Fal baktırmak istiyorum

Kızlar dün falcı sebaya gittim herşeyimi bildi ve gelecekle ilgili merak ettiğim herşeye cevap verdi ama söylediği şeylerin bazıları çok korkutucu kötü şeylerdi. Burda yeniyim acaba medyum elifle ilgili ne düşünüyorsunuz? Hakkında iyi yorumlar okudum ama aranızda gidip memnun kalanlar var mı?

Mrb ben Tarot falı baktırmak istiyorum aranızda hiç baktıran baktiŕıpta söyledikleri çıkan oldu mu yani gerçekten söyledikleri çıkıyormu fala inananlar ya da falsız kalmayanlar?[/QUOTE üsküdarlı arzu var yıllar önce üsküdarda bakıyordu otobüsle geliyolardı şuan da dışarda bakıyor numarası 0536 336 61 50

kızlar tek adres Kadıköy feza sultan hayatınızda olan kişilerin direkt isim ve kişilik analizi çok net.kurşun döküp varsa büyü ve yaptıranın adı kim olduğu.her gidenin şokla çıktığı bir mekan. gerçekten fal merakı olan varsa önerebileceğim tek isim.kaç arkadaşıma önerdim şaşkınlık içerisinde kaldılar.siteyi yılda bir kere falan kullanıyorum.sırf merakı olanlara yardımcı olmak için yazdım.isteyenlere iletişim numarasını verebilirim.

kızlar tek adres Kadıköy feza sultan hayatınızda olan kişilerin direkt isim ve kişilik analizi çok net.kurşun döküp varsa büyü ve yaptıranın adı kim olduğu.her gidenin şokla çıktığı bir mekan. gerçekten fal merakı olan varsa önerebileceğim tek isim.kaç arkadaşıma önerdim şaşkınlık içerisinde kaldılar.siteyi yılda bir kere falan kullanıyorum.sırf merakı olanlara yardımcı olmak için yazdım.isteyenlere iletişim numarasını verebilirim.

Canim Feza Sultani kadikoyde bir cafede otururken kizlardan duydum. Ama cok zor ulasiliyormus dogrumu? Telefon numarasini atabilirmisin bana. Ve ucreti neydi??

canım bende senin gibi çok meraklıydım antalya da yaşıyorum güllükte bi cafe var fokur cafe oraya gittim fal baktırdım ve çok memnun kaldım neslihan abla nerdeyse 10 ay sonraki şeyleri takır takır bildi şimdi sürekli gidiyorum eğer sağlam bi falcı arıyorsan tavsiye ederimtelefondan falan da bakıyorlar eğer antalya da değilsen de tek tarot 30 lira zaten ama ben kahve tarotuna bayılıyorum 50 lira hiç parama acımadım valla helali hoş olsun
Merhaba neslihan hanım siyah saçlı ela gözlü gözleri bi tuhaf ve alnında harry poter gibi bir izi olan bir kadın mıydı?

Merhaba yzaktan bakıyormu oyleyse ozelden iletişimi yazarmısınız

X