Fal baktırdım ve kadın her şeyi bildi

Sedanurlu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
58
3
25
Haritasini çıkarıyor kişinin. Benimkini de baya detaylı inceledi hayırlı şeyler görmemiş. Eski şeylere girmek istemiyorum ama nişanlımla ilgili her şeyi bildi karakter olaraktan tartışma nedeni kadar.
Ve bana dönecek sana geri dedi. Hatta bana sordu bu kişi de ikinci bir evlilik görüyorum daha önce evlendi mi diye ? Evlenmedi ama hayatında gizli biri mi vardı acaba ?
Fala inanmam ama bu kadına çok inandım

Haritasini çıkarıyor kişinin. Benimkini de baya detaylı inceledi hayırlı şeyler görmemiş. Eski şeylere girmek istemiyorum ama nişanlımla ilgili her şeyi bildi karakter olaraktan tartışma nedeni kadar.
Ve bana dönecek sana geri dedi. Hatta bana sordu bu kişi de ikinci bir evlilik görüyorum daha önce evlendi mi diye ? Evlenmedi ama hayatında gizli biri mi vardı acaba ?
Kimmiş

Önceden bende çok baktırırdım
ama bana sanki söylenenlere şartlanıyomuşuz gibi geliyo bilmiyorum
rahatsız olmaya başlayınca bırakmıştım bence geleceği böyle irdelemek heleki birine bel bağlamak pek iyi değil
yinede insan iyi hissetmk için istiyo tabi..

Önceden bende çok baktırırdım
ama bana sanki söylenenlere şartlanıyomuşuz gibi geliyo bilmiyorum
rahatsız olmaya başlayınca bırakmıştım bence geleceği böyle irdelemek heleki birine bel bağlamak pek iyi değil
yinede insan iyi hissetmk için istiyo tabi..
Yok ilk defa yaptım zaten kadın bile şaşırdı yani iki kişi görmüş hayvan aldattı galiba

X