari:)

Eklentiler

• $1407605001038.jpg
    $1407605001038.jpg
    124,2 KB · Görüntüleme: 57
Zen tarotu aşağıdaki resimden de hissedilebilcegi gibi, enerjisi çok yüksek kartlar serisidir. Bakimi zahmetli olsa da çok keyiflidir ve size istenilen her soruyu sorma imkani yaratır. Kişinin kendisi için en iyisini bulmaya hedefler. Yaklasik 45dk.-1 saati seans süresidir. Calistigim için her zaman giremiyorum vaktim oldukça yardımcı olmaya çalışıyorum:)

Aa superr bana bakabilirmisnz:-)

Ay bana bakabilirseniz bende tarot bakarım yada kahve :)

Merhaba Hanımlar;
SİZLERE TAMAMEN ÜCRETSİZ ZEN TAROTU BAKMAYI TEKLİF EDİYORUM.
Fal bakmayı bilen ve aynı zamanda baktırmak isteyen kişiler için karşılıkl ücretsiz olacak şekilde fallaşmayı öneriyorum:)
Biz hanımda bazen yalnızlığımızdan bazen konuşma ihtiyacından bazen de merakımızdan her duyduğumuz falcının yanında soluğu
alıp bir sürü paralar döküp duruyoruz. En azından bunu asgariye indirmek amaçlı böyle bir konu açtım.

Yaklaşık 4 yıldır zen tarotu bakıyorum. Seansları yaklasık 45dk yada 1 saat oluyor. Ama konunun durumuna göre uzayadabiliyor. Gayet keyifli olduğuna sizi temin edebilirim.Sizinde bilgiğiniz fal varsa bana bakmanızı rica ediyorum. Aynı zamanda başka arkadaşlar da bu konudan sebeplenebilir tabikii:))))

bana fal bakabilir misin şu aralar çok ihtiyacım var fal baktırmaya kendimi çok kötü hissediyorum ...

20150303_164530.jpg
20150303_164553.jpg
20150303_164612.jpg
20150303_164621.jpg
20150303_164627.jpg
20150303_164646.jpg
20150303_164656.jpg
20150303_164720.jpg
20150303_164730.jpg
20150303_164754.jpg
kahve falima bakarsanani bende katina tarot veya lenormand lartlarina bakacağım hadi fallasalimmi ? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
kahve falima bakarsanani bende katina tarot veya lenormand lartlarina bakacağım hadi fallasalimmi ? :)
lale var fincanda arkadaş olarak kabul ettiğin birine aşık olacaksın..iki yılan ağız dalaşı yapıyor aman biraz dikkat et...zayıf uzun biriyle sohbetin var..birileri yada bir kalabalık karmaşa yaşıyor sen uzaktan seyredeceksin yada haberi gelecek...tavşan var biraz etraftaki haberlere kulaklarını iyi aç...çok boşverme ilgili ol..domuz kafasına benzettim ama umarım yanlış benzetmişimdir zarar verecek kadar kıskanç kişi demek..karşısında biraz fesat ama eli kolu bağlı fenalık yapamayan biri var...tabağında karga ve fare var sinsi ama zarar vermeye güçleri olmayan demek...

Tesekkurler peki is ve askla ilgili birsey gordunmu?

Sende hangisni istiyorsan bakuyum bana sac ten renginu vw burcunu yaz

lale var fincanda arkadaş olarak kabul ettiğin birine aşık olacaksın..iki yılan ağız dalaşı yapıyor aman biraz dikkat et...zayıf uzun biriyle sohbetin var..birileri yada bir kalabalık karmaşa yaşıyor sen uzaktan seyredeceksin yada haberi gelecek...tavşan var biraz etraftaki haberlere kulaklarını iyi aç...çok boşverme ilgili ol..domuz kafasına benzettim ama umarım yanlış benzetmişimdir zarar verecek kadar kıskanç kişi demek..karşısında biraz fesat ama eli kolu bağlı fenalık yapamayan biri var...tabağında karga ve fare var sinsi ama zarar vermeye güçleri olmayan demek...

Ya da tarot yorumlayabilen varsa .. İş için düşünerek seçtim...

1 Para Ası
2 Ters Gelen Para Kralı
3 Kılıç Ası
4 Kral
5 Değnek Şovalyesi
6 Para Yedilisi
7 Ters Gelen Para Onlusu
8 Ermiş
9 Ters Gelen Adalet
10 Ters Gelen Değnek Şovalyesi

Tesekkurler peki is ve askla ilgili birsey gordunmu?

Sende hangisni istiyorsan bakuyum bana sac ten renginu vw burcunu yaz
aşk ile ilgili lale şekli var arkadaşım dediğin birine aşık olmak manasına gelir...iş ile ilgili tavşan şekli var bu biraz açık gözlü etrafa karşı haberlere karşı gözünü kulağını iyi açman manasına gelir...benimde fincanımda bu şekil birkaç defa arka arkaya çıktı ...iş için kurs araştırmaya başladım kayıt oldum sınavı geçtim şimdi başvuru yaptığım yerlerden cevap bekliyorum...sen de iş için biraz şöyle açıkgöz olmaya özen göster gerisi gelir...
benim yurt dışı işim ve evlilik konusun da tarot bakarsan sevinirim...ten rengi buğday saç koyu kahve burç kova...yine fal bakmaya devam ederiz arasıra değişiklik oluyor...

Sevgili orion 1 ay icinde bir erkekten haber alacaksın is kinusynda bu kisi genc ve acik tenli olabilir sarisin yada kumral bir erkek bu haber seni cok memnun edecek.
En gec 1 ay içinde isle ilgili güzel bekledigin haber alacaksın yeni bir başlangıç da yapabilirsin ayrica evlilik yapacagin kisi hayatindaku kisiyse senin kadar kararli olmayabilir bu konuda yada emin olmayabilir. 3 ay icindeyse ya sen yurtdisina gideceksin yada yurtdisindan biri gelecek veya birsekilde bağlantılı olacaksin ama 6 hafta yada 6 ay icinde evlilikle ilgili belirsizlikler yaşayabilirsin bu durum isinide etkileyebilir. Cok yakunda ya bi haksizliga ugradin elinden birseyler alndi yada olacak bu aralar bu durumu yasiyo olabilirsin.Ask para esya is gibi birsy kabedeceksin basta kabul etmek istemiyceksin ama bu bitis son kayip her neyse yerine daha iyisi seni daha mutlu edecek seyler yasamini sagliycak yeni kapi acilacak sana ayrica sevgilin nisanlin vb. Biriyle siddetli tartismalariniz olacak sonbahar gibi ama yaz aylari ve kasim ayi senin n icin cok guzel olacak karsina cok guzel firsatlar cikacak yeni bir is yeni bir ev araba belki yeni hir sevgili yada hayatindaki kisiyle diygulariniz daha da yogunlascak. Sen is konusundabi nda daha basarili olcaksin kendini gelustirceksin ve takdir ksxancaksin ve ask evlilik konusunda neler ywpman gerektigini cok iyi bileceksin ona gore davranıyorsun.

rica etsem benimde falima bakar misiniz? ltfn, resimleri ondan snra yollucam

X